benner    
     
 
 
   CUPA ROMANIEI MASCULIN
 
FAZA PRELIMINARA
 
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
 
12.00 18 01.10.16 CS Stiinta Bacau CS Dinamo Bucuresti 3 : 2 22:25 25:20 25:18 22:25 15:13
A1: Gradinaru G. A2: Dimachi F. Observator: Ioanovici M.
 
                           

 

FAZA I-a
 
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
 
17.00 19 25.10.16 CSM Bucuresti CSA Steaua Bucuresti 1 : 3 25:22 28:30 15:25 23:25 -:-
A1: Tudorache C. A2: Stan N. Observator: Cojocaru A. 06
  20 08.10.16 CS Stiinta Bacau LMV Tricolorul Ploiesti 1 : 3 21:25 17:25 26:24 21:25 -:-
A1: Stoica B. A2: Ouatu C. Observator: Ispas C. 07
  21 08.10.16 CS Unirea Dej CSV Club Caransebes 3 : 2 18:25 27:29 28:26 25:11 15:7
A1: Buciu I. A2: Hadade D. Observator: Dumitru G. 08
  22 08.10.16 VCM LPS Piatra Neamt CS "U" Cluj 3 : 1 27:25 25:18 17:25 25:23 -:-
A1: Birsan I. A2: Gorban C. Observator: Ioanovici M. 09
 
                           

 

FAZA a II-a
 
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
 
14.00 23 13.11.16 CS Unirea Dej ACS Volei Municipal Zalau 0 : 3 23:25 15:25 21:25 -:- -:-
A1: Szabo-Alexi P. A2: Olahut D. Observator: Vicentiu D.

20.00
24 16.11.16 CS Arcada Galati CSA Steaua Bucuresti 3 : 0 25:21 25:22 25:16 -:- -:-
A1: Mateizer A. A2: Lungu S. Observator: Vladescu M. 111
18.00 25 21.11.16 VCM LPS Piatra Neamt CS Stiinta Explorari Baia Mare 0 : 3 19:25 20:25 15:25 -:- -:-
Se joaca la Baia Mare
A1: Gorban C. A2: Barsan I. Observator: Buhatel I.112
18.00 26 16.11.16 SCMU Craiova LMV Tricolorul Ploiesti 3 : 0 25:15 25:22 25:23 -:- -:-
A1: Vasile-Bosi F. A2: Dragomir F. Observator: Ioanovici M.
 
Ora Joc Data RETUR Seturi 1 2 3 4 5
 
17.00 27 23.11.16 ACS Volei Municipal Zalau CS Unirea Dej 3 : 1 25:18 25:20 19:25 25:21 -:-
A1: Olahut D. A2: Serei C. Observator: Stancu P. 118

19.00
28 23.11.16 CSA Steaua Bucuresti CS Arcada Galati 2 : 3 21:25 25:21 16:25 25:21 10:15
A1: Dragomir F. A2: Stoica B. Observator: Cojocaru A.
16.00 29 22.11.16 CS Stiinta Explorari Baia Mare VCM LPS Piatra Neamt 3 : 0 25:19 25:16 25:19 -:- -:-
A1: Barsan I. A2: Gorban C. Observator: Buhatel I.
18.00 30 23.11.16 LMV Tricolorul Ploiesti SCMU Craiova 3 : 0 26:24 25:19 25:20 -:- -:-
      SETUL DE AUR 0 : 1 9:15        
A1: Gradinaru G. A2: Dimachi F. Observator: Stoica M.
 
                           

 

FAZA a III-a
 
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
 
18.00 31 25.01.17 SCMU Craiova CS Arcada Galati 1 : 3 27:29 25:22 26:28 21:25 -:-
A1: Mateizer A. A2: Visan B. Observator: Stefan D.

18.00
32 24.01.17 ACS Volei Municipal Zalau CS Stiinta Explorari Baia Mare 3 : 1 25:23 25:20 26:28 25:23 -:-
A1: Dragomir F. A2: Lungu S. Observator: Stancu P. 204
 
Ora Joc Data RETUR Seturi 1 2 3 4 5
 

17.30
33 08.02.17 CS Arcada Galati SCMU Craiova 3 : 1 25:23 25:23 20:25 25:20 -:-
A1: Mesca D. A2: Mateizer A. Observator: Stefan D.
18.00 34 08.02.17 CS Stiinta Explorari Baia Mare ACS Volei Municipal Zalau 0 : 3 20:25 15:25 23:25 -:- -:-
A1: Lungu S. A2: Dragomir F. Observator: Buhatel I. 220
 
                           

 

FINALA
 
Ora Joc Data   Seturi 1 2 3 4 5
 
  35 30.04.17 CS Arcada Galati ACS Volei Municipal Zalau 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1:   A2:   Observator:  
 
                           

 

 

 

ARHIVA Cupa Romaniei

2015 / 2016

2014 / 2015

2013 / 2014

2012 / 2013

2011 / 2012

2010 / 2011

2009 / 2010