benner    
     
 
 
   CUPA ROMANIEI FEMININ
 
FAZA I-a
 
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
 
18.00 01 24.10.16 ACS Penicilina Iasi CSU Medicina CSS Tirgu Mures 3 : 2 25:22 25:19 16:25 19:25 17:15
A1: Gradinaru G. A2: Marin N. Observator: Marin M. 02
15.00 02 03.11.16 CSM Lugoj CS Dinamo Bucuresti 0 : 3 19:25 11:25 18:25 -:- -:-
A1: Santa C. A2: Santa M. Observator: Pustiu A. 03
18.30 03 08.10.16 SCM Pitesti SCMU Craiova 3 : 0 25:15 25:10 25:11 -:- -:-
A1: Cristea C. A2: Prodana A. Observator: Dumitrescu V. 04
15.00 04 08.10.16 CSU Galati VC Unic LPS Piatra Neamt 1 : 3 18:25 7:25 25:23 23:25 -:-
A1: Lungu S. A2: Visan B. Observator: Bratu J. 05
 
                           

 

FAZA a II-a
 
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
 
18.00 05 04.11.16 SCM Pitesti CS Volei Alba Blaj 0 : 3 24:26 16:25 16:25 -:- -:-
Se joaca la Blaj
A1: Rus M. A2: Savu A. Observator: Mitrasca G.
14.00 06 16.11.16 CSM Targoviste VC Unic LPS Piatra Neamt 3 : 0 25:15 25:18 25:6 -:- -:-
A1: Tudorache C. A2: Cristea C. Observator: Visan G.
15.00 07 16.11.16 CS Dinamo Bucuresti CSM Bucuresti 0 : 3 16:25 12:25 20:25 -:- -:-
A1: Stan N. A2: Prodana A. Observator: Cotoanta A.
17.00 08 21.11.16 CS Stiinta Bacau ACS Penicilina Iasi 3 : 0 25:13 25:23 25:13 -:- -:-
A1: Marin N. A2: Nastase L. Observator: Stefan D.
 
Ora Joc Data RETUR Seturi 1 2 3 4 5
 
11.00 09 06.11.16 CS Volei Alba Blaj SCM Pitesti 3 : 0 25:16 25:20 25:12 -:- -:-
A1: Rus M. A2: Savu A. Observator: Mitrasca G.
17.00 10 15.11.16 VC Unic LPS Piatra Neamt CSM Targoviste 0 : 3 12:25 16:25 13:25 -:- -:-
Se joaca la Targoviste
A1: Mateizer M. A2: Teodorescu A. Observator: Stoica M.
18.00 11 23.11.16 CSM Bucuresti CS Dinamo Bucuresti 3 : 0 25:11 25:22 25:17 -:- -:-
A1: Lungu S. A2: Tudorache C. Observator: Ispas C.
17.00 12 22.11.16 ACS Penicilina Iasi CS Stiinta Bacau 0 : 3 14:25 17:25 18:25 -:- -:-
Se joaca la Bacau
A1: Nastase L. A2: Marin N. Observator: Stefan D.
 
                           

 

FAZA a III-a
 
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
 
17.30
13 18.01.17 CS Stiinta Bacau CSM Targoviste 3 : 1 25:22 24:26 25:7 25:19 -:-
A1: Stoica B. A2: Marin N. Observator: Ioanovici M.
18.00
14 17.01.17 CS Volei Alba Blaj CSM Bucuresti 3 : 0 25:20 25:20 25:18 -:- -:-
A1: Szabo-Alexi P. A2: Santa C. Observator: Mitrasca G. 202
 
Ora Joc Data RETUR Seturi 1 2 3 4 5
 
18.45 15 01.02.17 CSM Targoviste CS Stiinta Bacau 2 : 3 22:25 18:25 28:26 25:18 11:15
A1: Nastase L. A2: Dragomir F. Observator: Marin M. 206
17.00
16 31.01.17 CSM Bucuresti CS Volei Alba Blaj 1 : 3 25:20 14:25 20:25 23:25 -:-
A1: Lungu S. A2: Gradinaru G. Observator: Cotoanta A.
 
                           

 

FINALA
 
Ora Joc Data   Seturi 1 2 3 4 5
 
  17 30.04.17 CS Stiinta Bacau CS Volei Alba Blaj 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1:   A2:   Observator:  
 
                           

 

 

 

 

ARHIVA Cupa Romaniei

2015 / 2016

2014 / 2015

2013 / 2014

2012 / 2013

2011 / 2012

2010 / 2011

2009 / 2010