benner    
     
 
 
   Divizia CADETI MASCULIN
 

 

CLASAMENT FINAL
1   CSS LAPI Dej
2   CTF Mihai I Bucuresti
3   CNNT Craiova
4   CSS 2 Baia Mare
5   CSS Nicu Gane Falticeni
6   LPS Suceava
     
Faza a III-a - FAZA FINALA (07 - 11.06.2017)
Organizator - CSS LAPI Dej
 
CSS LAPI Dej
CSS 2 CNE Baia Mare
CTF Mihai I Bucuresti
CNNT Craiova
LPS Suceava
CSS Nicu Gane Falticeni
CLASAMENT
     
Joc Data TURNEU FINAL Seturi 1 2 3 4 5
     
2539 07.06.17 CTF Mihai I Bucuresti CNNT Craiova 3 : 1 25:13 25:14 18:25 25:22 -:-
2540 07.06.17 CSS Nicu Gane Falticeni CSS 2 CNE Baia Mare 1 : 3 26:24 15:25 14:25 24:26 -:-
2541 07.06.17 LPS Suceava CSS LAPI Dej 0 : 3 14:25 16:25 11:25 -:- -:-
       
2542 08.06.17 CNNT Craiova CSS LAPI Dej 2 : 3 16:25 15:25 25:22 25:23 9:15
2543 08.06.17 CSS 2 CNE Baia Mare LPS Suceava 2 : 3 15:25 25:27 25:17 25:14 8:15
2544 08.06.17 CTF Mihai I Bucuresti CSS Nicu Gane Falticeni 3 : 0 25:19 25:19 25:17 -:- -:-
       
2545 09.06.17 CSS Nicu Gane Falticeni CNNT Craiova 1 : 3 22:25 22:25 25:22 17:25 -:-
2546 09.06.17 LPS Suceava CTF Mihai I Bucuresti 0 : 3 11:25 10:25 21:25 -:- -:-
2547 09.06.17 CSS LAPI Dej CSS 2 CNE Baia Mare 3 : 0 25:14 25:23 25:23 -:- -:-
       
2548 10.06.17 CNNT Craiova CSS 2 CNE Baia Mare 1 : 3 13:25 16:25 25:22 15:25 -:-
2549 10.06.17 CTF Mihai I Bucuresti CSS LAPI Dej 2 : 3 19:25 25:22 25:22 27:29 8:15
2550 10.06.17 CSS Nicu Gane Falticeni LPS Suceava 3 : 0 27:25 28:26 25:20 -:- -:-
       
2551 11.06.17 LPS Suceava CNNT Craiova 1 : 3 26:24 18:25 25:27 16:25 -:-
2552 11.06.17 CSS LAPI Dej CSS Nicu Gane Falticeni 3 : 0 25:17 25:22 25:16 -:- -:-
2553 11.06.17 CSS 2 CNE Baia Mare CTF Mihai I Bucuresti 0 : 3 21:25 16:25 20:25 -:- -:-
     
   
CSS LAPI Dej   CSS 2 CNE Baia Mare   CTF Mihai I Bucuresti
   
CNNT Craiova   LPS Suceava   CSS Nicu Gane Falticeni

 

FAZA a II-a - SEMIFINALA II (26 - 28.05.2017)

PRIMA ECHIPA ORGANIZEAZA TURNEUL
   
Seria I-a (2527-2532) Seria a II-a (2533-2538)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CTF Mihai I Bucuresti CSS Zalau
CSS Tulcea CNMV Ploiesti
CSS Ramnicu Sarat CSS Nicu Gane Falticeni
CS Dinamo Bucuresti CSS Botosani
   
Se califică pentru faza finală, echipele clasate pe primul loc din fiecare serie.

 

FAZA a I-a - SEMIFINALA I (13 - 15.05.2017)

PRIMA ECHIPA ORGANIZEAZA TURNEUL
   
Seria I-a (2503-2508) Seria a II-a (2509-2514)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS 2 Baia Mare CTF Mihai I Bucuresti
CSS Nicu Gane Falticeni LPS Suceava
CSS Bega Timisoara CSS Tulcea
CSS Botosani CSS 1 Constanta
   
Seria a III-a (2515-2520) Seria a IV-a (2521-2526)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS Toplita CSS LAPI Dej
CNNT Craiova CSS Blaj
CSS Ramnicu Sarat CSS Zalau
CS Dinamo Bucuresti CNMV Ploiesti
   
Se califică pentru faza finală, echipele clasate pe primul loc din fiecare serie, iar locurile 2 si 3 participa la turneul semifinal 2 in perioada 26-28.05.2017 (oferta de organizare se va desfasura in data de 19.05.2017).

 

Faza I  
Seria A Clasament Seria A
Seria B Clasament Seria B
Seria C Clasament Seria C
Seria D Clasament Seria D
   

ARHIVA Campionatului National Divizia CADETI masculin

2015 / 2016

2014 / 2015

2013 / 2014

2012 / 2013

2011 / 2012

2010 / 2011

2009 / 2010