benner    
     
 
 
   Divizia CADETI FEMININ
 
CLASAMENT FINAL
1   CSM București
2   CSU Medicina CNUE Tirgu Mureș
3   CSS Lugoj
4   CTF Mihai I București
5   LPS Cluj
6   CS Dinamo București
7   CSS Bacău
8   CS Constructorul Familia București
     
Faza a III-a - FAZA FINALA (15 - 19.05.2018)
Organizator - CSU Medicina CNUE Tirgu Mures
Seria I-a (1713-1718)   Seria a II-a (1719-1723)
Rezultate
Clasament
  Rezultate
Clasament
CS Constructorul Familia București   CSM București
CTF Mihai I București   CS Dinamo București
CSS Lugoj   LPS Cluj
CSS Bacău   CSU Medicina CNUE Tirgu Mureș
 
     
Joc Data TURNEU FINAL Seturi 1 2 3 4 5
     
1724 18.05.18 CS Constructorul Familia București CS Dinamo București 0 : 3 22:25 25:27 21:25 -:- -:-
       
1725 18.05.18 CSS Bacău LPS Cluj-Napoca 0 : 3 16:25 16:25 17:25 -:- -:-
       
1726 18.05.18 CTF Mihai I București CSM București 0 : 3 10:25 16:25 13:25 -:- -:-
       
1727 18.05.18 CSS Lugoj CSU Medicina CNUE Tîrgu Mureș 2 : 3 25:22 25:13 19:25 19:25 12:15
       
     
1728 19.05.18 CS Constructorul Familia București CSS Bacău 0 : 3 13:25 13:25 8:25 -:- -:-
       
1729 19.05.18 CS Dinamo București LPS Cluj-Napoca 2 : 3 25:20 17:25 25:22 11:25 15:17
       
1730 19.05.18 CTF Mihai I București CSS Lugoj 2 : 3 14:25 25:23 17:25 27:25 11:15
       
1731 19.05.18 CSM București CSU Medicina CNUE Tîrgu Mureș 3 : 1 25:12 19:25 26:24 25:8 -:-
       
     
     
CS Constructorul Familia București   CTF Mihai I București   CSS Lugoj   CSS Bacău
     
CSM București   CSS Dinamo București   LPS Cluj   CSU Medicina CNUE Tîrgu Mureș

FAZA a II-a - SEMIFINALA (02.05 - 06.05.2018)

PRIMA ECHIPA ORGANIZEAZA TURNEUL
   
Seria I-a (1653-1667) Seria a II-a (1668-1682)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CS Constructorul Familia Bucuresti CTF Mihai I Bucuresti
CS Top Volei 05 Constanta CS Dinamo Bucuresti
CS Dacia Mioveni 2012 CSS Botosani
CSM Bucuresti CS Laguna BPH Constanta - NEPREZENTARE
CSS Suceava CS LPS Braila - NEPROMOVAREA Probelor de control
LPS Mircea Eliade Bucuresti CSS Targoviste
   
Seria a III-a (1683-1697) Seria a IV-a (1698-1712)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
ACS Juvenil NT Brasov CSU Medicina CSS Tirgu Mures
LPS Cluj CSS Bacau
CSS Lugoj CS Power Volley CSM Baia Mare
CNNT Craiova CS Victoria Nadlac
CSS Caransebes CSS Sibiu
CSS Targu Jiu CSS 2 CSM CNE Baia Mare
   
Se califică pentru faza finală, echipele clasate pe primele doua locuri din fiecare serie semifinala.

 

Faza I  
Seria A Clasament Seria A
Seria B Clasament Seria B
Seria C Clasament Seria C
Seria D Clasament Seria D
Seria E Clasament Seria E
Seria F Clasament Seria F
Seria G Clasament Seria G
Seria H Clasament Seria H
   

ARHIVA Campionatului National Divizia CADETI feminin

2016 / 2017

2015 / 2016

2014 / 2015

2013 / 2014

2012 / 2013

2011 / 2012

2010 / 2011

2009 / 2010