benner    
       
   
 
   Divizia JUNIORI MASCULIN
 
CLASAMENT FINAL
1   CTF Mihai I București
2   CSS Suceava
3   CSS LAPI Dej
4   CSS 2 CNE Baia Mare
5   CNNT Craiova
6   CSS Buzău
     
Faza a III-a - FAZA FINALA (01 - 05.05.2019)
Organizator - CTF Mihai I București
Clasament
CSS LAPI Dej
CSS LPS Suceava
CNNT Craiova
CTF Mihai I București
CSS 2 CNE Baia Mare
CSS Buzău
 
Joc Data TURNEU FINAL Seturi 1 2 3 4 5
     
2245 01.05.19 CTF Mihai I București CSS LAPI Dej 3 : 0 25:17 25:12 25:18 -:- -:-
       
2246 01.05.19 CSS 2 CNE Baia Mare CNNT Craiova 3 : 0 25:23 25:23 25:18 -:- -:-
       
2247 01.05.19 CSS Suceava CSS Buzău 3 : 0 25:19 25:15 25:16 -:- -:-
       
     
2248 02.05.19 CSS LAPI Dej CSS Buzău 3 : 0 25:18 25:10 25:18 -:- -:-
       
2249 02.05.19 CNNT Craiova CSS Suceava 1 : 3 13:25 18:25 25:18 16:25 -:-
       
2250 02.05.19 CTF Mihai I București CSS 2 CNE Baia Mare 3 : 0 25:18 25:14 25:14 -:- -:-
       
     
2251 03.05.19 CSS 2 CNE Baia Mare CSS LAPI Dej 0 : 3 20:25 18:25 21:25 -:- -:-
       
2252 03.05.19 CSS Suceava CTF Mihai I București 0 : 3 23:25 9:25 12:25 -:- -:-
       
2253 03.05.19 CSS Buzău CNNT Craiova 0 : 3 9:25 11:25 23:25 -:- -:-
       
     
2254 04.05.19 CSS LAPI Dej CNNT Craiova 3 : 0 25:20 25:17 25:22 -:- -:-
       
2255 04.05.19 CTF Mihai I București CSS Buzău 3 : 0 25:12 25:15 25:16 -:- -:-
       
2256 04.05.19 CSS 2 CNE Baia Mare CSS Suceava 2 : 3 17:25 25:22 26:28 25:21 12:15
       
     
2257 05.05.19 CSS Suceava CSS LAPI Dej 3 : 1 25:16 23:25 25:20 25:17 -:-
       
2258 05.05.19 CSS Buzău CSS 2 CNE Baia Mare 0 : 3 0:25 0:25 0:25 -:- -:-
       
2259 05.05.19 CNNT Craiova CTF Mihai I București 0 : 3 22:25 20:25 20:25 -:- -:-
       
     
   
CSS LAPI Dej   CSS LPS Suceava   CNNT Craiova
   
CTF Mihai I București   CSS 2 CNE Baia Mare   CSS Buzău

 

FAZA a II-a - SEMIFINALA (29 - 31.03.2019)

PRIMA ECHIPA ORGANIZEAZA TURNEUL  
Seria I-a (2221-2226) Seria a II-a (2227-2232)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS LPS Suceava CNNT Craiova
CS Dinamo București CSS Botoșani
CSS Toplița CNMV Ploiești
CSS Râmnicu Sărat LPS Bistrița
   
Seria a III-a (2233-2238) Seria a IV-a (2239-2244)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS LAPI Dej CSS 2 CNE Baia Mare
CSS Blaj CTF Mihai I A București
CNMB Râmnicu Vâlcea LPS Piatra Neamț
CSS Buzău CSS Zalău
   
Echipele clasate pe primul loc din fiecare serie semifinala și cele mai bune două echipe de pe locul 2 se califică la TURNEUL FINAL.
Faza I  
Seria A Clasament Seria A
Seria B Clasament Seria B
Seria C Clasament Seria C
Seria D Clasament Seria D
   

ARHIVA Campionatului National Divizia JUNIORI masculin

2017 / 2018

2016 / 2017

2015 / 2016

2014 / 2015

2013 / 2014

2012 / 2013

2011 / 2012

2010 / 2011

2009 / 2010