benner    
     
 
 
   Divizia JUNIORI FEMININ
 

 

 

CLASAMENT FINAL
1   ACS UVT Agroland Timisoara
2   CSU Medicina CNUE Tirgu Mures
3   CTF Mihai I Bucuresti
4   CSS Lugoj
5   CSM Bucuresti
6   CS Dinamo Bucuresti
     
Faza a III-a - FAZA FINALA (24 - 28.05.2017)
Organizator - ACS UVT Agroland Timisoara (BUZIAS)
 
ACS UVT Agroland Timisoara
CTF Mihai I Bucuresti
CSU Medicina CNUE Tirgu Mures
CSM Bucuresti
CSS Lugoj
CS Dinamo Bucuresti
 
CLASAMENT
     
Joc Data TURNEU FINAL Seturi 1 2 3 4 5
     
1413 24.05.17 CTF Mihai I Bucuresti CSS Lugoj 3 : 0 25:17 25:20 25:7 -:- -:-
1414 24.05.17 CSU Medicina CNUE Tirgu Mures ACS UVT Agroland Timisoara 2 : 3 12:25 25:21 26:24 18:25 9:15
1415 24.05.17 CS Dinamo Bucuresti CSM Bucuresti 2 : 3 25:13 22:25 25:21 24:26 15:17
       
1416 25.05.17 CSS Lugoj CSM Bucuresti 3 : 0 25:18 25:21 26:24 -:- -:-
1417 25.05.17 ACS UVT Agroland Timisoara CS Dinamo Bucuresti 3 : 0 25:14 25:15 25:14 -:- -:-
1418 25.05.17 CTF Mihai I Bucuresti CSU Medicina CNUE Tirgu Mures 2 : 3 13:25 25:23 18:25 25:20 12:15
       
1419 26.05.17 CSU Medicina CNUE Tirgu Mures CSS Lugoj 3 : 0 25:15 25:16 26:24 -:- -:-
1420 26.05.17 CS Dinamo Bucuresti CTF Mihai I Bucuresti 0 : 3 15:25 15:25 20:25 -:- -:-
1421 26.05.17 CSM Bucuresti ACS UVT Agroland Timisoara 0 : 3 9:25 14:25 23:25 -:- -:-
       
1422 27.05.17 CSS Lugoj ACS UVT Agroland Timisoara 0 : 3 10:25 20:25 9:25 -:- -:-
1423 27.05.17 CTF Mihai I Bucuresti CSM Bucuresti 3 : 2 25:17 22:25 25:27 29:27 15:9
1424 27.05.17 CSU Medicina CNUE Tirgu Mures CS Dinamo Bucuresti 3 : 0 25:19 25:17 25:21 -:- -:-
       
1425 28.05.17 CS Dinamo Bucuresti CSS Lugoj 1 : 3 25:20 20:25 18:25 22:25 -:-
1426 28.05.17 CSM Bucuresti CSU Medicina CNUE Tirgu Mures 0 : 3 16:25 11:25 20:25 -:- -:-
1427 28.05.17 ACS UVT Agroland Timisoara CTF Mihai I Bucuresti 3 : 1 25:9 24:26 25:21 25:19 -:-
     
   
ACS UVT Agroland Timisoara   CTF Mihai I Bucuresti   CSU Medicina CNUE Tirgu Mures
   
CSM Bucuresti   CSM Lugoj   CS Dinamo Bucuresti

 

FAZA a II-a - SEMIFINALA II (05 - 07.05.2017)

PRIMA ECHIPA ORGANIZEAZA TURNEUL
   
Seria I-a (1401-1406) Seria a II-a (1407-1412)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CS B.P.Hasdeu Buzau CSS Lugoj
CSS 1 Momentos Constanta CSS 2 Baia Mare
CSM Bucuresti LPS Cluj-Napoca
CSS Bacau CNMB Ramnicu Valcea
   
   
Se califică pentru faza finală, echipele clasate pe primul loc din fiecare serie.

 

FAZA a II-a - SEMIFINALA I (19 - 23.04.2017)

PRIMA ECHIPA ORGANIZEAZA TURNEUL
   
Seria I-a (1341-1355) Seria a II-a (1356-1370)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CS B.P.Hasdeu Buzau CTF Mihai I Bucuresti
CSS 1 Momentos Constanta CS Laguna B.P.H. Constanta
CS Dinamo Bucuresti CSS Bacau
CSS Toplita CSM Bucuresti
CSM LPS Braila CNNT Craiova
CS Muscel Campulung Muscel  
   
Seria a III-a (1371-1385) Seria a IV-a (1386-1400)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSU Medicina CNUE Tirgu Mures UVT Agroland Timisoara
LPS Cluj-Napoca CSS Lugoj
CNMB Ramnicu Valcea CSS Bega Timisoara
ACS Juvenil Nicolae Titulescu Brasov CSS 2 CSM Baia Mare
LPS Unic Piatra Neamt CSS Turda
  CSS Tirgu Mures
   
Se califică pentru faza finală, echipele clasate pe primul loc din fiecare serie, iar locurile 2 si 3 participa la turneul semifinal 2 in perioada 5-7.05.2017 (oferta de organizare se va desfasura in data de 25.04.2017).

 

Faza I  
Seria A Clasament Seria A
Seria B Clasament Seria B
Seria C Clasament Seria C
Seria D Clasament Seria D
Seria E Clasament Seria E
Seria F Clasament Seria F
Seria G Clasament Seria G
Seria H Clasament Seria H

ARHIVA Campionatului National Divizia JUNIORI feminin

2015 / 2016

2014 / 2015

2013 / 2014

2012 / 2013

2011 / 2012

2010 / 2011

2009 / 2010