CLASAMENT FINAL    
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI    
T C C P P C P R C P R    
1 CSS Bega Timișoara 12 12 0 0 0 36 36 0 ##### 900 461 1,952    
2 CS Avram Iancu Ștei 12 7 1 0 4 23 24 17 1,412 838 844 0,993    
3 CS Victoria Nădlac 12 3 0 1 8 10 13 29 0,448 762 933 0,817    
4 CS Westar Arad 12 1 0 0 11 3 6 33 0,182 665 927 0,717    
                               
   Legenda                            
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                            
C  Jocuri castigate cu 3-2                            
P  Jocuri pierdute cu 2-3                            
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                            
                               
                               
  CLASAMENT TURNEU I    
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI    
T C C P P C P R C P R    
1 CSS Bega Timișoara 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 120 1,875    
2 CS Avram Iancu Ștei 3 2 0 0 1 6 6 4 1,5 220 211 1,043    
3 CS Victoria Nădlac 3 1 0 0 2 3 4 7 0,571 207 262 0,79    
4 CS Westar Arad 3 0 0 0 3 0 1 9 0,111 176 235 0,749    
                               
   Legenda                            
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                            
C  Jocuri castigate cu 3-2                            
P  Jocuri pierdute cu 2-3                            
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                            
                               
                               
  CLASAMENT TURNEU II    
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI    
T C C P P C P R C P R    
1 CSS Bega Timișoara 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 116 1,94    
2 CS Avram Iancu Ștei 3 2 0 0 1 6 6 3 2 203 156 1,301    
3 CS Victoria Nădlac 3 1 0 0 2 3 3 7 0,429 166 211 0,787    
4 CS Westar Arad 3 0 0 0 3 0 1 9 0,111 128 239 0,536    
                               
   Legenda                            
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                            
C  Jocuri castigate cu 3-2                            
P  Jocuri pierdute cu 2-3                            
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                            
                               
                               
  CLASAMENT TURNEU III    
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI    
T C C P P C P R C P R    
1 CSS Bega Timișoara 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 97 2,32    
2 CS Avram Iancu Ștei 3 1 1 0 1 5 6 6 1 218 268 0,813    
3 CS Victoria Nădlac 3 1 0 1 1 4 5 6 0,833 209 219 0,954    
4 CS Westar Arad 3 0 0 0 3 0 1 9 0,111 180 248 0,726    
                               
   Legenda                            
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                            
C  Jocuri castigate cu 3-2                            
P  Jocuri pierdute cu 2-3                            
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                            
                               
                               
  CLASAMENT TURNEU IV    
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI    
T C C P P C P R C P R    
1 CSS Bega Timișoara 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 128 1,758    
2 CS Avram Iancu Ștei 3 2 0 0 1 6 6 4 1,5 197 209 0,943    
3 CS Westar Arad 3 1 0 0 2 3 3 6 0,5 181 205 0,883    
4 CS Victoria Nădlac 3 0 0 0 3 0 1 9 0,111 180 241 0,747    
                               
   Legenda                            
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                            
C  Jocuri castigate cu 3-2                            
P  Jocuri pierdute cu 2-3                            
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3