Divizia MINIVOLEI FEMININ CAMPIONATUL 2019 / 2020
 

SEMIFINALA I (14 - 15.03.2020)

 
       
PRIMA ECHIPA ORGANIZEAZA TURNEUL
       
Seria A (4295 - 4300) Seria B (4301 - 4306) Seria C (4307 - 4312)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS Bacău CS Dinamo București CSS Târgoviște
CSM Ploiești CSS Tulcea CSS Sibiu
ACS Axiopolis Sport Cernavodă ACS Volei Craiova CSS Focșani
ACS Kids Tâmpa 2015 Brașov LPS Brăila CSM București
     
     
Seria D (4313 - 4318) Seria E (4319 - 4324) Seria F (4325 - 4330)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS Lugoj CSS Avram Iancu Ștei CSM Power Volleyball Baia Mare
CS Dacia Mioveni 2012 ACS Atomic Blaj ACS Kinder Suceava
ACS Sport Volei 2017 Oradea CSS Bega Timișoara ACS Speranța Jucu
CSS Blaj CSS Târgu Mureș CSS Botoșani
     
     
Faza semifinală nu s-a desfășurat din cauza pandemiei de COVID-19.
     

FAZA I-a

 
       
Seria A (4001 - 4024) Seria B (4025 - 4054) Seria C (4055 - 4078) Seria D (4079 - 4102)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS Unirea Iași CSS Focșani CSM Ploiești CSS Tulcea
ACS HV Juvenil Iași CSS Bacău CSM Râmnicu Sărat CS AV Tomis Constanța
CSS Botoșani ACS Sport Plus Brăila CSS Buzău ACS Flamingo Volei Constanța
ACS Kinder Suceava CSS Galați CSS Târgoviște CSA Axiopolis Sport Cernavodă
  CSM LPS Brăila    
       
Seria E (4103 - 4132) Seria F (4133 - 4162) Seria G (4163 - 4192) Seria H (4193 - 4216)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS 2 București ACS Extrem Pitești CSS Caransebeș ACS Juvenil N.T. Brașov
CTF Mihai I București CS Dacia Mioveni CSS Bega Timișoara ACS Kids Tâmpa 2015 Brașov
CS Dinamo București CS Muscel CSS Lugoj ACS Alpha Sport Team Sibiu
CSM București ACS Volei Craiova LPS Cetate Deva CSS Sibiu
CSO Voluntari 2015 CSS Târgu Jiu CNNT Craiova  
       
Seria I (4217 - 4246) Seria K (4247 - 4270) Seria L (4271 - 4294)  
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
 
ACS Atomic Blaj ACS Speranța Jucu CSM Power Volleyball Baia Mare  
CSS Blaj LPS Cluj Napoca CSS 2 Baia Mare  
CSS Tîrgu Mureș CSS Avram Iancu Ștei ACS Super Volei 2017 Oradea  
CSS Târnăveni CSS Lipova    
CS Torpi MS Tîrgu Mureș      
       
Se califică pentru faza semifinală I echipele clasate pe primele 2 locuri și cele mai bune 2 echipe clasate pe locul 3.