Divizia SPERANTE FEMININ CAMPIONATUL 2019 / 2020
 

SEMIFINALA I

PRIMA ECHIPA ORGANIZEAZA TURNEUL  
Seria I-a (3331-3336) Seria II-a (3337-3342) Seria a III-a (3343-3348)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS Focșani CSS 5 București CSS Târgoviște
CS Medgidia CSS Alexandria CSM București
CSS Botoșani CS Dinamo București CSS Bacău
CSS 2 București CS Dacia Mioveni 2012 ACS Sport Land Bacău
     
Seria IV-a (3349-3354) Seria a V-a (3355-3360) Seria a VI-a (3361-3366)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
ACS Juvenil N.T. Brașov LPS Cetate Deva CSS Bega Timișoara
CNNT Craiova LPS Bihorul Oradea CSS Sighetu Marmației
CSS Sibiu CSS Lugoj CSS Turda
CS Era Sport Oradea CSS Târgu Mureș CSS Avram Iancu Ștei
     
Faza semifinală nu s-a desfășurat din cauza pandemiei de COVID-19.
 

FAZA I-a

 
       
Seria A (3001 - 3024) Seria B (3025 - 3054) Seria C (3055 - 3078) Seria D (3079 - 3102)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS Unirea Iași CSS Bacău CS B.P. Hasdeu Buzău CS Medgidia
CSS Botoșani CSS Focșani CSS 2 București CSS Alexandria
ACS HV Junior Iași ACS Sport Plus Brăila CSM Ploiești -
ACS Sport Land Bacău LPS Brăila CSS 5 București CSA Axiopolis Sport Cernavodă
  CSS Galați    
Seria E (3103 - 3126) Seria F (3127 - 3150) Seria G (3151 - 3174) Seria H (3175 - 3204)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSO Voluntari LPS Viitorul Pitești CNNT Craiova 1 LPS Cetate Deva
CTF Mihai I București ACS Extrem Pitești CNNT Craiova 2 CSS Blaj
CS Dinamo București CS Dacia Mioveni CSS Lugoj ACS Atomic Blaj
CSM București CSS Târgoviște CSS Caransebeș CS Ocna Mureș
      CSS Sibiu
       
Seria I (3205 - 3228) Seria K (3229 - 3252) Seria L (3253 - 3282) Seria M (3283 - 3306)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS Bega Timișoara LPS Bihorul Oradea ACS Juvenil N.T. Brașov LPS Cluj
CS Avram Iancu Ștei ACS Super Volei 2017 Oradea ACS Kids Tâmpa 2015 Brașov CSS Turda
CS Victoria Nădlac CS Era Sport Oradea CSS Tîrgu Mureș ACS ProVolei Bistrița
CS Westar Arad ACS Viitorul Borș CSS Târnăveni -
    ACS Bravol Brașov  
Seria N (3307 - 3330)      
Clasament
Rezultate
     
CSS Sighetu Marmației      
CSS 2 Baia Mare      
CSM Power Volleyball Baia Mare      
ACS Silvania Sport      
       
Se califică pentru faza semifinală I echipele clasate pe locul 1 și cele mai bune 11 echipe clasate pe locul 2.