CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS LAPI Dej 12 10 1 0 1 32 33 6 5,5 900 534 1,685  
2 ACS AV Lazăr Marius 2 11 8 1 0 2 26 28 8 3,5 859 608 1,413  
3 CSS Zalău 11 5 0 2 4 17 19 18 1,056 709 673 1,053  
4 CSS 2 CNE Baia Mare 9 2 0 0 7 6 6 22 0,273 402 632 0,636  
5 ACS AV Lazăr Marius 1 11 0 0 0 11 0 1 33 0,03 424 847 0,501  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS LAPI Dej 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 48 4,688  
2 CSS Zalău 3 2 0 0 1 6 6 3 2 150 136 1,103  
3 CSS 2 CNE Baia Mare 3 1 0 0 2 3 3 6 0,5 120 187 0,642  
4 ACS AV Lazăr Marius 1 3 0 0 0 3 0 0 9 0 101 225 0,449  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS AV Lazăr Marius 2 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 138 1,63  
2 CSS LAPI Dej 3 2 0 0 1 6 6 3 2 204 154 1,325  
3 CSS 2 CNE Baia Mare 3 1 0 0 2 3 3 7 0,429 177 220 0,805  
4 ACS AV Lazăr Marius 1 3 0 0 0 3 0 1 9 0,111 153 247 0,619  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS LAPI Dej 3 3 0 0 0 9 9 1 9 244 144 1,694  
2 ACS AV Lazăr Marius 2 3 1 1 0 1 5 7 5 1,4 259 222 1,167  
3 CSS Zalău 3 1 0 1 1 4 5 6 0,833 219 211 1,038  
4 ACS AV Lazăr Marius 1 3 0 0 0 3 0 0 9 0 80 225 0,356  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS LAPI Dej 3 2 1 0 0 8 9 2 4,5 227 188 1,207  
2 ACS AV Lazăr Marius 2 3 2 0 0 1 6 6 3 2 225 154 1,461  
3 CSS Zalău 3 1 0 1 1 4 5 6 0,833 220 210 1,048  
4 CSS 2 CNE Baia Mare 3 0 0 0 3 0 0 9 0 105 225 0,467  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU V  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS AV Lazăr Marius 2 2 2 0 0 0 6 6 0 ##### 150 94 1,596  
2 CSS Zalău 2 1 0 0 1 3 3 3 1 120 116 1,034  
3 CSS 2 CNE Baia Mare 0 0 0 0 0 0 0 0 ##### 0 0 #####  
4 ACS AV Lazăr Marius 1 2 0 0 0 2 0 0 6 0 90 150 0,6  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3