CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Juvenil N.T. Brașov 1 12 12 0 0 0 36 36 2 18 951 511 1,861  
2 CSS Blaj 12 9 0 0 3 27 29 11 2,636 903 688 1,313  
3 ACS Juvenil N.T. Brașov 2 12 5 0 0 7 15 17 23 0,739 733 883 0,83  
4 CS Ocna Mureș 12 4 0 0 8 12 13 24 0,542 629 831 0,757  
5 CSS Târnăveni 12 0 0 0 12 0 1 36 0,028 576 879 0,655  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Juvenil N.T. Brașov 1 3 3 0 0 0 9 9 1 9 250 116 2,155  
2 CSS Blaj 3 2 0 0 1 6 7 4 1,75 227 198 1,146  
3 ACS Juvenil N.T. Brașov 2 3 1 0 0 2 3 4 6 0,667 167 211 0,791  
4 CS Ocna Mureș 3 0 0 0 3 0 0 9 0 106 225 0,471  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Juvenil N.T. Brașov 1 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 133 1,692  
2 CSS Blaj 3 2 0 0 1 6 6 3 2 195 158 1,234  
3 ACS Juvenil N.T. Brașov 2 3 1 0 0 2 3 3 6 0,5 165 194 0,851  
4 CSS Târnăveni 3 0 0 0 3 0 0 9 0 125 225 0,556  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Blaj 3 3 0 0 0 9 9 1 9 248 156 1,59  
2 ACS Juvenil N.T. Brașov 2 3 2 0 0 1 6 7 4 1,75 205 246 0,833  
3 CS Ocna Mureș 3 1 0 0 2 3 4 6 0,667 181 235 0,77  
4 CSS Târnăveni 3 0 0 0 3 0 0 9 0 186 183 1,016  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Juvenil N.T. Brașov 1 3 3 0 0 0 9 9 1 9 251 147 1,707  
2 CSS Blaj 3 2 0 0 1 6 7 3 2,333 233 176 1,324  
3 CS Ocna Mureș 3 1 0 0 2 3 3 6 0,5 148 196 0,755  
4 CSS Târnăveni 3 0 0 0 3 0 0 9 0 112 225 0,498  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU V  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Juvenil N.T. Brașov 1 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 115 1,957  
2 CS Ocna Mureș 3 2 0 0 1 6 6 3 2 194 175 1,109  
3 ACS Juvenil N.T. Brașov 2 3 1 0 0 2 3 3 7 0,429 196 232 0,845  
4 CSS Târnăveni 3 0 0 0 3 0 1 9 0,111 153 246 0,622  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3