CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Avram Iancu Ștei 12 11 1 0 0 35 36 3 12 943 576 1.637  
2 LPS Bihorul Oradea 12 7 0 0 5 21 21 18 1.167 795 769 1.034  
3 CS Ioan Bānda Cluj 12 5 0 1 6 16 19 21 0.905 800 808 0.99  
4 ACS Super Volei 20147 Oradea 12 0 0 0 12 0 2 36 0.056 557 942 0.591  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Avram Iancu Ștei 3 2 1 0 0 8 9 3 3 263 176 1.494  
2 LPS Bihorul Oradea 3 2 0 0 1 6 6 4 1.5 203 192 1.057  
3 CS Ioan Bānda Cluj 3 1 0 1 1 4 6 6 1 231 219 1.055  
4 ACS Super Volei 20147 Oradea 3 0 0 0 3 0 1 9 0.111 135 245 0.551  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Avram Iancu Ștei 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 145 1.552  
2 LPS Bihorul Oradea 3 2 0 0 1 6 6 3 2 187 179 1.045  
3 CS Ioan Bānda Cluj 3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 171 198 0.864  
4 ACS Super Volei 20147 Oradea 3 0 0 0 3 0 0 9 0 164 225 0.729  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Avram Iancu Ștei 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 105 2.143  
2 LPS Bihorul Oradea 3 2 0 0 1 6 6 4 1.5 194 166 1.169  
3 CS Ioan Bānda Cluj 3 1 0 0 2 3 4 6 0.667 192 204 0.941  
4 ACS Super Volei 20147 Oradea 3 0 0 0 3 0 0 9 0 89 225 0.396  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Avram Iancu Ștei 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 230 150 1.533  
2 CS Ioan Bānda Cluj 3 2 0 0 1 6 6 3 2 206 187 1.102  
3 LPS Bihorul Oradea 3 1 0 0 2 3 3 7 0.429 211 232 0.909  
4 ACS Super Volei 20147 Oradea 3 0 0 0 3 0 1 9 0.111 169 247 0.684  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3