CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS 2 CNE Baia Mare 12 10 1 0 1 32 34 10 3,4 1034 675 1,532  
2 CSS Zalău 12 10 0 0 2 30 32 12 2,667 1005 745 1,349  
3 ACS AV Lazăr Marius Zalău 12 6 0 1 5 19 22 20 1,1 854 752 1,136  
4 LPS Bistrița 12 2 1 0 9 8 14 31 0,452 694 1003 0,692  
5 LPS Bihorul Oradea 12 0 0 1 11 1 7 36 0,194 589 1001 0,588  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS 2 CNE Baia Mare 3 3 0 0 0 9 9 2 4,5 259 167 1,551  
2 CSS Zalău 3 2 0 0 1 6 7 4 1,75 259 171 1,515  
3 LPS Bistrița 3 0 1 0 2 2 4 8 0,5 184 262 0,702  
4 LPS Bihorul Oradea 3 0 0 1 2 1 3 9 0,333 174 276 0,63  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Zalău 3 3 0 0 0 9 9 2 4,5 259 174 1,489  
2 ACS AV Lazăr Marius Zalău 3 2 0 0 1 6 7 5 1,4 242 196 1,235  
3 LPS Bistrița 3 1 0 0 2 3 5 7 0,714 201 245 0,82  
4 LPS Bihorul Oradea 3 0 0 0 3 0 2 9 0,222 158 245 0,645  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Zalău 3 3 0 0 0 9 9 2 4,5 261 174 1,5  
2 CSS 2 CNE Baia Mare 3 2 0 0 1 6 7 3 2,333 237 169 1,402  
3 ACS AV Lazăr Marius Zalău 3 1 0 0 2 3 3 6 0,5 165 189 0,873  
4 LPS Bihorul Oradea 3 0 0 0 3 0 1 9 0,111 113 244 0,463  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS 2 CNE Baia Mare 3 2 1 0 0 8 9 4 2,25 292 217 1,346  
2 CSS Zalău 3 2 0 0 1 6 7 4 1,75 226 226 1  
3 ACS AV Lazăr Marius Zalău 3 1 0 1 1 4 6 6 1 252 223 1,13  
4 LPS Bistrița 3 0 0 0 3 0 1 9 0,111 150 254 0,591  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU V  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS 2 CNE Baia Mare 3 3 0 0 0 9 9 1 9 246 122 2,016  
2 ACS AV Lazăr Marius Zalău 3 2 0 0 1 6 6 3 2 195 144 1,354  
3 LPS Bistrița 3 1 0 0 2 3 4 7 0,571 159 242 0,657  
4 LPS Bihorul Oradea 3 0 0 0 3 0 1 9 0,111 144 236 0,61  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3