CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Bega Timișoara 12 12 0 0 0 36 36 5 7,2 986 487 2,025  
2 CSS Lugoj 12 9 0 0 3 27 29 10 2,9 895 518 1,728  
3 CS Victoria Nădlac 12 6 0 0 6 18 21 20 1,05 764 707 1,081  
4 CSS Avram Iancu Ștei 12 3 0 0 9 9 11 27 0,407 535 821 0,652  
5 CS Șoimii Lipova 12 0 0 0 12 0 1 36 0,028 275 922 0,298  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Bega Timișoara 3 3 0 0 0 9 9 1 9 240 126 1,905  
2 CSS Lugoj 3 2 0 0 1 6 6 4 1,5 220 174 1,264  
3 CS Victoria Nădlac 3 1 0 0 2 3 5 7 0,714 201 237 0,848  
4 CSS Avram Iancu Ștei 3 0 0 0 3 0 1 9 0,111 114 238 0,479  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Lugoj 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 86 2,616  
2 CS Victoria Nădlac 3 2 0 0 1 6 6 4 1,5 208 174 1,195  
3 CSS Avram Iancu Ștei 3 1 0 0 2 3 3 6 0,5 152 189 0,804  
4 CS Șoimii Lipova 3 0 0 0 3 0 1 9 0,111 111 247 0,449  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Bega Timișoara 3 3 0 0 0 9 9 1 9 240 92 2,609  
2 CS Victoria Nădlac 3 2 0 0 1 6 7 3 2,333 208 133 1,564  
3 CSS Avram Iancu Ștei 3 1 0 0 2 3 3 6 0,5 115 199 0,578  
4 CS Șoimii Lipova 3 0 0 0 3 0 0 9 0 86 225 0,382  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Bega Timișoara 3 3 0 0 0 9 9 2 4,5 275 156 1,763  
2 CSS Lugoj 3 2 0 0 1 6 7 3 2,333 233 130 1,792  
3 CSS Avram Iancu Ștei 3 1 0 0 2 3 4 6 0,667 154 195 0,79  
4 CS Șoimii Lipova 3 0 0 0 3 0 0 9 0 44 225 0,196  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU V  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Bega Timișoara 3 3 0 0 0 9 9 1 9 231 113 2,044  
2 CSS Lugoj 3 2 0 0 1 6 7 3 2,333 217 128 1,695  
3 CS Victoria Nădlac 3 1 0 0 2 3 3 6 0,5 147 163 0,902  
4 CS Șoimii Lipova 3 0 0 0 3 0 0 9 0 34 225 0,151  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3