CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Juvenil N.T. Brașov 12 9 2 0 1 31 33 12 2,75 1005 828 1,214  
2 CSS Tārgoviște 12 9 0 0 3 27 28 14 2 901 736 1,224  
3 CSS Sibiu 12 4 0 2 6 14 21 28 0,75 934 983 0,95  
4 ACS Kids Tāmpa Brașov 12 0 0 0 12 0 8 36 0,222 749 1042 0,719  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Juvenil N.T. Brașov 3 3 0 0 0 9 9 2 4,5 242 195 1,241  
2 CSS Tārgoviște 3 2 0 0 1 6 7 3 2,333 215 157 1,369  
3 CSS Sibiu 3 1 0 0 2 3 4 7 0,571 207 229 0,904  
4 ACS Kids Tāmpa Brașov 3 0 0 0 3 0 1 9 0,111 155 238 0,651  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Juvenil N.T. Brașov 3 2 1 0 0 8 9 3 3 277 228 1,215  
2 CSS Tārgoviște 3 2 0 0 1 6 6 5 1,2 229 214 1,07  
3 CSS Sibiu 3 1 0 1 1 4 6 7 0,857 257 257 1  
4 ACS Kids Tāmpa Brașov 3 0 0 0 3 0 3 9 0,333 229 293 0,782  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Tārgoviște 3 3 0 0 0 9 9 1 9 235 150 1,567  
2 ACS Juvenil N.T. Brașov 3 2 0 0 1 6 6 4 1,5 218 181 1,204  
3 CSS Sibiu 3 1 0 0 2 3 5 7 0,714 212 238 0,891  
4 ACS Kids Tāmpa Brașov 3 0 0 0 3 0 1 9 0,111 146 242 0,603  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Juvenil N.T. Brașov 3 2 1 0 0 8 9 3 3 268 224 1,196  
2 CSS Tārgoviște 3 2 0 0 1 6 6 5 1,2 222 215 1,033  
3 CSS Sibiu 3 1 0 1 1 4 6 7 0,857 258 259 0,996  
4 ACS Kids Tāmpa Brașov 3 0 0 0 3 0 3 9 0,333 219 269 0,814  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3