CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CS Victoria Nadlac 10 10 0 0 0 30 30 0 ##### 750 283 2.65  
2 CSS Avram Iancu Stei 11 7 1 0 3 23 24 11 2.182 752 607 1.239  
3 CS Era Sport Oradea 11 3 0 1 7 10 11 24 0.458 531 783 0.678  
4 LPS Bihorul Oradea 10 3 0 0 7 9 9 21 0.429 448 601 0.745  
5 ACS Arany Salonta 6 0 0 0 6 0 0 0 ##### 243 450 0.54  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Avram Iancu Stei 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 120 1.875  
2 CS Era Sport Oradea 3 2 0 0 1 6 6 3 2 209 183 1.142  
3 LPS Bihorul Oradea 3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 162 179 0.905  
4 ACS Arany Salonta 3 0 0 0 3 0 0 9 0 111 225 0.493  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CS Victoria Nadlac 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 89 2.528  
2 CSS Avram Iancu Stei 3 1 1 0 1 5 6 5 1.2 215 234 0.919  
3 CS Era Sport Oradea 3 1 0 1 1 4 5 6 0.833 201 225 0.893  
4 ACS Arany Salonta 3 0 0 0 3 0 0 9 0 132 225 0.587  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CS Victoria Nadlac 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 77 2.922  
2 CSS Avram Iancu Stei 3 2 0 0 1 6 6 3 2 186 152 1.224  
3 LPS Bihorul Oradea 3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 139 175 0.794  
4 CS Era Sport Oradea 3 0 0 0 3 0 0 9 0 79 225 0.351  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CS Victoria Nadlac 2 2 0 0 0 6 6 0 ##### 150 47 3.191  
2 LPS Bihorul Oradea 2 1 0 0 1 3 3 3 1 102 97 1.052  
3 CS Era Sport Oradea 2 0 0 0 2 0 0 6 0 42 150 0.28  
4                            
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU V  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CS Victoria Nadlac 2 2 0 0 0 6 6 0 ##### 150 70 2.143  
2 CSS Avram Iancu Stei 2 1 0 0 1 3 3 3 1 126 101 1.248  
3 LPS Bihorul Oradea 2 0 0 0 2 0 0 6 0 45 150 0.3  
4                            
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3