CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Lugoj 12 12 0 0 0 36 36 36 1 900 409 2.2  
2 CSS Caransebes 12 8 1 0 3 26 27 12 2.25 848 600 1.413  
3 CSS Bega Timisoara 12 5 1 1 5 18 21 21 1 810 850 0.953  
4 CS Soimii Lipova 12 3 0 1 8 10 12 27 0.444 634 849 0.747  
5 CSM Timisoara 12 0 0 0 12 0 0 36 0 416 900 0.462  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Lugoj 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 84 2.679  
2 CSS Caransebes 3 2 0 0 1 6 6 3 2 189 147 1.286  
3 CSS Bega Timisoara 3 0 1 0 2 2 3 8 0.375 173 248 0.698  
4 CS Soimii Lipova 3 0 0 1 2 1 2 9 0.222 145 253 0.573  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Lugoj 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 113 1.991  
2 CSS Caransebes 3 2 0 0 1 6 6 3 2 196 139 1.41  
3 CS Soimii Lipova 3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 151 191 0.791  
4 CSM Timisoara 3 0 0 0 3 0 0 9 0 96 225 0.427  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Caransebes 3 2 1 0 0 8 9 2 4.5 254 143 1.776  
2 CSS Bega Timisoara 3 2 0 1 0 7 8 4 2 254 227 1.119  
3 CS Soimii Lipova 3 1 0 0 2 3 4 6 0.667 193 207 0.932  
4 CSM Timisoara 3 0 0 0 3 0 0 9 0 101 225 0.449  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Lugoj 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 91 2.473  
2 CSS Bega Timisoara 3 2 0 0 1 6 6 3 2 196 151 1.298  
3 CS Soimii Lipova 3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 145 198 0.732  
4 CSM Timisoara 3 0 0 0 3 0 0 9 0 99 225 0.44  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU V  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Lugoj 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 121 1.86  
2 CSS Caransebes 3 2 0 0 1 6 6 4 1.5 209 171 1.222  
3 CSS Bega Timisoara 3 1 0 0 2 3 4 6 0.667 187 224 0.835  
4 CSM Timisoara 3 0 0 0 3 0 0 9 0 120 225 0.533  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3