CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Avram Iancu Stei 6 5 0 0 1 15 16 4 4 470 282 1.667  
2 CSS Caransebes 6 4 0 0 2 12 13 7 1.857 409 322 1.27  
3 - 0 0 0 0 0 0 0 0 ##### 0 0 #####  
4 LPS Bihorul Oradea 6 0 0 0 6 0 0 18 0 176 451 0.39  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Caransebes 2 2 0 0 0 6 6 1 6 162 93 1.742  
2 CSS Avram Iancu Stei 2 1 0 0 1 3 4 3 1.333 151 115 1.313  
3 - 0 0 0 0 0 0 0 0 ##### 0 0 #####  
4 LPS Bihorul Oradea 2 0 0 0 2 0 0 6 0 45 150 0.3  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Avram Iancu Stei 2 2 0 0 0 6 6 1 6 168 93 1.806  
2 CSS Caransebes 2 1 0 0 1 3 4 3 1.333 146 116 1.259  
3 - 0 0 0 0 0 0 0 0 ##### 0 0 #####  
4 LPS Bihorul Oradea 2 0 0 0 2 0 0 6 0 45 150 0.3  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Avram Iancu Stei 2 2 0 0 0 6 6 0 ##### 151 74 2.041  
2 CSS Caransebes 2 1 0 0 1 3 3 3 1 101 113 0.894  
3 - 0 0 0 0 0 0 0 0 ##### 0 0 #####  
4 LPS Bihorul Oradea 2 0 0 0 2 0 0 6 0 86 151 0.57  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 LPS Bihorul Oradea 0 0 0 0 0 0 0 0 ##### 0 0 #####  
2 CSS Caransebes 0 0 0 0 0 0 0 0 ##### 0 0 #####  
3 CSS Avram Iancu Stei 0 0 0 0 0 0 0 0 ##### 0 0 #####  
4 - 0 0 0 0 0 0 0 0 ##### 0 0 #####  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3