CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Lugoj 12 10 2 0 0 34 36 11 3.273 1059 764 1.386  
2 CNS Cetate Deva 12 7 1 3 1 26 31 18 1.722 1042 757 1.376  
3 CSS Bega Timisoara 12 6 1 1 4 21 27 22 1.227 967 907 1.066  
4 CS Soimii Lipova 12 2 1 0 9 8 15 31 0.484 676 960 0.704  
5 CSS Caransebes 12 0 0 1 11 1 9 36 0.25 618 974 0.634  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Lugoj 3 3 0 0 0 9 9 3 3 269 183 1.47  
2 CSS Bega Timisoara 3 1 1 0 1 5 7 6 1.167 253 246 1.028  
3 CNS Cetate Deva 3 1 0 1 1 4 6 6 1 234 228 1.026  
4 CSS Caransebes 3 0 0 0 3 0 2 9 0.222 149 248 0.601  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Lugoj 3 2 1 0 0 8 9 3 3 268 190 1.411  
2 CNS Cetate Deva 3 2 0 1 0 7 8 4 2 263 169 1.556  
3 CS Soimii Lipova 3 1 0 0 2 3 5 7 0.714 182 245 0.743  
4 CSS Caransebes 3 0 0 0 3 0 1 9 0.111 117 226 0.518  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CNS Cetate Deva 3 2 1 0 0 8 9 3 3 264 157 1.682  
2 CSS Bega Timisoara 3 2 0 1 0 7 8 5 1.6 265 231 1.147  
3 CS Soimii Lipova 3 1 0 0 2 3 4 7 0.571 161 226 0.712  
4 CSS Caransebes 3 0 0 0 3 0 3 9 0.333 183 259 0.707  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Lugoj 3 2 1 0 0 8 9 3 3 264 228 1.158  
2 CNS Cetate Deva 3 2 0 1 0 7 8 5 1.6 281 203 1.384  
3 CSS Bega Timisoara 3 1 0 0 2 3 5 7 0.714 227 242 0.938  
4 CS Soimii Lipova 3 0 0 0 3 0 2 9 0.222 154 253 0.609  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU V  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Lugoj 3 3 0 0 0 9 9 2 4.5 258 163 1.583  
2 CSS Bega Timisoara 3 2 0 0 1 6 7 4 1.75 222 188 1.181  
3 CS Soimii Lipova 3 0 1 0 2 2 4 8 0.5 179 236 0.758  
4 CSS Caransebes 3 0 0 1 2 1 3 9 0.333 169 241 0.701  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3