CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSM LPS Braila 12 11 0 1 0 34 35 11 3.182 1047 691 1.515  
2 ACS Axiopolis Sport Cernavoda 12 7 1 0 4 23 26 21 1.238 911 904 1.008  
3 CSS Galati 12 3 2 0 7 13 22 26 0.846 890 977 0.911  
4 CS Medgidia 12 0 0 2 10 2 11 36 0.306 767 1043 0.735  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSM LPS Braila 3 3 0 0 0 9 9 2 4.5 253 180 1.406  
2 ACS Axiopolis Sport Cernavoda 3 2 0 0 1 6 6 5 1.2 238 213 1.117  
3 CSS Galati 3 1 0 0 2 3 5 6 0.833 208 237 0.878  
4 CS Medgidia 3 0 0 0 3 0 2 9 0.222 184 253 0.727  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSM LPS Braila 3 3 0 0 0 9 9 2 4.5 254 138 1.841  
2 ACS Axiopolis Sport Cernavoda 3 1 1 0 1 5 7 6 1.167 231 258 0.895  
3 CSS Galati 3 0 1 0 2 2 5 8 0.625 220 238 0.924  
4 CS Medgidia 3 0 0 2 1 2 4 9 0.444 204 275 0.742  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSM LPS Braila 3 3 0 0 0 9 9 2 4.5 259 148 1.75  
2 ACS Axiopolis Sport Cernavoda 3 2 0 0 1 6 6 5 1.2 196 208 0.942  
3 CSS Galati 3 1 0 0 2 3 5 7 0.714 219 248 0.883  
4 CS Medgidia 3 0 0 0 3 0 3 9 0.333 187 257 0.728  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSM LPS Braila 3 2 0 1 0 7 8 5 1.6 281 225 1.249  
2 ACS Axiopolis Sport Cernavoda 3 2 0 0 1 6 7 5 1.4 246 225 1.093  
3 CSS Galati 3 1 1 0 1 5 7 5 1.4 243 254 0.957  
4 CS Medgidia 3 0 0 0 3 0 2 9 0.222 192 258 0.744  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3