CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1  CSS Botosani 12 11 0 0 1 33 34 3 11.33 903 626 1.442  
2  CSS Nicu Gane Falticeni 12 10 0 0 2 30 30 8 3.75 886 653 1.357  
3  CSS Bacau 11 5 1 0 5 17 19 20 0.95 784 824 0.951  
4  LPS Suceava 12 3 0 1 8 10 11 36 0.306 719 843 0.853  
5 LPS Piatra Neamt 12 0 0 0 12 0 0 36 0 555 901 0.616  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1  CSS Nicu Gane Falticeni 3 3 0 0 0 9 9 1 9 240 149 1.611  
2  CSS Botosani 3 2 0 0 1 6 7 3 2.333 228 174 1.31  
3  CSS Bacau 3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 154 204 0.755  
4  LPS Suceava 3 0 0 0 3 0 0 9 0 130 225 0.578  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1  CSS Botosani 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 141 1.596  
2  CSS Bacau 3 2 0 0 1 6 6 3 2 193 160 1.206  
3  LPS Suceava 3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 186 186 1  
4 LPS Piatra Neamt 3 0 0 0 3 0 0 9 0 108 225 0.48  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1  CSS Botosani 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 154 1.461  
2  CSS Nicu Gane Falticeni 3 2 0 0 1 6 6 4 1.5 218 194 1.124  
3  CSS Bacau 3 1 0 0 2 3 4 6 0.667 206 229 0.9  
4 LPS Piatra Neamt 3 0 0 0 3 0 0 9 0 154 226 0.681  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1  CSS Nicu Gane Falticeni 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 146 1.541  
2  CSS Bacau 3 1 1 0 1 5 6 5 1.2 231 231 1  
3  LPS Suceava 3 1 0 1 1 4 5 6 0.833 224 223 1.004  
4 LPS Piatra Neamt 3 0 0 0 3 0 0 9 0 145 225 0.644  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU V  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1  CSS Botosani 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 157 1.433  
2  CSS Nicu Gane Falticeni 3 2 0 0 1 6 6 3 2 203 164 1.238  
3  LPS Suceava 3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 179 209 0.856  
4 LPS Piatra Neamt 3 0 0 0 3 0 0 9 0 148 225 0.658  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3