CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ASC Axiopolis  Sport Cernavoda 6 3 0 0 0 15 15 5 3 477 382 1.249  
2 CS SELEN 90 Medgidia 6 4 0 0 3 12 11 9 1.222 454 381 1.192  
3 - 0 0 0 0 0 0 0 0 ##### 0 0 #####  
4 CSS Tulcea 6 0 0 0 6 0 0 18 0 282 450 0.627  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ASC Axiopolis  Sport Cernavoda 2 2 0 0 0 6 6 1 6 171 129 1.326  
2 CS SELEN 90 Medgidia 2 1 0 0 1 3 4 3 1.333 154 137 1.124  
3 - 0 0 0 0 0 0 0 0 ##### 0 0 #####  
4 CSS Tulcea 2 0 0 0 2 0 0 6 0 91 150 0.607  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CS SELEN 90 Medgidia 2 2 0 0 0 6 6 0 ##### 151 99 1.525  
2 ASC Axiopolis  Sport Cernavoda 2 1 0 0 1 3 3 3 1 133 126 1.056  
3 - 0 0 0 0 0 0 0 0 ##### 0 0 #####  
4 CSS Tulcea 2 0 0 0 2 0 0 6 0 91 150 0.607  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ASC Axiopolis  Sport Cernavoda 2 2 0 0 0 6 6 1 6 173 127 1.362  
2 CS SELEN 90 Medgidia 2 1 0 0 1 3 4 3 1.333 149 145 1.028  
3 - 0 0 0 0 0 0 0 0 ##### 0 0 #####  
4 CSS Tulcea 2 0 0 0 2 0 0 6 0 100 150 0.667  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1   0 0 0 0 0 0 0 0 ##### 0 0 #####  
2 ASC Axiopolis  Sport Cernavoda 0 0 0 0 0 0 0 0 ##### 0 0 #####  
3 CS SELEN 90 Medgidia 0 0 0 0 0 0 0 0 ##### 0 0 #####  
4 - 0 0 0 0 0 0 0 0 ##### 0 0 #####  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3