CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Botosani 12 7 3 1 1 28 28 20 1.4 1009 939 1.075  
2 CSS Unirea Iasi  12 6 1 2 3 22 22 20 1.1 871 866 1.006  
3 ACS Penicilina Iasi 12 2 1 1 3 17 21 24 0.875 918 933 0.984  
4 ACS Kinder Suceava 12 3 2 4 5 13 21 28 0.75 1000 1060 0.943  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Unirea Iasi  3 3 0 0 0 9 9 2 4.5 271 193 1.404  
2 CSS Botosani 3 2 0 0 1 6 6 3 2 212 162 1.309  
3 ACS Kinder Suceava 3 1 0 0 2 3 4 7 0.571 209 263 0.795  
4 ACS Penicilina Iasi 3 0 0 0 3 0 2 9 0.222 193 267 0.723  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Botosani 3 2 0 1 0 7 8 3 2.667 245 174 1.408  
2 CSS Unirea Iasi  3 2 0 0 1 6 6 4 1.5 201 215 0.935  
3 ACS Penicilina Iasi 3 1 0 0 2 3 4 7 0.571 210 262 0.802  
4 ACS Kinder Suceava 3 0 1 0 2 2 4 8 0.5 265 270 0.981  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Botosani 3 2 1 0 0 8 9 3 3 281 195 1.441  
2 ACS Kinder Suceava 3 1 1 0 1 5 6 6 1 257 242 1.062  
3 CSS Unirea Iasi  3 1 0 1 1 4 6 7 0.857 251 281 0.893  
4 ACS Penicilina Iasi 3 0 0 1 2 1 4 9 0.444 230 301 0.764  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Botosani 3 1 2 0 0 7 9 4 2.25 291 242 1.202  
2 ACS Kinder Suceava 3 1 0 2 0 5 7 6 1.167 263 271 0.97  
3 CSS Unirea Iasi  3 0 1 1 1 3 5 8 0.625 239 267 0.895  
4 ACS Penicilina Iasi 3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 180 193 0.933  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3