CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Sibiu 12 8 2 1 1 29 33 14 2.357 1028 802 1.282  
2 ACS Juvenil Nicolae Titulescu Brasov 12 8 1 1 2 27 31 13 2.385 992 694 1.429  
3 CSS Blaj 12 7 0 1 4 22 25 20 1.25 894 873 1.024  
4 CSS Tarnaveni 12 3 1 1 7 12 18 28 0.643 850 989 0.859  
5 CS Ocna Mures 12 0 0 0 12 0 4 36 0.111 541 947 0.571  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Sibiu 3 3 0 0 0 9 9 2 4.5 258 182 1.418  
2 CSS Blaj 3 2 0 0 1 6 7 5 1.4 263 238 1.105  
3 CSS Tarnaveni 3 1 0 0 2 3 4 7 0.571 210 264 0.795  
4 CS Ocna Mures 3 0 0 0 3 0 3 9 0.333 210 257 0.817  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Blaj 3 2 0 1 0 7 8 5 1.6 248 242 1.025  
2 ACS Juvenil Nicolae Titulescu Brasov 3 2 0 0 1 6 7 4 1.75 230 194 1.186  
3 CSS Sibiu 3 1 1 0 1 5 7 6 1.167 258 248 1.04  
4 CSS Tarnaveni 3 0 0 0 3 0 2 9 0.222 196 248 0.79  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Juvenil Nicolae Titulescu Brasov 3 1 1 1 0 6 8 5 1.6 289 225 1.284  
2 CSS Sibiu 3 1 1 1 0 6 8 5 1.6 273 220 1.241  
3 CSS Tarnaveni 3 1 1 1 0 6 8 5 1.6 251 257 0.977  
4 CS Ocna Mures 3 0 0 0 3 0 0 9 0 114 225 0.507  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Sibiu 3 3 0 0 0 9 9 1 9 239 152 1.572  
2 ACS Juvenil Nicolae Titulescu Brasov 3 2 0 0 1 6 7 3 2.333 225 163 1.38  
3 CSS Blaj 3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 159 183 0.869  
4 CS Ocna Mures 3 0 0 0 3 0 0 9 0 100 225 0.444  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU V  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Juvenil Nicolae Titulescu Brasov 3 3 0 0 0 9 9 1 9 248 112 2.214  
2 CSS Blaj 3 2 0 0 1 6 7 4 1.75 224 210 1.067  
3 CSS Tarnaveni 3 1 0 0 2 3 4 7 0.571 193 220 0.877  
4 CS Ocna Mures 3 0 0 0 3 0 1 9 0.111 117 240 0.488  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3