CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Axiopolis Sport Cernavoda 12 10 0 2 0 32 34 10 3.4 1000 691 1.447  
2 CSS Calarasi 12 8 2 0 2 28 32 15 2.133 1032 749 1.378  
3 CSS Tulcea 12 4 0 0 8 12 17 26 0.654 800 808 0.99  
4 CSM LPS Braila 12 0 0 0 12 0 4 36 0.111 395 979 0.403  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Axiopolis Sport Cernavoda 3 3 0 0 0 9 9 2 4.5 264 155 1.703  
2 CSS Calarasi 3 2 0 0 1 6 7 4 1.75 225 179 1.257  
3 CSS Tulcea 3 1 0 0 2 3 5 6 0.833 208 188 1.106  
4 CSM LPS Braila 3 0 0 0 3 0 0 9 0 50 225 0.222  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Axiopolis Sport Cernavoda 3 3 0 0 0 9 9 2 4.5 260 186 1.398  
2 CSS Calarasi 3 2 0 0 1 6 7 4 1.75 247 196 1.26  
3 CSS Tulcea 3 1 0 0 2 3 5 6 0.833 226 196 1.153  
4 CSM LPS Braila 3 0 0 0 3 0 0 9 0 70 225 0.311  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Calarasi 3 2 1 0 0 8 9 4 2.25 281 208 1.351  
2 ACS Axiopolis Sport Cernavoda 3 2 0 1 0 7 8 3 2.667 239 170 1.406  
3 CSS Tulcea 3 1 0 0 2 3 4 7 0.571 205 217 0.945  
4 CSM LPS Braila 3 0 0 0 3 0 2 9 0.222 137 267 0.513  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Calarasi 3 2 1 0 0 8 9 3 3 279 166 1.681  
2 ACS Axiopolis Sport Cernavoda 3 2 0 1 0 7 8 3 2.667 237 180 1.317  
3 CSS Tulcea 3 1 0 0 2 3 3 7 0.429 161 207 0.778  
4 CSM LPS Braila 3 0 0 0 3 0 2 9 0.222 138 262 0.527  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3