CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS LAPI Dej 12 12 0 0 0 36 36 3 12 953 401 2.377  
2 CSS Zalau 12 7 2 0 3 25 29 33 0.879 932 831 1.122  
3 CSS 2 Baia Mare 12 6 0 1 5 19 23 20 1.15 861 823 1.046  
4 LPS Bistrita 10 2 0 1 7 7 12 32 0.375 684 934 0.732  
5 Academia de volei Marius Lazar Zalau 12 1 0 0 11 3 6 33 0.182 440 881 0.499  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS LAPI Dej 3 3 0 0 0 9 9 2 4.5 261 122 2.139  
2 CSS Zalau 3 2 0 0 1 6 7 5 1.4 219 230 0.952  
3 CSS 2 Baia Mare 3 1 0 0 2 3 5 6 0.833 216 229 0.943  
4 LPS Bistrita 3 0 0 0 3 0 1 9 0.111 127 242 0.525  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Zalau 3 3 0 0 0 9 9 2 4.5 245 169 1.45  
2 CSS 2 Baia Mare 3 2 0 0 1 6 7 4 1.75 233 200 1.165  
3 LPS Bistrita 3 1 0 0 2 3 5 7 0.714 236 221 1.068  
4 Academia de volei Marius Lazar Zalau 3 0 0 0 3 0 1 9 0.111 124 248 0.5  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS LAPI Dej 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 65 3.462  
2 CSS 2 Baia Mare 3 2 0 0 1 6 6 4 1.5 196 189 1.037  
3 Academia de volei Marius Lazar Zalau 3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 125 150 0.833  
4 LPS Bistrita 3 0 0 0 3 0 1 9 0.111 101 243 0.416  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS LAPI Dej 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 105 2.143  
2 CSS Zalau 3 1 1 0 1 5 6 5 1.2 223 195 1.144  
3 LPS Bistrita 3 1 0 1 1 4 5 7 0.714 220 228 0.965  
4 Academia de volei Marius Lazar Zalau 3 0 0 0 3 0 1 9 0.111 106 246 0.431  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU V  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS LAPI Dej 3 3 0 0 0 9 9 1 9 242 109 2.22  
2 CSS Zalau 3 1 1 0 1 5 7 6 1.167 245 237 1.034  
3 CSS 2 Baia Mare 3 1 0 1 1 4 5 6 0.833 216 205 1.054  
4 Academia de volei Marius Lazar Zalau 3 0 0 0 3 0 1 9 0.111 85 237 0.359  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3