CUPA ROMANIEI MASCULIN CAMPIONATUL 2015 / 2016
 
FAZA SEMIFINALA SI FINALA
Ora Joc Data   Seturi 1 2 3 4 5
   

13.00
33 09.04.16 CS "U" Cluj CS Stiinta Explorari Baia Mare 0 : 3 18:25 13:25 25:21 14:25 -:-
A1: Nastase L. A2: Stoica B. Observator:

15.45
34 09.04.16 CS Arcada Galati ACS Volei Municipal Zalau 1 : 3 25:19 21:25 26:28 19:25 -:-
A1: Mesca D. A2: Pop T. Observator:
 
FINALA

14.30
35 10.04.16 CS Stiinta Explorari Baia Mare ACS Volei Municipal Zalau 0 : 3 21:25 14:25 20:25 -:- -:-
A1: Nastase L. A2: Mesc D. Observator:

 

FAZA a II-a
 
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
 
18.00 25 17.02.16 ACS Volei Municipal Zalau CS Unirea Dej 3 : 2 25:21 25:22 22:25 22:25 15:12
A1: Szabo-Alexi P. A2: Olahut D. Observator: Pustiu A. 168
18.00 26 17.02.16 CS Arcada Galati SCMU Craiova 3 : 1 25:21 22:25 25:18 25:19 -:-
A1: Stan N. A2: Visan B. Observator: Cojocaru A.
16.00 27 17.02.16 CS Dinamo Bucuresti CS Stiinta Explorari Baia Mare 1 : 3 26:24 26:28 21:25 22:25 -:-
A1: Zaharescu M. A2: Dimachi F. Observator: Stoica M.
  28 17.02.16 CS "U" Cluj - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1:   A2:   Observator:  
 
Ora Joc Data RETUR Seturi 1 2 3 4 5
 
18.00 29 24.02.16 CS Unirea Dej ACS Volei Municipal Zalau 0 : 3 21:25 16:25 16:25 -:- -:-
A1: Olahut D. A2: Szabo-Alexi P. Observator: Dumitru G. 184
18.00 30 24.02.16 SCMU Craiova CS Arcada Galati 2 : 3 25:19 23:25 20:25 31:29 9:15
A1: Visan B. A2: Stan N. Observator: Stancu P. 185
18.00 31 24.02.16 CS Stiinta Explorari Baia Mare CS Dinamo Bucuresti 3 : 0 25:23 25:20 25:14 -:- -:-
A1: Pop T. A2: Rus M. Observator: Buhatel I. 186
  32 24.02.16 - CS "U" Cluj 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1:   A2:   Observator:  
 
                           

 

FAZA I-a
 
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
 
17.00 17 13.01.16 CS Stiinta Explorari Baia Mare CSV Banatul Caransebes 3 : 0 25:16 25:20 25:14 -:- -:-
A1: Szabo-Alexi P. A2: Santa C. Observator: Buhatel I. 111
18.00 18 13.01.16 CS "U" Cluj CSM Bucuresti 1 : 3 21:25 25:23 23:25 22:25 -:-
A1: Hadade D. A2: Lazar M. Observator: Dumitru G. 112
18.00 19 13.01.16 CS Arcada Galati LMV Tricolorul Ploiesti 3 : 0 25:23 25:13 25:18 -:- -:-
A1: Dragomir F. A2: Visan B. Observator: Stefan D.
17.00 20 13.12.15 CS Unirea Dej VCM LPS Piatra Neamt 3 : 0 26:24 25:16 25:23 -:- -:-
A1: Luputan R. A2: Serei C. Observator: Mitrasca G. 109
 
Ora Joc Data RETUR Seturi 1 2 3 4 5
 
17.00 21 16.01.16 CSV Banatul Caransebes CS Stiinta Explorari Baia Mare 3 : 2 25:21 21:25 17:25 25:22 15:12
A1: Mateizer A. A2: Besoi V. Observator: Pustiu A. 114
18.00 22 16.01.16 C6SM Bucuresti CS "U" Cluj 0 : 3 20:25 21:25 15:25 -:- -:-
A1: Marin N. A2: Gradinaru G. Observator: Stoian N. 115
18.00 23 16.01.16 LMV Tricolorul Ploiesti CS Arcada Galati 0 : 3 23:25 23:25 18:25 -:- -:-
A1: Stoica B. A2: Prodana A. Observator: Cojocaru A.
17.00 24 14.12.15 VCM LPS Piatra Neamt CS Unirea Dej 0 : 3 17:25 20:25 20:25 -:- -:-
Se joaca la Dej
A1: Serei C. A2: Luputan R. Observator: Mitrasca G. 110