CUPA ROMANIEI FEMININ CAMPIONATUL 2015 / 2016
 
FAZA SEMIFINALA SI FINALA - PIATRA NEAMT
Ora Joc Data   Seturi 1 2 3 4 5
   

16.45
17 08.04.16 CS Volei Alba-Blaj CSM Targoviste 2 : 3 25:23 25:15 24:26 21:25 12:15
A1: Stoica B. A2: Mesca D. Observator:

19.15
18 08.04.16 CSM Bucuresti CSU Medicina CSS Tirgu Mures 3 : 1 25:19 24:26 25:16 25:16 -:-
A1: Pop T. A2: Nastase L. Observator:
 
FINALA

12.00
19 10.04.16 CSM Targoviste CSM Bucuresti 3 : 0 25:20 26:24 25:23 -:- -:-
A1: A2: Observator:

 

FAZA a II-a
 
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
 
18.00 09 14.01.16 CS "U" Cluj CSM Bucuresti 0 : 3 20:25 21:25 13:25 -:- -:-
Se joaca la Bucuresti
A1: Iatan G. A2: Coman M. Observator: Stefan D.
17.00 10 17.02.16 CS Stiinta Bacau CSU Medicina CSS Tirgu Mures 0 : 3 21:25 19:25 16:25 -:- -:-
A1: Nastase L. A2: Gradinaru G. Observator: Marinescu T.
18.00 11 13.01.16 CSM Lugoj ACS Volei Alba Blaj 0 : 3 14:25 11:25 11:25 -:- -:-
Se joaca la Blaj
A1: Rus M. A2: Savu A. Observator: Visan G.
18.00 12 17.02.16 CSM Targoviste CS Dinamo Bucuresti 3 : 0 25:18 25:20 25:15 -:- -:-
A1: Mesca D. A2: Mateizer A. Observator: Visan G.
 
Ora Joc Data RETUR Seturi 1 2 3 4 5
 
12.00 13 15.01.16 CSM Bucuresti CS "U" Cluj 3 : 0 25:13 25:18 25:16 -:- -:-
A1: Birzan C. A2: Toader R. Observator: Stoian N.
17.00 14 09.03.16 CSU Medicina CSS Tirgu Mures CS Stiinta Bacau 3 : 2 25:20 23:25 16:25 25:22 15:9
A1: Pop T. A2: Savu A. Observator: Mitrasca G. 213
18.00 15 14.01.16 ACS Volei Alba Blaj CSM Lugoj 3 : 0 25:13 25:22 25:13 -:- -:-
A1: Savu A. A2: Rus M. Observator: Visan G.
  16 09.03.16 CS Dinamo Bucuresti CSM Targoviste 0 : 3 13:25 14:25 12:25 -:- -:-
A1: Mesca D. A2: Marcu L. Observator: Cotoanta A.
 
                           

 

FAZA I-a
 
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
 
20.30 01 18.11.15 CS Rapid Bucuresti CS "U" Cluj 1 : 3 25:23 13:25 23:25 17:25 -:-
A1: Marcu L. A2: Mateizer M. Observator: Visan G.
18.30 02 01.10.15 SCMU Craiova CSM Lugoj 0 : 3 23:25 21:25 18:25 -:- -:-
Se joaca la Lugoj    
A1: Rus M. A2: Santa M. Observator: Blaha D.
15.00 03 18.11.15 VC Unic LPS Piatra Neamt CS Dinamo Bucuresti 0 : 3 16:25 20:25 20:25 -:- -:-
A1: Gradinaru G. A2: Birsan I. Observator: Stefan D.
17.00 04 18.11.15 ACS Penicilina Iasi CSU Medicina CSS Tirgu Mures 2 : 3 22:25 25:17 14:25 25:23 9:15
A1: Coman M. A2: Vasile R. Observator: Ioanovici M.
 
Ora Joc Data RETUR Seturi 1 2 3 4 5
 
14.00 05 19.11.15 CS "U" Cluj CS Rapid Bucuresti 3 : 2 25:10 24:26 25:23 19:25 15:8
Se joaca la Bucuresti
A1: Dragomir F. A2: Iatan G. Observator: Visan G.
17.00 06 02.10.15 CSM Lugoj SCMU Craiova 3 : 1 25:23 20:25 25:16 25:20 -:-
A1: Santa M. A2: Rus M. Observator: Blaha D.
14.00 07 02.12.15 CS Dinamo Bucuresti VC Unic LPS Piatra Neamt 3 : 0 25:5 25:3 25:7 -:- -:-
A1: Vasile R. A2: Comsn M. Observator: Apetrei A. 64
18.00 08 30.11.15 CSU Medicina CSS Tirgu Mures ACS Penicilina Iasi 3 : 0 25:19 25:20 25:19 -:- -:-
A1: Savu A. A2: Santa M. Observator: Stancu P. 65