Divizia CADETI MASCULIN CAMPIONATUL 2015 / 2016
 
CLASAMENT FINAL
1   CSS LAPI Dej
2   CTF Mihai I Bucuresti
3   CSS 2 Baia Mare
4   CSS Nicu Gane Falticeni
5   CSS Tulcea
6   CSS Blaj
7   CNNT Craiova
8   CS Dinamo Bucuresti
     
Faza a III-a - FAZA FINALA
Turneul final se va desfasura la CSS LAPI Dej
Seria I-a (2545-2550)   Seria a II-a (2551-2556)
Rezultate
Clasament
  Rezultate
Clasament
CSS Tulcea   CS Dinamo Bucuresti
CSS Nicu Gane Falticeni   CTF Mihai I Bucuresti
CSS LAPI Dej   CNNT Craiova
CSS Blaj   CSS 2 Baia Mare
 
     
Joc Data TURNEU FINAL Seturi 1 2 3 4 5
     
2557 14.05.16 CS Dinamo Bucuresti CSS Blaj 2 : 3 25:27 32:30 26:24 12:25 8:15
       
2558 14.05.16 CNNT Craiova CSS Tulcea 0 : 3 18:25 24:26 19:25 -:- -:-
       
2559 14.05.16 CSS 2 Baia Mare CSS LAPI Dej 0 : 3 20:25 13:25 17:25 -:- -:-
       
2560 14.05.16 CTF Mihai I Bucuresti CSS Nicu Gane Falticeni 3 : 0 25:21 25:21 25:15 -:- -:-
       
     
2561 15.05.16 CS Dinamo Bucuresti CNNT Craiova 1 : 3 25:17 19:25 19:25 20:25 -:-
       
2562 15.05.16 CSS Blaj CSS Tulcea 0 : 3 20:25 15:25 16:25 -:- -:-
       
2563 15.05.16 CSS 2 Baia Mare CSS Nicu Gane Falticeni 3 : 2 20:25 25:15 15:25 25:20 15:9
       
2564 15.05.16 CSS LAPI Dej CTF Mihai I Bucuresti 3 : 0 25:11 25:13 25:9 -:- -:-
       
     
     
CSS Tulcea   CSS Nicu Gane Falticeni   CSS LAPI Dej   CSS Blaj
     
CS Dinamo Bucuresti   CTF Mihai I Bucuresti   CNNT Craiova   CSS 2 Baia Mare

FAZA a II-a - SEMIFINALA (15 - 17.04.2016)

PRIMA ECHIPA ORGANIZEAZA TURNEUL
   
Seria I-a (2521-2526) Seria a II-a (2527-2532)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS Buzau CTF Mihai I Bucuresti
CS Dinamo Bucuresti CSS Nicu Gane Falticeni
CSS Tulcea CNMB Ramnicu Valcea
CSS Ramnicu Sarat CSS Dinicu Golescu Campulung
   
Seria a III-a (2533-2538) Seria a IV-a (2539-2544)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS LAPI Dej CSS 2 Baia Mare
CNNT Craiova CSS Blaj
ACS Simleu Silvaniei LPS Bihorul Oradea
CSS Bega Timisoara LPS Suceava
   
Se califică pentru faza finală, echipele clasate pe primele 2 locuri în fiecare dintre seriile semifinale atit la feminin cat si la masculin.

 

Faza I  
Seria A Clasament Seria A
Seria B Clasament Seria B
Seria C Clasament Seria C
Seria D Clasament Seria D