Divizia CADETI FEMININ CAMPIONATUL 2015 / 2016
 
CLASAMENT FINAL
1   CS Agroland Timisoara
2   CS Dinamo Bucuresti
3   CSU Medicina CNUE Tirgu Mures
4   CS Constructorul Familia Bucuresti
5   CSS 5 Bucuresti
6   LPS Cluj
7   CTF Mihai I Bucuresti
8   CSS 2 CNE CSM Baia Mare
     
Faza a III-a - FAZA FINALA
Turneul final se va desfasura la CS Constructorul Familia Bucuresti
Seria I-a (1701-1706)   Seria a II-a (1707-1712)
Rezultate
Clasament
  Rezultate
Clasament
CS Dinamo Bucuresti   CS Constructrul Familia Bucuresti
CSS 5 Bucuresti   CTF Mihai I Bucuresti
CS Agroland Timisoara   LPS Cluj
CSS 2 CNE CSM Baia Mare   CSU Medicina CNUE Tirgu Mures
 
     
Joc Data TURNEU FINAL Seturi 1 2 3 4 5
     
1713 14.05.16 CSS 2 CNE CSM Baia Mare LPS Cluj 1 : 3 18:25 17:25 25:23 24:26 -:-
       
1714 14.05.16 CSS 5 Bucuresti CTF Mihai I Bucuresti 3 : 2 25:23 19:25 25:20 21:25 15:6
       
1715 14.05.16 CS Dinamo Bucuresti CSU Medicina CNUE Tirgu Mures 3 : 0 25:23 25:11 25:17 -:- -:-
       
1716 14.05.16 CS Agroland Timisoara CS Constructorul Familia Bucuresti 3 : 1 25:19 25:14 17:25 25:16 -:-
       
     
1717 15.05.16 CSS 2 CNE CSM Baia Mare CTF Mihai I Bucuresti 0 : 3 20:25 14:25 20:25 -:- -:-
       
1718 15.05.16 LPS Cluj CSS 5 Bucuresti 2 : 3 25:19 27:25 22:25 21:25 4:15
       
1719 15.05.16 CSU Medicina CNUE Tirgu Mures CS Constructorul Familia Bucuresti 3 : 0 25:23 25:19 25:14 -:- -:-
       
1720 15.05.16 CS Dinamo Bucuresti CS Agroland Timisoara 0 : 3 18:25 18:25 18:25 -:- -:-
       
     
     
CS Dinamo Bucuresti   CSS 5 Bucuresti   CS Agroland Timisoara   CSS 2 CNE CSM Baia Mare
     
CS Constructorul Familia Bucuresti   CTF Mihai I Bucuresti   LPS Cluj   CSU Medicina CNUE Tirgu Mures

FAZA a II-a - SEMIFINALA (13 - 17.04.2016)

PRIMA ECHIPA ORGANIZEAZA TURNEUL
   
Seria I-a (1641-1655) Seria a II-a (1656-1670)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CS Muscel Campulung Muscel LPS Viitorul Pitesti
CS Dinamo Bucuresti CSS Tulcea
CS Constructorul Familia Bucuresti CSS 5 Bucuresti
LPS Unic Piatra Neamt CSS 1 Constanta
CSS Calarasi CTF Mihai I V=Bucuresti
CS S[ike Bucuresti CSS Sibiu
   
Seria a III-a (1671-1685) Seria a IV-a (1686-1700)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
LPS Cluj CSS 2 CNE CSM Baia Mare
CS Agroland Timisoara CSU Medicina CNUE Tirgu Mures
CSS Unirea Iasi CSS Lugoj
ASC Juvenil N.Titulescu Brasov CS Era Sport Oradea
CS Viitorul Bors CSS Tarnaveni
CNS CSVC Cetate Deva CSS Sigetu Marmatiei
   
Se califică pentru faza finală, echipele clasate pe primele 2 locuri în fiecare dintre seriile semifinale atit la feminin cat si la masculin.

 

Faza I  
Seria A Clasament Seria A
Seria B Clasament Seria B
Seria C Clasament Seria C
Seria D Clasament Seria D
Seria E Clasament Seria E
Seria F Clasament Seria F
Seria G Clasament Seria G
Seria H Clasament Seria H