Divizia JUNIORI FEMININ CAMPIONATUL 2015 / 2016
 

 

 

Faza a III-a - FAZA FINALA (18 - 22.05.2016)
Organizator - CSU Medicina CNUE Tirgu Mures
Seria I-a (1371-1376)   Seria a II-a (1377-1382)
Rezultate
Clasament
  Rezultate
Clasament
CS B.P.Hasdeu Buzau   CSM Danubiu Tulcea
CTF Mihai I Bucuresti   CS Dinamo Bucuresti
CSU Medicina CNUE Tirgu Mures   CSS 2 CNE CSM Baia Mare
CSS Bega Timisoara   ACS Agroland Timisoara
 
     
Joc Data TURNEU FINAL Seturi 1 2 3 4 5
     
1383 21.05.16 CS B.P.Hasdeu Buzau CSS 2 CNE CSM Baia Mare 1 : 3 16:25 25:17 15:25 21:25 -:-
       
1384 21.05.16 CSS Bega Timisoara CSM Danubiu Tulcea 3 : 1 11:25 25:19 25:18 28:26 -:-
       
1385 21.05.16 CTF Mihai I Bucuresti ACS Agroland Timisoara 0 : 3 22:25 18:25 27:27 -:- -:-
       
1386 21.05.16 CSU Medicina CNUE Tirgu Mures CS Dinamo Bucuresti 3 : 0 25:15 27:25 25:22 -:- -:-
       
     
1387 22.05.16 CS B.P.Hasdeu Buzau CSM Danubiu Tulcea 3 : 0 25:19 26:24 25:20 -:- -:-
       
1388 22.05.16 CSS 2 CNE CSM Baia Mare CSS Bega Timisoara 0 : 3 19:25 20:25 13:25 -:- -:-
       
1389 22.05.16 CTF Mihai I Bucuresti CS Dinamo Bucuresti 1 : 3 25:10 25:27 15:25 17:25 -:-
       
1390 22.05.16 ACS Agroland Timisoara CSU Medicina CNUE Tirgu Mures 2 : 3 25:21 20:25 26:24 21:25 8:15
       
     
     
C.S. B.P.Hasdeu Buzau   CTF Mihai I Bucuresti   CSU Medicina CNUE Tirgu Mures   CSS Bega Timisoara
     
CSM Danubiu Tulcea   CS Dinamo Bucuresti   CSS 2 CNE CSM Baia Mare   ACS Agroland Timisoara

FAZA a II-a - SEMIFINALA (20 - 24.04.2016)

PRIMA ECHIPA ORGANIZEAZA TURNEUL
   
Seria I-a (1311-1325) Seria a II-a (1326-1340)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CS B.P.Hasdeu Buzau CTF Mihai I A Bucuresti
CTF Mihai I B Bucuresti CSS Bacau
ASC Juvenil N.Titulescu Brasov CS Dinamo Bucuresti
LPS Pitesti CS Dacia Mioveni
CSM Danubiu Tulcea CS Constructorul Familia Bucuresti
CSS 1 Constanta CNNT Craiova
   
Seria a III-a (1341-1355) Seria a IV-a (1356-1370)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSU Medicina CNUE Tirgu Mures ACS Agroland Timisoara
CSS Sibiu CSS Lugoj
CET CNMB Ramnicu Valcea CSS Bega Timisoara
LPS Bihorul Oradea CSS Turda
CSS2 CNE CSM Baia Mare CNS CSVC Cetate Deva
CSS Toplita CSS Tirgu Mures
   
Se califică pentru faza finală, echipele clasate pe primele 2 locuri în fiecare dintre seriile semifinale atit la feminin cat si la masculin.

 

Faza I  
Seria A Clasament Seria A
Seria B Clasament Seria B
Seria C Clasament Seria C
Seria D Clasament Seria D
Seria E Clasament Seria E
Seria F Clasament Seria F
Seria G Clasament Seria G