CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CS Era Sport Oradea 12 11 0 1 0 34 35 5 7 966 496 1.948  
2 ACS Viitorul Bors 2 12 9 0 0 3 27 29 13 2.231 902 746 1.209  
3 CSS Avram Iancu Stei 12 6 1 0 5 20 24 19 1.263 862 851 1.013  
4 CS Westar Arad 12 1 1 0 10 5 9 33 0.273 637 966 0.659  
5 ACS Viitorul Bors 1 12 1 0 1 10 4 7 33 0.212 578 886 0.652  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CS Era Sport Oradea 3 3 0 0 0 9 9 1 9 239 123 1.943  
2 ACS Viitorul Bors 2 3 2 0 0 1 6 7 4 1.75 247 203 1.217  
3 CSS Avram Iancu Stei 3 1 0 0 2 3 4 6 0.667 202 199 1.015  
4 ACS Viitorul Bors 1 3 0 0 0 3 0 0 9 0 62 225 0.276  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CS Era Sport Oradea 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 76 2.961  
2 ACS Viitorul Bors 2 3 2 0 0 1 6 6 4 1.5 163 200 0.815  
3 CS Westar Arad 3 1 0 0 2 3 4 7 0.571 155 239 0.649  
4 ACS Viitorul Bors 1 3 0 0 0 3 0 1 9 0.111 158 186 0.849  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CS Era Sport Oradea 3 3 0 0 0 9 9 1 9 244 143 1.706  
2 ACS Viitorul Bors 2 3 2 0 0 1 6 7 4 1.75 249 216 1.153  
3 CSS Avram Iancu Stei 3 1 0 0 2 3 4 7 0.571 218 235 0.928  
4 CS Westar Arad 3 0 0 0 3 0 1 9 0.111 129 246 0.524  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Avram Iancu Stei 3 2 1 0 0 8 9 3 3 264 208 1.269  
2 CS Era Sport Oradea 3 2 0 1 0 7 8 3 2.667 258 154 1.675  
3 ACS Viitorul Bors 1 3 1 0 0 2 3 4 7 0.571 170 263 0.646  
4 CS Westar Arad 3 0 0 0 3 0 1 9 0.111 170 237 0.717  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU V  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Viitorul Bors 2 3 3 0 0 0 9 9 1 9 243 127 1.913  
2 CSS Avram Iancu Stei 3 2 0 0 1 6 7 3 2.333 178 209 0.852  
3 CS Westar Arad 3 0 1 0 2 2 3 8 0.375 183 244 0.75  
4 ACS Viitorul Bors 1 3 0 0 1 2 1 2 9 0.222 188 212 0.887  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3