CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Lugoj 12 9 2 0 1 31 33 8 4.125 934 715 1.306  
2 ACS Agroland Timisoara 9 6 0 1 2 19 20 27 0.741 712 595 1.197  
3 CNS CSVC Cetate Deva 9 5 0 1 3 16 18 12 1.5 692 540 1.281  
4 CSS Caransebes 9 2 0 0 7 6 8 22 0.364 569 670 0.849  
5 CS Soimii Lipova 9 0 0 0 9 0 1 27 0.037 313 700 0.447  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Lugoj 3 3 0 0 0 9 9 1 9 228 196 1.163  
2 CNS CSVC Cetate Deva 3 2 0 0 1 6 7 3 2.333 252 171 1.474  
3 ACS Agroland Timisoara 3 1 0 0 2 3 3 7 0.429 209 239 0.874  
4 CSS Caransebes 3 0 0 0 3 0 1 9 0.111 170 253 0.672  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Agroland Timisoara 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 227 140 1.621  
2 CSS Lugoj 3 2 0 0 1 6 6 3 2 214 172 1.244  
3 CNS CSVC Cetate Deva 3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 183 185 0.989  
4 CS Soimii Lipova 3 0 0 0 3 0 0 9 0 98 225 0.436  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Lugoj 3 2 1 0 0 8 9 2 4.5 249 175 1.423  
2 CNS CSVC Cetate Deva 3 2 0 1 0 7 8 3 2.667 257 184 1.397  
3 CSS Caransebes 3 1 0 0 2 3 3 7 0.429 204 207 0.986  
4 CS Soimii Lipova 3 0 0 0 3 0 1 9 0.111 106 250 0.424  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSS Lugoj 3 2 1 0 0 8 9 2 4.5 243 172 1.413  
2 ACS Agroland Timisoara 3 2 0 1 0 7 8 4 2 276 216 1.278  
3 CSS Caransebes 3 1 0 0 2 3 4 6 0.667 195 210 0.929  
4 CS Soimii Lipova 3 0 0 0 3 0 0 9 0 109 225 0.484  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3