CUPA ROMANIEI MASCULIN CAMPIONATUL 2014 / 2015
 

 

FAZA SEMIFINALA SI FINALA - CHEILE GRADISTEI 08 - 09.04.2015
Ora Joc Data   Seturi 1 2 3 4 5
   
17.00
33 08.04.15 CS Dinamo Bucuresti ACS Volei Municipal Zalau 2 : 3 27:29 25:20 23:25 25:22 6:15
A1: Stoica B. A2: Mesca D. Observator: Cotoanta A.
19.45
34 08.04.15 CVM Tomis Constanta SCMU Craiova 3 : 0 25:20 25:16 25:19 -:- -:-
A1: Nastase L. A2: Stoica B. Observator: Ispas C.
 
FINALA
17.00
35 09.04.15 ACS Volei Municipal Zalau CVM Tomis Constanta 3 : 0 25:21 25:19 25:18 -:- -:-
A1: Mesca D. A2: Nastase L. Observator: Cotoanta A.

 

FAZA a II-a
 
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
 
17.45
25 26.01.15 CS Dinamo Bucuresti CS Unirea Dej 3 : 1 23:25 25:17 28:26 25:10 -:-
A1: Mesca D. A2: Dimachi F. Observator: Manole V.
- 26 14.01.15 CVM Tomis Constanta CS Arcada Galati 3 : 2 21:25 25:20 25:17 21:25 15:12
A1: Lungu S. A2: Coman M. Observator: Pausescu M.
17.00
27 28.01.15 SCMU Craiova CSM Bucuresti 3 : 0 25:17 25:21 25:19 -:- -:-
A1: Cristea N. A2: Santa C. Observator: Blaha D.
17.00 28 13.01.15 CS Volei Municipal Zalau VC Banatul Caransebes 3 : 0 28:26 25:15 25:22 -:- -:-
A1: Olahut D. A2: Serei C. Observator: Buhatel I.
 
Ora Joc Data RETUR Seturi 1 2 3 4 5
 
15.30 29 16.02.15 CS Unirea Dej CS Dinamo Bucuresti 3 : 2 23:25 25:17 25:20 21:25 15:9
A1: Serei C. A2: Luputan R. Observator: Mascasan V.
- 30 18.03.15 CS Arcada Galati CVM Tomis Constanta 0 : 3 15:25 23:25 14:25 -:- -:-
A1: Visan B, A2: Cristea C. Observator: Pausescu M.
17.00 31 18.02.15 CSM Bucuresti SCMU Craiova 2 : 3 23:25 25:21 23:25 25:16 10:15
A1: Zaharescu M. A2: Gradinaru G. Observator: Marin M.
18.00 32 18.02.15 VC Banatul Caransebes CS Volei Municipal Zalau 2 : 3 19:25 25:23 25:21 22:25 12:15
A1: Pop T. A2: Santa M. Observator: Negroiu D.
                           

 

FAZA I-a
 
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
 
17.00 17 27.09.14 VCM LPS Piatra Neamt CS Arcada Galati 2 : 3 25:18 25:18 17:25 18:25 15:17
A1: Birsan I. A2: Ionescu C. Observator: Apetrei A.
17.00 18 27.09.14 VC Banatul Caransebes CS Phoenix Simleu Silvaniei 3 : 1 25:19 25:20 22:25 25:22 -:-
A1: Santa C. A2: Cristea N. Observator: Negroiu D.
13.30 19 27.09.14 CS Stiinta Explorari Baia Mare CS Unirea Dej 2 : 3 21:25 19:25 25:20 25:17 5:15
A1: Hadade D. A2: Lazar M. Observator: Mitrasca G.
17.00 20 27.09.14 CSA Steaua Bucuresti CSM Bucuresti 0 : 3 22:25 18:25 21:25 -:- -:-
A1: Visan B. A2: Stan N. Observator: Pausescu M.
 
Ora Joc Data RETUR Seturi 1 2 3 4 5
 
17.00 21 04.10.14 CS Arcada Galati VCM LPS Piatra Neamt 3 : 0 25:14 25:13 25:16 -:- -:-
A1: Tudorache C. A2: Vasile-Bosi Florin Observator: Bratu J.
18.00 22 04.10.14 CS Phoenix Simleu Silvaniei VC Banatul Caransebes 3 : 2 25:21 20:25 25:22 18:25 15:6
A1: Olahut D. A2: Luputan R. Observator: Bogendorfer I.
17.00 23 26.09.14 CS Unirea Dej CS Stiinta Explorari Baia Mare 3 : 1 25:19 21:25 28:26 25:21 -:-
  Se joaca la Baia Mare        
A1: Lazar M. A2: Hadade D. Observator: Mitrasca G.
18.00 24 04.10.14 CSM Bucuresti CSA Steaua Bucuresti 3 : 0 25:21 25:15 25:21 -:- -:-
A1: Coman M. A2: Dragomir F. Observator: Marin M.