CUPA ROMANIEI FEMININ CAMPIONATUL 2014 / 2015
 

 

 

FAZA SEMIFINALA SI FINALA - CHEILE GRADISTEI 06 - 07.04.2015
Ora Joc Data   Seturi 1 2 3 4 5
   
17.00
17 06.04.15 CS Volei Alba-Blaj CS Dinamo Romprest Bucuresti 2 : 3 24:26 26:24 25:17 21:25 12:15
A1: Mesca D. A2: Stoica B. Observator: Cotoanta A.
19.30 18 06.04.15 CSM Lugoj CS Stiinta Bacau 1 : 3 23:25 14:25 27:25 12:25 -:-
A1: Nastase L. A2: Vasile-Bosi F. Observator: Ispas C.
 
FINALA
16.15
19 07.04.15 CS Dinamo Romprest Bucuresti CS Stiinta Bacau 0 : 3 0:25 0:25 0:25 -:- -:-
  Conform regulii 6.4.1 din Regulamentul jocului de volei  
A1: Stoica B. A2: Mesca D. Observator: Ispas C.

 

FAZA a II-a
 
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
 
17.15
09 09.01.15 CS Stiinta Bacau CSM Bucuresti 3 : 0 26:24 25:20 25:18 -:- -:-
A1: Mesca D. A2: Mateizer A. Observator: Ioanovici M.
17.00 10 10.01.15 CS Volei Alba-Blaj Penicilina Iasi 3 : 0 25:10 25:16 25:15 -:- -:-
A1: Santa C. A2: Savu A. Observator: Florea O.
14.00 11 11.02.15 CS Dinamo Romprest Bucuresti CSM Targoviste 3 : 0 25:22 25:16 25:15 -:- -:-
A1: Stoica B. A2: Dragomir F. Observator: Marin M.
17.00 12 18.01.15 CSU Medicina CSS Tirgu Mures CSM Lugoj 3 : 2 25:13 25:11 25:27 23:25 15:10
A1: Hadade D. A2: Lazar M. Observator: Mitrasca G.
 
Ora Joc Data RETUR Seturi 1 2 3 4 5
 
17.00
13 18.02.15 CSM Bucuresti CS Stiinta Bacau 3 : 2 19:25 25:23 16:25 25:15 15:8
A1: Marin N. A2: Nastase L. Observator: Visan G.
17.00 14 09.01.15 Penicilina Iasi CS Volei Alba-Blaj 0 : 3 22:25 15:25 19:25 -:- -:-
  Se joaca la Blaj        
A1: Savu A. A2: Santa C. Observator: Florea O.
18.00 15 18.02.15 CSM Targoviste CS Dinamo Romprest Bucuresti 3 : 1 23:25 26:24 25:20 25:22 -:-
A1: Visan B. A2: Tudorache C. Observator: Stefanescu A.
18.30 16 18.02.15 CSM Lugoj CSU Medicina CSS Tirgu Mures 3 : 0 25:13 25:19 25:20 -:- -:-
A1: Besoi V. A2: Suciu A. Observator: Stancu P.
                           

 

FAZA I-a
 
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
 
17.00 01 04.10.14 SCMU Craiova Penicilina Iasi 1 : 3 27:29 25:22 20:25 23:25 -:-
  Se joaca la Iasi        
A1: Papadopol V. A2: Nastase L. Observator: Achihaei E.
18.30 02 04.10.14 CSM Lugoj CSM Satu Mare 3 : 0 25:21 25:19 25:22 -:- -:-
A1: Besoi V. A2: Suciu A. Observator: Calimac N.
16.00 03 27.09.14 CSM Targoviste CS Unic Piatra Neamt 3 : 0 25:4 25:7 25:8 -:- -:-
A1: Stoica B. A2: Prodana A. Observator: Florea O.
15.00 04 10.10.14 CSU Cluj CSM Bucuresti 0 : 3 10:25 21:25 15:25 -:- -:-
  Se joaca la Bucuresti        
A1: Tudorache C. A2: Lungu S. Observator: Blaha D.
 
Ora Joc Data RETUR Seturi 1 2 3 4 5
 
17.00 05 05.10.14 Penicilina Iasi SCMU Craiova 3 : 0 27:25 25:23 25:17 -:- -:-
A1: Nastase L. A2: Papadopol V. Observator: Achihaei E.
19.00 06 10.10.14 CSM Satu Mare CSM Lugoj 3 : 2 22:25 25:14 23:25 27:25 15:2
A1: Santa M. A2: Savu A. Observator: Dusa V.
17.00 07 26.09.14 CS Unic Piatra Neamt CSM Targoviste 0 : 3 2:25 5:25 9:25 -:- -:-
  Se joaca la Targoviste        
A1: Prodana A. A2: Stoica B. Observator: Florea O.
17.00 08 11.10.14 CSM Bucuresti CSU Cluj 3 : 0 25:14 25:11 25:12 -:- -:-
A1: Rusinoiu M. A2: Stefurac M. Observator: Cojocaru A.