Divizia CADETI FEMININ CAMPIONATUL 2014 / 2015
 
CLASAMENT FINAL
1   CSU Medicina CNUE Tirgu Mures
2   CTF Mihai I Bucuresti
3   CS Bravol Brasov
4   CS Dinamo Romprest Bucuresti
5   CSS Tirgu Mures
6   CS Constructorul Bucuresti
7   CSS Bacau
8   CSS Sibiu
     
Faza a III-a - FAZA FINALA (22 - 26.04.2015)
Turneul final se va desfasura la SLATINA
Persoana de contact: Director D.J.T.S. Maican Ionut 0721 210 381
Director L.P.S. Ghira Virginia 0723 968 386
Presedinte A.J.V. Constantinescu Iulica 0721 214 854
Seria I-a   Seria a II-a
Rezultate
Clasament
  Rezultate
Clasament
CSS Bacau   CS Constructorul Bucuresti
CS Bravol Brasov   CTF Mihai I Bucuresti
CSS Sibiu   CSS Tirgu Mures
CS Dinamo Romprest Bucuresti   CSU Medicina CNUE Tirgu Mures
 
     
Joc Data TURNEU FINAL Seturi 1 2 3 4 5
     
1665 25.04.15 CSS Sibiu CSS Tirgu Mures 1 : 3 21:25 21:25 25:13 24:26 -:-
       
1666 25.04.15 CSS Bacau CS Constructorul Bucuresti 2 : 3 28:26 25:19 18:25 14:25 15:17
       
1667 25.04.15 CS Bravol Brasov CTF Mihai I Bucuresti 1 : 3 25:18 9:25 16:25 12:25 -:-
       
1668 25.04.15 CS Dinamo Romprest Bucuresti CSU Medicina CNUE Tirgu Mures 1 : 3 16:25 25:15 23:25 20:25 -:-
       
     
1669 26.04.15 CSS Sibiu CSS Bacau 2 : 3 25:12 19:25 20:25 25:23 7:15
       
1670 26.04.15 CSS Tirgu Mures CS Constructorul Bucuresti 3 : 0 25:21 25:15 26:24 -:- -:-
       
1671 26.04.15 CS Bravol Brasov CS Dinamo Romprest Bucuresti 3 : 0 25:22 25:15 25:23 -:- -:-
       
1672 26.04.15 CTF Mihai I Bucuresti CSU Medicina CNUE Tirgu Mures 2 : 3 17:25 25:20 17:25 25:19 6:15
       
     
     
CSS Bacau   CS Bravol Brasov   CSS Sibiu   CS Dinamo Romprest Bucuresti
     
CS Constructorul Bucuresti   CTF Mihai I Bucuresti   CSS Tirgu Mures   CSU Medicina CNUE Tirgu Mures

FAZA a II-a - SEMIFINALA (25 - 29.03.2015)

PRIMA ECHIPA ORGANIZEAZA TURNEUL
   
Seria I-a (1593-1607) Seria a II-a (1608-1622)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CS BP Hasdeu Buzau CTF Mihai I Bucuresti
CSS ProVolei Botosani CSS Lugoj
CS Constructorul Bucuresti LPS Mircea Eliade Bucuresti
CSS Bacau CNMB Ramnicu Valcea
CSS Toplita CSS Targoviste
CSS 5 Bucuresti CS Bravol Brasov
   
Seria a III-a (1623-1637) Seria a IV-a (1638-1652)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS Bega Timisoara CSU Medicina Tirgu Mures
CSS Sibiu CS Dinamo Romprest Bucuresti
LPS Bihorul Oradea CSS 2 Baia Mare
CSS Tirgu Mures CNNT Craiova
CSS Stei LPS Piatra Neamt
CNS CSVC Deva CS Agroland Timisoara
   
Daca in timpul derularii fazei a doua o echipa ajunge sa nu indeplineasca conditiile de talie sau varsta, nu se califica pentru faza urmatoare, indiferent de pozitia din clasament.
Se califică pentru faza finală, echipele clasate pe primele 2 locuri în fiecare dintre seriile semifinale atit la feminin cat si la masculin.
Conditiile de depunctare raman valabile pana dupa desfasurarea ultimului joc din campionat.

 

Faza I  
Seria A Clasament Seria A
Seria B Clasament Seria B
Seria C Clasament Seria C
Seria D Clasament Seria D
Seria E Clasament Seria E
Seria F Clasament Seria F
Seria G Clasament Seria G