Divizia JUNIORI FEMININ CAMPIONATUL 2014 / 2015
 
CLASAMENT FINAL
1   CS Dinamo Romprest Bucuresti
2   CSS Blaj
3   CSU Medicina CNUE Tirgu Mures
4   CSM Satu Mare
5   ACS Agroland Timisoara
6   CS SLEN 90 Cernavoda
7   CNMB CET Govora Ramnicu Valcea
8   CNNT Craiova
     
Faza a III-a - FAZA FINALA (20 - 24.05.2015)
Turneul final se va desfasura la BRASOV
Persoana de contact: Dl. Petrica STANCU 0742 005 791
Seria I-a   Seria a II-a
Rezultate
Clasament
  Rezultate
Clasament
CS SLEN 90 Cernavoda   CNMB CET Govora Ramnicu Valcea
CNNT Craiova   CS Dinamo Romprest Bucuresti
CSU Medicina CNUE Tirgu Mures   ACS Agroland Timisoara
CSS Blaj   CSM Satu Mare
 
     
Joc Data TURNEU FINAL Seturi 1 2 3 4 5
     
1347 23.05.15 CNNT Craiova ACS Agroland Timisoara 1 : 3 17:25 8:25 26:27 16:25 -:-
       
1348 23.05.15 CS SLEN 90 Cernavoda CNMB CET Govora Ramnicu Valcea 3 : 0 25:18 27:25 25:13 -:- -:-
       
1349 23.05.15 CSS Blaj CSM Satu Mare 3 : 1 25:22 25:16 13:25 26:24 -:-
       
1350 23.05.15 CSU Medicina CNUE Tirgu Mures CS Dinamo Romprest Bucuresti 0 : 3 20:25 27:29 12:25 -:- -:-
       
     
1351 24.05.15 CNNT Craiova CNMB CET Govora Ramnicu Valcea 0 : 3 15:25 22:25 14:25 -:- -:-
       
1352 24.05.15 ACS Agroland Timisoara CS SLEN 90 Cernavoda 3 : 2 23:25 27:25 12:25 25:23 15:12
       
1353 24.05.15 CSM Satu Mare CSU Medicina CNUE Tirgu Mures 0 : 3 0:25 0:25 0:25 -:- -:-
    Echipa CSM Satu Mare a ramas fara varsta in teren.  
       
1354 24.05.15 CSS Blaj CS Dinamo Romprest Bucuresti 0 : 3 22:25 22:25 10:25 -:- -:-
       
     
     
CS SLEN 90 Cernavoda   CNNT Craiova   CSU Medicina CNUE Tirgu Mures   CSS Blaj
     
CNMB CET Govora Ramnicu Valcea   CS Dinamo Romprest Bucuresti   ACS Agroland Timisoara   CSM Satu Mare

FAZA a II-a - SEMIFINALA (18 - 22.03.2015)

PRIMA ECHIPA ORGANIZEAZA TURNEUL
   
Seria I-a (1275-1289) Seria a II-a (1290-1304)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CS SLEN 90 Cernavoda CNNT Craiova
CSS Bacau CS Dinamo Romprest Bucuresti
Dacia Mioveni ACS Donaris 2010 CSS Galati
CNMB Ramnicu Valcea CSS 1 Constanta
CSM Danubiu Tulcea CSS Sibiu
   
   
Seria a III-a (1305-1319) Seria a IV-a (1320-1334)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS 2 CNE Baia Mare CSM Satu Mare
ACS Agroland Timisoara CSS Blaj
CSU Medicina CNUE Tirgu Mures CSS Bega Timisoara
LPS UNIC Piatra Neamt LPS Suceava
CSS Turda LPS Viitorul Pitesti
   
   
Daca in timpul derularii fazei a doua o echipa ajunge sa nu indeplineasca conditiile de talie sau varsta, nu se califica pentru faza urmatoare, indiferent de pozitia din clasament.
Se califică pentru faza finală, echipele clasate pe primele 2 locuri în fiecare dintre seriile semifinale atit la feminin cat si la masculin.
Conditiile de depunctare raman valabile pana dupa desfasurarea ultimului joc din campionat.

 

Faza I  
Seria A Clasament Seria A
Seria B Clasament Seria B
Seria C Clasament Seria C
Seria D Clasament Seria D
Seria E Clasament Seria E
Seria F Clasament Seria F
Seria G Clasament Seria G