CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CNS CSVC Cetate Deva 12 11 1 0 0 35 36 4 9 973 515 1.889  
2 CS Soimii Lipova 12 7 0 1 4 22 25 16 1.563 890 726 1.226  
3 CSS Caransebes 12 5 0 0 7 15 16 22 0.727 698 738 0.946  
4 CS WestStar Arad 12 0 0 0 12 0 1 36 0.028 340 922 0.369  
5                            
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CNS CSVC Cetate Deva  3 3 0 0 0 9 9 1 9 242 123 1.967  
2 CS Soimii Lipova  3 2 0 0 1 6 7 3 2.333 216 161 1.342  
3 CSS Caransebes  3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 150 157 0.955  
4 CS WestStar Arad  3 0 0 0 3 0 0 9 0 58 225 0.258  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CNS CSVC Cetate Deva  3 2 1 0 0 8 9 2 4.5 256 161 1.59  
2 CSS Caransebes  3 2 0 0 1 6 6 4 1.5 203 195 1.041  
3 CS Soimii Lipova 3 1 0 1 1 4 6 6 1 247 233 1.06  
4 CS WestStar Arad  3 0 0 0 3 0 0 9 0 108 225 0.48  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CNS CSVC Cetate Deva  3 3 0 0 0 9 9 1 9 247 128 1.93  
2 CS Soimii Lipova 3 2 0 0 1 6 6 4 1.5 217 155 1.4  
3 CSS Caransebes  3 1 0 0 2 3 4 6 0.667 169 200 0.845  
4 CS WestStar Arad  3 0 0 0 3 0 1 9 0.111 97 247 0.393  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CNS CSVC Cetate Deva  3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 228 103 2.214  
2 CS Soimii Lipova 3 2 0 0 1 6 6 3 2 210 177 1.186  
3 CSS Caransebes  3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 176 186 0.946  
4 CS WestStar Arad  3 0 0 0 3 0 0 9 0 77 225 0.342  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3