CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CS Dinamo Bucuresti 12 11 0 0 1 33 34 5 6.8 914 467 1.957  
2 CSM CSS2 Bucuresti 12 10 0 0 2 30 32 9 3.556 954 544 1.754  
3 LPS Mircea Eliade Bucuresti 12 6 0 0 6 18 20 18 1.111 757 625 1.211  
4 CSS 6 Bucuresti 12 3 0 0 9 9 9 28 0.321 438 815 0.537  
5 Force Sport Bucuresti 12 0 0 0 12 0 1 36 0.028 309 921 0.336  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CS Dinamo Romprest 3 3 0 0 0 9 9 1 9 234 126 1.857  
2 CSM CSS2 Bucuresti 3 2 0 0 1 6 7 4 1.75 236 177 1.333  
3 LPS Mircea Eliade Buc 3 1 0 0 2 3 4 6 0.667 184 180 1.022  
4 Force Sport Bucuresti 3 0 0 0 3 0 0 9 0 54 225 0.24  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CS Dinamo Romprest 3 3 0 0 0 9 9 0 ##### 225 71 3.169  
2 LPS Mircea Eliade Buc 3 2 0 0 1 6 6 3 2 194 132 1.47  
3 CSS 6 Bucuresti  3 1 0 0 2 3 3 7 0.429 130 222 0.586  
4 Force Sport Bucuresti 3 0 0 0 3 0 1 9 0.111 122 246 0.496  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CS Dinamo Romprest 3 3 0 0 0 9 9 1 9 250 119 2.101  
2 CSM CSS2 Bucuresti 3 2 0 0 1 6 7 3 2.333 231 145 1.593  
3 CSS 6 Bucuresti  3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 130 190 0.684  
4  Force Sport Bucuresti 3 0 0 0 3 0 0 9 0 68 225 0.302  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSM CSS2 Bucuresti 3 3 0 0 0 9 9 1 9 247 99 2.495  
2 LPS Mircea Eliade Buc 3 2 0 0 1 6 7 3 2.333 213 141 1.511  
3 CSS 6 Bucuresti  3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 118 178 0.663  
4  Force Sport Bucuresti 3 0 0 0 3 0 0 9 0 65 225 0.289  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU V  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CSM CSS2 Bucuresti 3 3 0 0 0 9 9 1 9 240 123 1.951  
2 CS Dinamo Romprest 3 2 0 0 1 6 7 3 2.333 205 151 1.358  
3 LPS Mircea Eliade Buc 3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 166 172 0.965  
4 CSS 6 Bucuresti  3 0 0 0 3 0 0 9 0 60 225 0.267  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3