CLASAMENT FINAL  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Juvenil LPS CSS Brasov 12 9 2 0 1 31 34 9 3.778 1030 638 1.614  
2 CS B.P. Hasdeu Buzau 12 8 1 2 1 28 32 14 2.286 999 844 1.184  
3 CSS Buzau 12 2 1 1 8 9 13 29 0.448 722 947 0.762  
4 CNMV Ploiesti 12 1 0 1 10 4 6 33 0.182 600 922 0.651  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU I  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Juvenil LPS CSS Brasov 3 3 0 0 0 9 9 1 9 244 152 1.605  
2 CS B.P. Hasdeu Buzau 3 1 1 0 1 5 7 5 1.4 256 218 1.174  
3 CSS Buzau 3 1 0 1 1 4 5 6 0.833 211 226 0.934  
4 CNMV Ploiesti 3 0 0 0 3 0 0 9 0 110 225 0.489  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU II  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Juvenil LPS CSS Brasov  3 2 1 0 0 8 9 2 4.5 259 147 1.762  
2 CS B.P. Hasdeu Buzau  3 2 0 1 0 7 8 3 2.667 239 214 1.117  
3 CSS Buzau  3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 161 204 0.789  
4 CNMV Ploiesti  3 0 0 0 3 0 0 9 0 131 225 0.582  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU III  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 CS B.P. Hasdeu Buzau 3 3 0 0 0 9 9 2 4.5 243 200 1.215  
2 ACS Juvenil LPS CSS Brasov 3 2 0 0 1 6 7 4 1.75 270 185 1.459  
3 CNMV Ploiesti 3 1 0 0 2 3 3 6 0.5 155 198 0.783  
4 CSS Buzau 3 0 0 0 3 0 2 9 0.222 181 266 0.68  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3                          
                             
                             
  CLASAMENT TURNEU IV  
LOCUL ECHIPA JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI  
T C C P P C P R C P R  
1 ACS Juvenil LPS CSS Brasov 3 2 1 0 0 8 9 2 4.5 257 154 1.669  
2 CS B.P. Hasdeu Buzau 3 2 0 1 0 7 8 4 2 261 212 1.231  
3 CSS Buzau 3 0 1 0 2 2 3 8 0.375 169 251 0.673  
4 CNMV Ploiesti 3 0 0 1 2 1 3 9 0.333 204 274 0.745  
                             
   Legenda                          
C  Jocuri castigate cu 3-0 si 3-1                          
C  Jocuri castigate cu 3-2                          
P  Jocuri pierdute cu 2-3                          
P  Jocuri pierdute cu 1-3 si 0-3