CUPA ROMANIEI MASCULIN CAMPIONATUL 2013 / 2014
 
FAZA SEMIFINALA SI FINALA - PIATRA NEAMT 21 - 22.03.2014
Ora Joc Data   Seturi 1 2 3 4 5
   
16.30
36 21.03.14 C.S.V.M. Zalau C.V.M. Tomis Constanta 1 : 3 22:25 20:25 25:17 17:25 -:-
A1: Stoica B. A2: Zaharescu M. Observator: Ispas C.
19.00 37 21.03.14 Stiinta Explorari Baia Mare Dinamo Bucuresti 1 : 3 18:25 17:25 25:23 22:25 -:-
A1: Zaharescu M. A2: Stoica B. Observator: Ispas C.
 
FINALA
15.00
38 22.03.14 C.V.M. Tomis Constanta Dinamo Bucuresti 3 : 1 25:19 21:25 25:15 25:19 -:-
A1: Zaharescu M. A2: Stoica B. Observator: Ispas C.

 

      ETAPA I            
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
   
12.00 17 12.10.13 C.S. Arcada Galati C.S.M. Agronomia Bucuresti 3 : 0 25:22 25:17 30:28 -:- -:-
A1: Arbunea T. A2: Marcu L. Observator: Stefan D.
  18 12.10.13   Dinamo Bucuresti 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1: A2: Observator:
17.00 19 12.10.13 V.C.M. L.P.S. Piatra Neamt Phoenix Simleu Silvaniei 3 : 1 25:23 19:25 26:24 25:23 -:-
A1: Nastase L. A2: Fortu D. Observator: Marin M.
15.30 20 11.10.13 C.S. "U" Cluj C.S. Unirea Dej 1 : 3 25:16 15:25 22:25 17:25 -:-
A1: Dumitru G. A2: Szabo-Alexi P. Observator: Negroiu D.
Ora Joc Data RETUR Seturi 1 2 3 4 5
   
17.00 21 23.10.13 C.S.M. Agronomia Bucuresti C.S. Arcada Galati 1 : 3 17:25 25:13 20:25 16:25 -:-
A1: Marcu L. A2: Teodorescu A. Observator: Stoian N.
  22 23.10.13 Dinamo Bucuresti   0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1: A2: Observator:
18.00 23 23.10.13 Phoenix Simleu Silvaniei V.C.M. L.P.S. Piatra Neamt 3 : 1 22:25 25:21 25:19 25:21 -:-
  SETUL DE AUR: 14-16  
A1: Cristea N. A2: Rus M. Observator: Buhatel I.
17.00 24 23.10.13 C.S. Unirea Dej C.S. "U" Cluj 3 : 0 25:14 25:16 25:20 -:- -:-
A1: Olahut D. A2: Serei C. Observator: Marinescu T.
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
   
17.00 25 04.03.14 C.V.M. Tomis Constanta C.S. Arcada Galati 3 : 0 25:18 25:16 25:21 -:- -:-
A1: Prodana A. A2: Vasile-Bosi F. Observator: Macavei S.
19.30
26 26.02.14 C.S.V.M. Zalau C.S. Unirea Dej 3 : 1 26:28 25:19 25:12 25:18 -:-
A1: Mateizer A. A2: Cristea N. Observator: Pustiu A.
16.00 27 25.02.14 V.C.M. L.P.S. Piatra Neamt Stiinta Explorari Baia Mare 1 : 3 18:25 19:25 25:20 18:25 -:-
A1: Stoica B. A2: Mateizer A. Observator: Achihaei E.
17.00 28 26.02.14 Dinamo Bucuresti S.C.M. "U" Craiova 3 : 0 25:19 25:21 25:18 -:- -:-
A1: Zaharescu M. A2: Nastase L. Observator: Bratu J.
Ora Joc Data RETUR Seturi 1 2 3 4 5
   
11.00 29 05.03.14 C.S. Arcada Galati C.V.M. Tomis Constanta 0 : 3 18:25 23:25 21:25 -:- -:-
Se joaca la Constanta  
A1: Vasile-Bosi F. A2: Prodana A. Observator: Macavei S.
17.30
30 05.03.14 C.S. Unirea Dej C.S.V.M. Zalau 2 : 3 25:23 25:21 18:25 23:25 12:15
A1: Stan N. A2: Serei C. Observator: Mascasan V.
17.00 31 04.03.14 Stiinta Explorari Baia Mare V.C.M. L.P.S. Piatra Neamt 3 : 0 25:15 25:16 25:23 -:- -:-
A1: Cristea N. A2: Hadade D. Observator: Dusa V.
16.00 32 05.03.14 S.C.M. "U" Craiova Dinamo Bucuresti 3 : 1 25:17 25:17 19:25 25:21 -:-
A1: Marin N. A2: Stoica B. Observator: Pustiu A.