CUPA ROMANIEI FEMININ CAMPIONATUL 2013 / 2014
 
FAZA SEMIFINALA SI FINALA - CONSTANTA 22 - 23.03.2014
Ora Joc Data   Seturi 1 2 3 4 5
   
15.00 33 22.03.14 V.C. Unic L.P.S. Piatra Neamt C.S. Stiinta Bacau 1 : 3 18:25 14:25 25:19 17:25 -:-
A1: Nastase L. A2: Dragomir F. Observator: Cotoanta A.
17.00 34 22.03.14 C.S. Dinamo Romprest Bucuresti C.S.M. Bucuresti 3 : 2 26:24 26:28 22:25 25:17 15:9
A1: Dragomir F. A2: Nastase L. Observator: Cotoanta A.
 
FINALA
12.00
35 23.03.14 C.S. Stiinta Bacau C.S. Dinamo Romprest Bucuresti 3 : 2 14:25 25:21 17:25 25:20 15:10
A1: Nastase L. A2: Dragomir F. Observator: Cotoanta A.

 

      ETAPA I            
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
   
18.00 1 28.09.13 C.S. "U" Medicina C.S.S. Tirgu Mures S.C.M. "U" Craiova 3 : 0 25:22 25:23 25:19 -:- -:-
A1: Stoica B. A2: Olahut D. Observator: Stancu P.
15.00 2 28.09.13 C.S. Rapid Bucuresti V.C. Unic L.P.S. Piatra Neamt 0 : 3 15:25 19:25 11:25 -:- -:-
A1: Mateizer A. A2: Marcu L. Observator: Pustiu A.
17.00 3 04.10.13 C.S. Volei Alba-Blaj C.S.M. Targoviste 3 : 1 27:29 25:21 25:10 25:9 -:-
A1: Cristea N. A2: Santa C. Observator: Vladescu M.
11.00 4 28.09.13 A.C.S. Penicilina Iasi C.S.M. Lugoj 1 : 3 22:25 14:25 25:18 19:25 -:-
A1: Zaharescu M. A2: Marin N. Observator: Achihaei E.
Ora Joc Data RETUR Seturi 1 2 3 4 5
   
17.00 5 05.10.13 S.C.M. "U" Craiova C.S. "U" Medicina C.S.S. Tirgu Mures 2 : 3 23:25 25:23 25:19 13:25 5:15
A1: Lungu S. A2: Besoi V. Observator: Florea O.
17.00 6 05.10.13 V.C. Unic L.P.S. Piatra Neamt C.S. Rapid Bucuresti 3 : 0 25:11 25:15 25:8 -:- -:-
A1: Birsan I. A2: Arbunea T. Observator: Apetrei A.
17.00 7 05.10.13 C.S.M. Targoviste C.S. Volei Alba-Blaj 0 : 3 20:25 8:25 15:25 -:- -:-
Se joaca la Blaj  
A1: Santa C. A2S: Cristea N. Observator: Vladescu M.
18.30 8 05.10.13 C.S.M. Lugoj A.C.S. Penicilina Iasi 3 : 0 26:24 25:14 25:19 -:- -:-
A1: Pop T. A2: Suciu A. Observator: Murgulescu C.
Ora Joc Data TUR Seturi 1 2 3 4 5
   
16.00 9 13.02.14 C.S.V. 2004 Tomis Constanta V.C. Unic L.P.S. Piatra Neamt 0 : 3 12:25 6:25 6:25 -:- -:-
Se joaca la Piatra Neamt  
A1: Gorban C. A2: Birsan I. Observator: Stoica M.
17.30
10 26.02.14 C.S. Volei Alba-Blaj C.S. Dinamo Romprest Bucuresti 1 : 3 25:23 21:25 16:25 12:25 -:-
A1: Pop T. A2: Szabo-Alexi P. Observator: Marin M.
18.00 11 26.02.14 C.S. "U" Medicina C.S.S. Tirgu Mures C.S. Stiinta Bacau 0 : 3 23:25 18:25 25:27 -:- -:-
A1: Stan N. A2: Olahut D. Observator: Macavei S.
18.00 12 26.02.14 C.S.M. Bucuresti C.S.M. Lugoj 3 : 0 26:24 25:19 25:20 -:- -:-
A1: Fortu D. A2: Dimachi F. Observator: Vladescu M.
Ora Joc Data RETUR Seturi 1 2 3 4 5
   
18.00 13 14.02.14 V.C. Unic L.P.S. Piatra Neamt C.S.V. 2004 Tomis Constanta 3 : 0 25:8 25:18 25:9 -:- -:-
A1: Gorban C. A2: Barsan I. Observator: Stoica M.
14.00 14 05.03.14 C.S. Dinamo Romprest Bucuresti C.S. Volei Alba-Blaj 3 : 0 25:14 25:22 25:11 -:- -:-
A1: Lungu S. A2: Pop T. Observator: Cojocaru A.
17.00 15 04.03.14 C.S. Stiinta Bacau C.S. "U" Medicina C.S.S. Tirgu Mures 3 : 0 25:13 25:15 25:11 -:- -:-
A1: Coman M. A2: Cristea C. Observator: Marinescu T.
18.30 16 05.03.14 C.S.M. Lugoj C.S.M. Bucuresti 2 : 3 18:25 25:20 22:25 25:15 7:15
A1: Buhatel D. A2: Santa C. Observator: Stoian N.