Divizia CADETI FEMININ CAMPIONATUL 2013 / 2014
 
CLASAMENT FINAL
1   CSM ADEP Satu Mare
2   CSU Medicina CNUE Tirgu Mures
3   CS Dinamo Romprest Bucuresti
4   CTF Mihai I Bucuresti
5   CSS Bega Timisoara
6   CSS Turda
7   CSM CSS2 Bucuresti
8   LPS UNIC Piatra Neamt
     
Faza a III-a - FINALA (07 - 11.05.2014)
Tirgu Mures
Seria I-a   Seria a II-a
Rezultate
Clasament
  Rezultate
Clasament
CTF Mihai I Bucuresti   LPS UNIC Piatra Neamt
CSM CSS2 Bucuresti   Dinamo Romprest Bucuresti
CSM ADEP Satu Mare   CSS Turda
CSS Bega Timisoara   CSU Medicina CNUE Tirgu Mures
 
Joc Data TURNEU FINAL Seturi 1 2 3 4 5
     
1713 10.05.14 CSM CSS2 Bucuresti CSS Turda 2 : 3 19:25 25:16 25:27 25:23 14:16
       
1714 10.05.14 CSS Bega Timisoara LPS UNIC Piatra Neamt 3 : 0 25:9 25:18 25:13 -:- -:-
       
1715 10.05.14 CTF Mihai I Bucuresti CSU Medicina CNUE Tirgu Mures 0 : 3 21:25 17:25 23:25 -:- -:-
       
1716 10.05.14 CSM ADEP Satu Mare Dinamo Romprest Bucuresti 3 : 0 25:15 25:12 25:21 -:- -:-
       
     
1717 11.05.14 CSM CSS2 Bucuresti LPS UNIC Piatra Neamt 3 : 0 25:22 25:19 25:23 -:- -:-
       
1718 11.05.14 CSS Turda CSS Bega Timisoara 1 : 3 17:25 20:25 25:18 22:25 -:-
       
1719 11.05.14 CTF Mihai I Bucuresti Dinamo Romprest Bucuresti 1 : 3 25:12 15:25 22:25 15:25 -:-
       
1720 11.05.14 CSU Medicina CNUE Tirgu Mures CSM ADEP Satu Mare 1 : 3 14:25 22:25 25:15 21:25 -:-
       
     
     
CTF Mihai I Bucuresti   CSM CSS2 Bucuresti   CSM ADEP Satu Mare   CSS Bega Timisoara
     
LPS UNIC Piatra Neamt   Dinamo Romprest Bucuresti   CSS Turda   CSU Medicina CNUE Tirgu Mures

 

FAZA a II-a (12 - 16.03.2014)

Prima echipa organizeaza turneul
   
Seria I-a (1641-1655) Seria a II-a (1656-1670)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CTF Mihai I Bucuresti ACS Juvenil LPS CSS Brasov
LPS Unic Piatra Neamt SLEN 90 Cernavoda
CSS5 Bucuresti Dinamo Romprest Bucuresti
CSS ACS Donaris 2010 Galati Constructorul Familia Bucuresti
CSV 2004 Tomis Constanta CSS Bacau
LPS Mircea Eliade Bucuresti CSM CSS2 Bucuresti
   
Seria a III-a (1671-1685) Seria a IV-a (1686-1700)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS Toplita CSU Medicina CNUE Tirgu Mures
CSM ADEP Satu Mare CSS Bega Timisoara
CSS Sibiu CSS2 CNE Baia Mare
CSS Lugoj CNNT Craiova
CSS Turda CS Soimii Lipova
CS B.P.Hasdeu Buzau LPS Bihorul Oradea
   
Se califica pentru faza finala echipele clasate pe primele 2 locuri.

Pentru a vizualiza corect rezultatele si clasamentele va rugam sa instalati mozilla firefox sau google chrome

Faza I  
Seria A Clasament Seria A
Seria B Clasament Seria B
Seria C Clasament Seria C
Seria D Clasament Seria D
Seria E Clasament Seria E
Seria F Clasament Seria F
Seria G Clasament Seria G
Seria H Clasament Seria H