Divizia JUNIORI FEMININ CAMPIONATUL 2013 / 2014
 
CLASAMENT FINAL
1   CS Dinamo Romprest Bucuresti
2   CSU Medicina CNUE Tirgu Mures
3   CSS Blaj
4   CSM CSS2 Bucuresti
5   CSS2 CNE Baia Mare
6   CTF Mihai I Bucuresti
7   SLEN 90 Cernavoda
8   CSS5 Bucuresti
     
Faza a III-a - FINALA (14 - 18.05.2014)
CSM Bucuresti
Seria I-a   Seria a II-a
Rezultate
Clasament
  Rezultate
Clasament
CSU Medicina CNUE Tirgu Mures   CS Dinamo Romprest Bucuresti
CTF Mihai I Bucuresti   CSM CSS2 Bucuresti
CSS Blaj   CSS5 Bucuresti
SLEN 90 Cernavoda   CSS2 CNE Baia Mare
 
     
Joc Data TURNEU FINAL Seturi 1 2 3 4 5
     
1345 17.05.14 SLEN 90 Cernavoda CSS2 CNE Baia Mare 1 : 3 17:25 16:25 25:23 19:25 -:-
       
1346 17.05.14 CTF Mihai I Bucuresti CSS5 Bucuresti 3 : 0 25:23 25:7 25:16 -:- -:-
       
1347 17.05.14 CSS Blaj CS Dinamo Romprest Bucuresti 0 : 3 8:25 26:28 22:25 -:- -:-
       
1348 17.05.14 CSU Medicina CNUE Tirgu Mures CSM CSS2 Bucuresti 3 : 1 25:22 25:18 23:25 25:21 -:-
       
     
1349 18.05.14 SLEN 90 Cernavoda CSS5 Bucuresti 3 : 0 25:15 25:13 25:17 -:- -:-
       
1350 18.05.14 CSS2 CNE Baia Mare CTF Mihai I Bucuresti 3 : 0 25:20 25:18 25:17 -:- -:-
       
1351 18.05.14 CSS Blaj CSM CSS2 Bucuresti 3 : 2 25:18 20:25 19:25 25:26 15:11
       
1352 18.05.14 CS Dinamo Romprest Bucuresti CSU Medicina CNUE Tirgu Mures 3 : 0 25:15 25:16 25:20 -:- -:-
       
     
     
CSU Medicina CNUE Tirgu Mures   CTF Mihai I Bucuresti   CSS Blaj   SLEN 90 Cernavoda
     
CS Dinamo Romprest Bucuresti   CSM CSS2 Bucuresti   CSS5 Bucuresti   CSS2 CNE Baia Mare

FAZA a II-a (19 - 23.03.2014)

Prima echipa organizeaza turneul
   
Seria I-a (1281-1295) Seria a II-a (1296-1301) (21 - 23.03.14)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSU Medicina CNUE Tirgu Mures CTF Mihai I Bucuresti
CET CNMB Ramnicu Valcea CSM CSS2 Bucuresti
CS Dinamo Romprest Bucuresti ACS Bravol Brasov
LPS UNIC Piatra Neamt ASC Donaris 2010 CSS Galati
CNNT Craiova  
   
Seria a III-a (1302-1316) Seria a IV-a (1317-1331)
Clasament
Rezultate
Clasament
Rezultate
CSS Blaj CSS2 CNE Baia Mare
LPS Mircea Eliade Bucuresti CSS Unirea Iasi
CSS Bega Timisoara SLEN 90 Cernavoda
CSS5 Bucuresti LPS Suceava
CSS Caransebes CSM Codlea
LPS Cluj CSS Avram Iancu Stei
   
Se califica pentru faza finala echipele clasate pe primele 2 locuri.

Pentru a vizualiza corect rezultatele si clasamentele va rugam sa instalati mozilla firefox sau google chrome

Faza I  
Seria A Clasament Seria A
Seria B Clasament Seria B
Seria C Clasament Seria C
Seria D Clasament Seria D
Seria E Clasament Seria E
Seria F Clasament Seria F