TURNEU FINAL 26 - 27.04.2013
Ora Joc Data   Seturi 1 2 3 4 5
   
16.00
017 26.04.13 C.S. Dinamo Bucuresti C.S. Remat Zalau 0 : 3 19:25 18:25 23:25 -:- -:-
A1: Pop T. A2: Szabo P. Observator: Cotoanta A.
18.00
018 26.04.13 C.V.M. Tomis Constanta C.S. Unirea Dej 3 : 0 25:23 25:16 25:17 -:- -:-
A1: Stoica B. A2: Maesca D. Observator: Ispas C.
 
FINALA
14.00
019 27.04.13 C.S. Remat Zalau C.V.M. Tomis Constanta 0 : 3 16:25 22:25 26:28 -:- -:-
A1: Stoica B. A2: Szabo P. Observator: Cotoanta A.

 

Ora Joc Data   Seturi 1 2 3 4 5
   
17.00 001 26.09.12 CSA Steaua Bucuresti Stiinta Explorari Baia Mare 3 : 2 20:25 28:26 25:21 22:25 15:13
A1: Mateizer A. A2: Stefurac M. Observator: Stoica M.
17.00 002 26.09.12 VCM LPS Piatra Neamt Phoenix Simleul Silvaniei 3 : 1 25:9 22:25 25:20 25:16 -:-
A1: Gorban C. A2: Birsan I. Observator: Bratu J.
17.00 003 26.09.12 CSM Agronomia Bucuresti U Cluj 3 : 2 20:25 16:25 25:17 25:20 15:6
A1: Dumitrescu C. A2: Marin N. Observator: Pustiu A.
  004 26.09.12 - SCMU Craiova 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1: A2: Observator:
   
17.00 005 29.09.12 Stiinta Explorari Baia Mare CSA Steaua Bucuresti 3 : 0 25:18 25:23 25:19 -:- -:-
A1: Mitrasca G. A2: Temian M. Observator: Mascasan V.
17.00 006 29.09.12 Phoenix Simleul Silvaniei VCM LPS Piatra Neamt 3 : 1 24:26 26:24 25:23 30:28 -:-
  Setul de aur: 15:9  
A1: Luputan R. A2: Serei C. Observator: Buhatel I.
18.00 007 29.09.12 U Cluj CSM Agronomia Bucuresti 2 : 3 25:22 24:26 25:18 22:25 12:15
A1: Dumitru G. A2: Tanasescu V. Observator: Bogendorfer I.
  008 29.09.12 SCMU Craiova - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1: A2: Observator:
   
15.00 009 05.11.12 CVM Tomis Constanta Stiinta Explorari Baia Mare 3 : 0 25:20 25:16 25:12 -:- -:-
A1: Zaharescu M. A2: Ouatu C. Observator: Iacob E.
17.00 010 04.11.12 CS Remat Zalau CSM Agronomia Bucuresti 3 : 1 25:19 25:18 18:25 25:23 -:-
A1: Diaconita O. A2: Botezatu C. Observator: Visan G.
17.00 011 11.11.12 CS Unirea Dej SCMU Craiova 3 : 0 25:15 25:18 25:21 -:- -:-
A1: Santa C. A2: Sarb N. Observator: Achihaei E.
  012 07.11.12 CS Dinamo Bucuresti Phoenix Simleul Silvaniei 3 : 1 25:20 19:25 25:16 25:13 -:-
A1: Mesca D. A2: Vlad L. Observator: Murgulescu C.
   
18.00
013 28.11.12 Stiinta Explorari Baia Mare CVM Tomis Constanta 1 : 3 23:25 24:26 25:14 23:25 -:-
A1: Santa C. A2: Hadade D. Observator: Cotoanta A.
  014 03.02.13 CSM Agronomia Bucuresti CS Remat Zalau 1 : 3 21:25 26:24 20:25 17:25 -:-
A1: Dimachi F. A2: Rusinoiu M. Observator: Stefan D.
12.00 015 18.11.12 SCMU Craiova CS Unirea Dej 3 : 1 26:24 28:26 21:25 25:17 -:-
A1: Mateizer A. A2: Lungu S. Observator: Cotoanta A.
  016 28.11.12 Phoenix Simleul Silvaniei CS Dinamo Bucuresti 1 : 3 29:31 21:25 25:23 15:25 -:-
A1: Luputan R. A2: Dumitru G. Observator: Mascasan V.