Divizia MINIVOLEI FEMININ
 
Turneu final 18-20.05.2012 - REZULTATE
Organizatorul turneului - CS Constructorul Familia Bucuresti
   
Seria A Seria B
CSS ProVolei Botosani CS Constructorul Familia Bucuresti
CSS 5 Bucuresti CNNT Craiova
CSS Lugoj CSM Baia Mare
CSS Targu Mures CSM CSS 2 Bucuresti
   
   
Turneu semifinal 30.03-01.04.2012
Seria I - REZULTATE
Joc nr. (3490 - 3504)
  Seria II - REZULTATE
Joc nr. (3505 - 3519)
  Seria III - REZULTATE
Joc nr. (3520 - 3534)
  Seria IV - REZULTATE
Joc nr. (3535 - 3549)
CSS ProVolei Botosani   CS Constructorul Familia Bucuresti   LPS Pitesti   CSM Baia Mare
CSS Unirea Iasi   CSS Tulcea   CNNT Craiova   CSS Targu Mures
CSM CSS 2 Bucuresti   CSS 6 Bucuresti   CSS Lugoj   CSS Tarnaveni
CSS Bacau   CSS 5 Bucuresti   CSS Bega Timisoara   CS Inter Blaj
CSS Buzau   CTF Mihai I Bucuresti   CS Juvenil Brasov   CSS Stei
CSM Ramnicu Sarat   GSI Mircea Eliade   CSS Sibiu   CSS 2 Baia Mare
             

Se califica primele doua echipe din fiecare grupa. Prima echipa organizeaza turneul.

 
Turneu interjudetean 03-04.03.2012
Seria I   Seria II   Seria III   Seria IV
CSS ProVolei Botosani   LPS CSS Focsani   CSS Buzau 1   CSS Tulcea
LPS Piatra Neamt   CSS Galati   CSS Buzau 2   CSS 1 Constanta
CSS Unirea Iasi 1   CSS Bacau   CSM Ramnicu Sarat 1   ACS Axiopolis Cernavoda
CSS Unirea Iasi 2   CSM CSS2 Bucuresti   CSM Ramnicu Sarat 2   CSS 5 B Bucuresti
             
Seria V (02-04.03.2012)   Seria VI (02-04.03.2012)   Seria VII   Seria VIII
Constructorul Familia Buc.   GSI Mircea Eliade Buc.   LPS Pitesti   CSS Bega Timisoara
Dinamo Bucuresti   CTF "Mihai I" Bucuresti   CNNT Craiova   CSS Caransebes
CSS 6 Bucuresti   CSS 5 A Bucuresti   CNMB Ramnicu Valcea   CSS Lugoj
CS Scoala 39 Bucuresti   CSS Alexandria   CSS Targu Jiu   CSS Deva
CS IOR Bucuresti   SPIKE Bucuresti        
             
Seria IX (02-04.03.2012)   Seria X   Seria XI   Seria XII
CS Inter Blaj   CSS Juvenil Brasov   CSS Tarnaveni   CSS 2 Baia Mare
CS ProVolei Arad   CS Reale Brasov   CS ProVolei Targu Mures   CSM Baia Mare
CS Lipova Soimii   CSS Targoviste   CSS Targu Mures   ADEP Satu Mare
CS Viitorul Bors   CSS Sibiu   LPS Cluj   CSS Sighetul Marmatiei
CSS A.I. Stei            
CSS Toplita            

Se califica echipele ce se vor clasa pe primele 2 locuri din fiecare grupa. Prima echipa organizeaza turneul.