Divizia SPERANTE FEMININ
 
Turneu final 23-27.05.2012 - REZULTATE
Organizatorul turneului - GSI Mircea Eliade Bucuresti
   
Seria A Seria B
GSI Mircea Eliade Bucuresti CTF Mihai I Bucuresti
CS Constructorul Familia Bucuresti CS SELEN 90 Cernavoda
CSS BEGA Timisoara CSS Blaj
CSM Baia Mare CS ADEP Satu Mare
   
   
Turneu semifinal 08-10.04.2012 (Datele de desfasurare a turneului semifinal s-au modificat datorita Adunarii Generale)
Seria I - REZULTATE
Joc nr. (3227 - 3241)
  Seria II - REZULTATE
Joc nr. (3242 - 3256)
  Seria III - REZULTATE
Joc nr. (3257 - 3271)
  Seria IV - REZULTATE
Joc nr. (3272 - 3286)
BP Hasdeu Buzau   CS Constructorul Familia   CSS Blaj   CSM Baia Mare
LPS Piatra Neamt   SELEN 90 Cernavoda   CNNT Craiova   CSS Turda
CSS ProVolei Botosani   CS Dinamo Bucuresti   CSS 5 B Bucuresti   LPS CSS Bihorul Oradea
CSS Bacau   Spike Bucuresti   CSS Lugoj   CSS A Iancu Stei
CTF Mihai I Bucuresti   Juvenil Brasov   CSS Bega Timisoara   CSS Targu Mures
GSI Mircea Eliade   CSS Tulcea   Soimii Lipova   ADEP Satu Mare
             

Se califica echipele ce se vor clasa pe primele 2 locuri din fiecare grupa. Prima echipa organizeaza turneul

Turneu interjudetean 10-11.03.2012
Seria I (09-11.03.2012)
Nr. joc (3121 - 3130)
  Seria II
Nr. joc (3131 - 3136)
  Seria III (09-11.03.2012)
Nr. joc (3137 - 3151)
  Seria IV (09-11.03.2012)
Nr. joc (3152 - 3161)
LPS Piatra Neamt   CSS LPS Focsani   B.P. Hasdeu Buzau   SLEN 90 Cernavoda
CSS ProVolei Botosani   CSS Bacau A   CSS Buzau   Axiopolis Cernavoda
LPS CSS Suceava   CSS Bacau B   LPS Braila   CSV 2004 Tomis Constanta
CSS Unirea Iasi 1   CTF Mihai I Bucuresti   CSS Targoviste   CSS 1 Constanta
CSS Unirea Iasi 2       GSI Mircea Eliade Bucuresti   CSS Tulcea
        ACSV Donaris 2010 Galati    
             
Seria V (09-11.03.2012)
Nr. joc (3162 - 3176)
  Seria VI (09-11.03.2012)
Nr. joc (3177 - 3186)
  Seria VII (09-11.03.2012)
Nr. joc (3187 - 3196)
  Seria VIII
Nr. joc (3197 - 3202)
CSS 5 A Bucuresti   LPS Pitesti   Juvenil Brasov   ACS ProVolei Targu Mures 1
CSS 6 Bucuresti   CNNT Craiova   Reale Brasov   ACS ProVolei Targu Mures 2
CSS Alexandria   CSS Targu Jiu   CSS Sibiu   CSS Targu Mures
SPIKE Bucuresti   CNMB Ramnicu Valcea   CSS Toplita   CSS Turda
CS Dinamo Bucuresti   CSS 5 B Bucuresti   Constructorul Familia Bucuresti    
CSM CSS 2 Bucuresti            
             
Seria IX
Nr. joc (3203 - 3208)
  Seria X
Nr. joc (3209 - 3214)
  Seria XI
Nr. joc (3215 - 3220)
  Seria XII
Nr. joc (3221 - 3226)
CSS Blaj   CSS Bega Timisoara   CS Viitorul Bors   CSS 2 Baia Mare
CSS Lugoj 1   CS Soimii Lipova   CSS Avram Iancu Stei   CSM Baia Mare
CSS Lugoj 2   CS ProVolei Arad   LPS CSS Bihorul Oradea   CSS Sighetul Marmatiei
CSS Caransebes   Hand United Arad       CS ADEP Satu Mare
             

Se califica echipele ce se vor clasa pe primele 2 locuri din fiecare grupa. Prima echipa organizeaza turneul