Faza a III-a TURNEUL FINAL MASCULIN - 13.04 - 17.04.2011 Chiajna
Observator: Dumitrescu Virgil
 
example2
example2
example2
CNNT Craiova
 
CSS Buzau
 
CSS Lapi Dej
example2
example2
example2
CSS2 UKRO Baia Mare
  CSS CFR Bucuresti  
CSS Blaj
CLASAMENT FINAL
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS CFR Bucuresti 5 5 0 10 15 4 3.75 453 360 1.25
2
CSS2 UKRO Baia Mare 5 3 2 8 12 6 2 400 363 1.10
3
CNNT Craiova 5 3 2 8 12 10 1.2 424 444 0.95
4
CSS Buzau 5 2 3 7 9 11 0.81 436 414 1.05
5
CSS Lapi Dej 5 2 3 7 8 10 0.8 372 400 0.93
6
CSS Blaj 5 0 5 5 0 15 min 221 325 0.68
                     
Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
I 3746 13.04.11 CNNT Craiova CSS Blaj 3 : 0 25:14 25:18 25:10 -:- -:-
I 3747 13.04.11 CSS Buzau CSS CFR Bucuresti 2 : 3 25:17 25:21 10:25 22:25 11:15
I 3748 13.04.11 CSS Lapi Dej CSS2 UKRO Baia Mare 0 : 3 14:25 17:25 17:25 -:- -:-
 
II 3749 14.04.11 CSS Blaj CSS2 UKRO Baia Mare 0 : 3 13:25 13:25 15:25 -:- -:-
II 3750 14.04.11 CSS CFR Bucuresti CSS Lapi Dej 3 : 0 25:20 25:16 27:25 -:- -:-
II 3751 14.04.11 CNNT Craiova CSS Buzau 2 : 3 18:25 21:25 25:21 25:23 18:20
 
III 3752 15.04.11 CSS Buzau CSS Blaj 3 : 0 25:12 25:13 25:7 -:- -:-
III 3753 15.04.11 CSS Lapi Dej CNNT Craiova 2 : 3 15:25 25:19 25:22 16:25 13:15
III 3754 15.04.11 CSS2 UKRO Baia Mare CSS CFR Bucuresti 1 : 3 25:23 21:25 12:25 20:25 -:-
 
IV 3755 16.04.11 CSS Blaj CSS CFR Bucuresti 0 : 3 23:25 13:25 14:25 -:- -:-
IV 3756 16.04.11 CNNT Craiova CSS2 UKRO Baia Mare 3 : 2 22:25 21:25 25:16 25:20 15:8
IV 3757 16.04.11 CSS Buzau CSS Lapi Dej 1 : 3 25:19 22:25 21:25 18:25 -:-
 
V 3758 17.04.11 CSS Lapi Dej CSS Blaj 3 : 0 25:21 25:17 25:18 -:- -:-
V 3759 17.04.11 CSS2 UKRO Baia Mare CSS Buzau 3 : 0 26:24 25:19 27:25 -:- -:-
V 3760 17.04.11 CSS CFR Bucuresti CNNT Craiova 3 : 1 26:24 25:18 24:26 25:10 -:-
 
Faza finala 13 - 17.04.2011
Oferta pentru organizarea turneului final va avea loc in data de 29.03.2011 ora 11.00 la sediul F.R.Volei.
Echipele cu rosu organizeaza turneul
    MASCULIN
    joc de la nr. 3746-3760
    CSS CFR Bucuresti
    CSS Buzau
    CSS Lapi Dej
    CNNT Craiova
    CSS2 UKRO Baia Mare
    CSS Blaj
     

CLASAMENTELE TURNEELOR SEMIFINALE

Seria I MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS Lapi Dej 5 5 0 10 15 2 7.5      
2
CSS Buzau 5 4 1 9 13 3 4.33      
3
VCM LPS Piatra Neamt 5 3 2 8 9 6 1.5      
4
CSS Metalul Otelul Rosu 5 1 4 6 6 13 0.46      
5
CSS D.Golescu CPL.Muscel 5 1 4 6 4 13 0.30      
6
CSM CSS2 Bucuresti 5 1 4 6 4 14 0.28      
                     
Seria II MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS CFR Bucuresti 5 5 0 10 15 2 7.5      
2
CNNT Craiova 5 4 1 9 13 5 2.6      
3
CSS Zalau 5 3 2 8 12 8 1.5      
4
CSMU LPS Suceava 5 2 3 7 6 11 0.54      
5
CSS1 Constanta 5 1 4 6 6 12 0.5      
6
CSS Bega Timisoara 5 0 5 5 1 15 0.06      
                     
Seria III MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS2 UKRO Baia Mare 5 4 1 9 13 3 4.33      
2
CSS Blaj 5 4 1 9 14 5 2.8      
3
CNMV Ploiesti 5 4 1 9 12 5 2.4      
4
CSS Triumf Botosani 5 2 3 7 7 12 0.58      
5
CS TEO CNMB Ramnicu Valcea 5 1 4 6 5 13 0.38      
6
CSS3 Steaua Bucuresti 5 0 5 5 2 15 0.13      
                     

CLASAMENTE FAZA I

Seria A MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
VCM LPS PIATRA NEAMT 8 5 3 13 18 12 1.5 677 619  
2
CSMU LPS SUCEAVA 8 5 3 13 19 14 1.35 715 638  
3
CSS TRIUMF BOTOSANI 8 4 4 12 16 15   683 688  
4
LPS BISTRITA 8 3 5 11 13 16   612 630  
5
CSS TOPLITA 8 3 5 10 10 19   522 634  
                     
Seria B MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSM CSS 2 BUCURESTI 8 8 0 15 24 6   741 624  
2
CSS 1 CONSTANTA 8 6 2 14 20 9   685 578  
3
CSS 3 STEAUA BUCURESTI 8 3 5 11 14 16   640 638  
4
CSS DELTACONS TULCEA 8 2 6 10 11 20   638 686  
5
CS DINAMO BUCURESTI 8 1 7 9 5 23   497 675  
                     
Seria C MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS CFR BUCURESTI 8 7 1 15 23 3   621 412  
2
CNMV PLOIESTI 8 6 2 14 18 8   587 456  
3
CSS BUZAU 8 5 3 13 15 9   472 472  
4
CSS RAMNICU SARAT 8 2 6 10 6 19   426 531  
5
CSS GALATI 8 0 8 5 1 24   332 567  
                     
Seria D MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CNNT CRAIOVA 8 7 1 15 23 5   671 516  
2
CS TEO CNMB RAMNICU VALCEA 8 5 3 13 17 12 1.41 672 619  
3
CSS D. GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 8 5 3 13 17 14 1.21 672 708  
4
LPS BRASOV 8 3 5 11 12 17   610 646  
5
CSS SIBIU 8 0 8 8 3 24   545 681  
                     
Seria E MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS BLAJ 8 7 1 15 22 5   654 476  
2
CSS METALUL OTELUL ROSU 8 6 2 14 21 8   678 539  
3
CSS BEGA TIMISOARA 7 4 3 11 12 14   545 585  
4
CSS CARANSEBES 8 2 6 9 9 19   560 623  
5
CS SOLEIL ALBA 7 0 7 4 3 21   374 588  
                     
Seria F MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS 2 UKRO BAIA MARE 8 6 2 14 22 8 2.75 679 524  
2
CSS LAPI DEJ 8 6 2 14 20 8 2.5 639 541  
3
CSS ZALAU 8 6 2 14 20 11 1.81 676 550  
4
LPS CSS BIHORUL ORADEA 8 2 6 9 7 18   473 574  
5
CS KEFALONIA OCNA MURES 8 0 8 4 0 24   322 600  
                     

Echipele cu rosu au fost penalizate din cauza nerespectarii conditiilor de talie.

FAZA SEMIFINALA
 
MASCULIN
             
        Seria I Seria II Seria III
 
CLASAMENTE TURNEE SEMIFINALE
             
Etapa Joc Data Seria I MASCULIN Seturi 1 2 3 4 5
I 3701 16.03.11 CSM CSS2 Bucuresti CSS Buzau 0 : 3 10:25 13:25 25:27 -:- -:-
I 3702 16.03.11 CSS Metalul Otelul Rosu VCM LPS Piatra Neamt 0 : 3 21:25 17:25 25:27 -:- -:-
I 3703 16.03.11 CSS Lapi Dej CSS D.Golescu CPL.Muscel 3 : 0 25:13 25:16 25:16 -:- -:-
 
II 3704 17.03.11 CSS Buzau VCM LPS Piatra Neamt 3 : 0 27:25 25:21 25:23 -:- -:-
II 3705 17.03.11 CSS D.Golescu CPL.Muscel CSS Metalul Otelul Rosu 1 : 3 20:25 17:25 25:19 21:25 -:-
II 3706 17.03.11 CSM CSS2 Bucuresti CSS Lapi Dej 0 : 3 21:25 12:25 14:25 -:- -:-
 
III 3707 18.03.11 CSS Metalul Otelul Rosu CSM CSS2 Bucuresti 2 : 3 25:14 23:25 25:27 25:20 16:18
III 3708 18.03.11 VCM LPS Piatra Neamt CSS D.Golescu CPL.Muscel 3 : 0 25:16 25:19 25:23 -:- -:-
III 3709 18.03.11 CSS Lapi Dej CSS Buzau 3 : 1 25:18 22:25 25:13 25:20 -:-
 
IV 3710 19.03.11 CSS Buzau CSS D.Golescu CPL.Muscel 3 : 0 25:11 25:13 25:17 -:- -:-
IV 3711 19.03.11 CSM CSS2 Bucuresti VCM LPS Piatra Neamt 0 : 3 17:25 15:25 19:25 -:- -:-
IV 3712 19.03.11 CSS Lapi Dej CSS Metalul Otelul Rosu 3 : 1 25:20 20:25 25:17 25:20 -:-
 
V 3713 20.03.11 CSS Metalul Otelul Rosu CSS Buzau 0 : 3 21:25 22:25 9:25 -:- -:-
V 3714 20.03.11 CSS D.Golescu CPL.Muscel CSM CSS2 Bucuresti 3 : 1 25:23 23:25 25:16 25:21 -:-
V 3715 20.03.11 VCM LPS Piatra Neamt CSS Lapi Dej 0 : 3 17:25 14:25 24:26 -:- -:-
Inapoi
Etapa Joc Data Seria II MASCULIN Seturi 1 2 3 4 5
I 3716 16.03.11 CSS Zalau CSS CFR Bucuresti 1 : 3 15:25 25:16 20:25 19:25 -:-
I 3717 16.03.11 CSMU LPS Suceava CSS1 Constanta 3 : 2 23:25 17:25 25:16 25:18 15:12
I 3718 16.03.11 CNNT Craiova CSS Bega Timisoara 3 : 0 25:10 25:11 25:12 -:- -:-
 
II 3719 17.03.11 CSS Zalau CSMU LPS Suceava 3 : 0 25:12 25:12 25:15 -:- -:-
II 3720 17.03.11 CSS CFR Bucuresti CSS Bega Timisoara 3 : 0 25:13 25:14 25:10 -:- -:-
II 3721 17.03.11 CSS1 Constanta CNNT Craiova 0 : 3 11:25 23:25 17:25 -:- -:-
 
III 3722 18.03.11 CNNT Craiova CSS Zalau 3 : 2 25:20 25:22 21:25 14:25 15:9
III 3723 18.03.11 CSMU LPS Suceava CSS CFR Bucuresti 0 : 3 12:25 17:25 22:25 -:- -:-
III 3724 18.03.11 CSS Bega Timisoara CSS1 Constanta 0 : 3 19:25 21:25 16:25 -:- -:-
 
IV 3725 19.03.11 CSS Zalau CSS Bega Timisoara 3 : 1 18:25 25:11 25:21 25:14 -:-
IV 3726 19.03.11 CSS CFR Bucuresti CSS1 Constanta 3 : 0 25:16 25:22 25:18 -:- -:-
IV 3727 19.03.11 CSMU LPS Suceava CNNT Craiova 0 : 3 18:25 23:25 19:25 -:- -:-
 
V 3728 20.03.11 CNNT Craiova CSS CFR Bucuresti 1 : 3 25:22 18:25 16:25 9:25 -:-
V 3729 20.03.11 CSS Bega Timisoara CSMU LPS Suceava 0 : 3 20:25 16:25 13:25 -:- -:-
V 3730 20.03.11 CSS1 Constanta CSS Zalau 1 : 3 22:25 16:25 25:23 10:25 -:-
Inapoi
Etapa Joc Data Seria III MASCULIN Seturi 1 2 3 4 5
I 3731 16.03.11 CS TEO CNMB Ramnicu Valcea CSS3 Steaua Bucuresti 3 : 1 16:25 25:9 29:27 25:17 -:-
I 3732 16.03.11 CSS Triumf Botosani CSS Blaj 1 : 3 21:25 14:25 25:19 13:25 -:-
I 3733 16.03.11 CNMV Ploiesti CSS2 UKRO Baia Mare 0 : 3 18:25 21:25 16:25 -:- -:-
 
II 3734 17.03.11 CSS3 Steaua Bucuresti CSS2 UKRO Baia Mare 0 : 3 8:25 22:25 15:25 -:- -:-
II 3735 17.03.11 CSS Blaj CNMV Ploiesti 2 : 3 25:18 25:21 17:25 16:25 15:17
II 3736 17.03.11 CS TEO CNMB Ramnicu Valcea CSS Triumf Botosani 2 : 3 25:23 20:25 23:25 25:23 16:18
 
III 3737 18.03.11 CSS Triumf Botosani CSS3 Steaua Bucuresti 3 : 1 25:21 23:25 25:22 25:12 -:-
III 3738 18.03.11 CSS2 UKRO Baia Mare CSS Blaj 1 : 3 25:17 15:25 22:25 12:25 -:-
III 3739 18.03.11 CNMV Ploiesti CS TEO CNMB Ramnicu Valcea 3 : 0 25:16 25:13 25:14 -:- -:-
 
IV 3740 19.03.11 CS TEO CNMB Ramnicu Valcea CSS2 UKRO Baia Mare 0 : 3 13:25 17:25 9:25 -:- -:-
IV 3741 19.03.11 CSS3 Steaua Bucuresti CSS Blaj 0 : 3 18:25 10:25 16:25 -:- -:-
IV 3742 19.03.11 CSS Triumf Botosani CNMV Ploiesti 0 : 3 16:25 13:25 18:25 -:- -:-
 
V 3743 20.03.11 CNMV Ploiesti CSS3 Steaua Bucuresti 3 : 0 25:10 25:12 25:11 -:- -:-
V 3744 20.03.11 CSS2 UKRO Baia Mare CSS Triumf Botosani 3 : 0 25:12 25:17 25:11 -:- -:-
V 3745 20.03.11 CSS Blaj CS TEO CNMB Ramnicu Valcea 3 : 0 25:22 25:22 25:6 -:- -:-
Inapoi
MASCULIN - Faza semifinala 16 - 20.03.2011
La turneul final se califica primele 2 echipe din fiecare serie.
Echipele cu rosu organizeaza turneul
         
Seria I
  Seria a II-a   Seria a III-a
Joc de la nr. 3701-3715   Joc de la nr. 3716-3730   Joc de la nr. 3731-3745
         
CSS Lapi Dej   CSS Zalau   CSS Blaj
CSM CSS2 Bucuresti   CNNT Craiova   CSS2 UKRO Baia Mare
CSS Metalul Otelul Rosu   CSMU LPS Suceava   CNMV Ploiesti
VCM LPS Piatra Neamt   CSS1 Constanta   CS TEO CNMB Ramnicu Valcea
CSS Buzau   CSS Bega Timisoara   CSS Triumf Botosani
CSS D.Golescu CPL.Muscel   CSS CFR Bucuresti   CSS3 Steaua Bucuresti

FAZA I
 
MASCULIN
         
   
Seria A
Seria D
   
Seria B
Seria E
   
Seria C
Seria F
CLASAMENTE FAZA I

DIVIZIA JUNIORI MASCULIN

Reprogramari Etapa Joc Data Seria A Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2101 10.10.10
CSMU LPS SUCEAVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 2102 10.10.10
CSS TRIUMF BOTOSANI
CSS TOPLITA
3 : 0 25:12 25:23 25:16 -:- -:-
- I 2103 10.10.10
VCM LPS PIATRA NEAMT
LPS BISTRITA
3 : 0 25:13 25:17 25:23 -:- -:-
 
- II 2104 24.10.10
-
LPS BISTRITA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 2105 24.10.10
CSS TOPLITA
VCM LPS PIATRA NEAMT
0 : 3 20:25 14:25 20:25 -:- -:-
- II 2106 24.10.10
CSMU LPS SUCEAVA
CSS TRIUMF BOTOSANI
3 : 2 25:23 25:20 16:25 25:27 15:8
 
- III 2107 07.11.10
CSS TRIUMF BOTOSANI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 2108 07.11.10
VCM LPS PIATRA NEAMT
LPS SUCEAVA
3 : 1 22:25 25:17 25:20 25:19 -:-
- III 2109 07.11.10
LPS BISTRITA
CSS TOPLITA
3 : 0 25:22 25:20 25:14 -:- -:-
 
- IV 2110 21.11.10
-
CSS TOPLITA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 2111 21.11.10
LPS SUCEAVA
LPS BISTRITA
1 : 3 22:25 25:22 16:25 20:25 -:-
- IV 2112 21.11.10
CSS TRIUMF BOTOSANI
VCM LPS PIATRA NEAMT
3 : 1 29:27 10:25 25:23 25:8 -:-
 
- V 2113 02.02.11
VCM LPS PIATRA NEAMT
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 2114 02.02.11
LPS BISTRITA
CSS TRIUMF BOTOSANI
3 : 0 25:21 25:19 25:14 -:- -:-
- V 2115 02.02.11
CSS TOPLITA
LPS SUCEAVA
3 : 2 16:25 20:25 25:20 25:10 15:13
RETUR
- VI 2116 09.02.11
-
LPS BISTRITA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 2117 09.02.11
CSS TOPLITA
CSS TRIUMF BOTOSANI
1 : 3 18:25 25:16 21:25 18:25 -:-
- VI 2118 09.02.11
LPS BISTRITA
VCM LPS PIATRA NEAMT
1 : 3 23:25 12:25 25:17 18:25 -:-
 
- VII 2119 16.01.11
LPS BISTRITA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 2120 16.01.11
VCM LPS PIATRA NEAMT
CSS TOPLITA
3 : 0 25:20 25:20 25:15 -:- -:-
- VII 2121 16.01.11
CSS TRIUMF BOTOSANI
CSMU LPS SUCEAVA
3 : 1 23:25 26:24 25:21 25:23 -:-
 
- VIII 2122 30.01.11
-
CSS TRIUMF BOTOSANI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 2123 30.01.11
CSMU LPS SUCEAVA
VCM LPS PIATRA NEAMT
3 : 2 13:25 25:21 15:25 25:15 17:15
29.01.11 VIII 2124 30.01.11
CSS TOPLITA
LPS BISTRITA
3 : 2 17:25 25:17 18:25 25:16 15:13
 
- IX 2125 13.02.11
CSS TOPLITA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 2126 13.02.11
LPS BISTRITA
CSMU LPS SUCEAVA
0 : 3 20:25 13:25 21:25 -:- -:-
- IX 2127 13.02.11
VCM LPS PIATRA NEAMT
CSS TRIUMF BOTOSANI
3 : 1 28:26 22:25 25:20 25:20 -:-
 
- X 2128 27.02.11
-
VCM LPS PIATRA NEAMT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 2129 27.02.11
CSS TRIUMF BOTOSANI
LPS BISTRITA
1 : 3 25:23 18:25 17:25 21:25 -:-
- X 2130 27.02.11
CSMU LPS SUCEAVA
CSS TOPLITA
3 : 0 25:0 25:0 25:0 -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria B Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2131 10.10.10
CSM CSS 2 BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 2132 10.10.10
CSS 1 CONSTANTA
CS DINAMO BUCURESTI
3 : 0 25:15 25:17 25:11 -:- -:-
- I 2133 10.10.10
CSS 3 STEAUA
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 0 25:12 25:9 25:14 -:- -:-
 
- II 2134 24.10.10
-
CSS DELTACONS TULCEA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 2135 24.10.10
CS DINAMO BUCURESTI
CSS 3 STEAUA
1 : 3 19:25 25:23 15:25 13:25 -:-
- II 2136 24.10.10
CSM CSS 2 BUCURESTI
CSS 1 CONSTANTA
3 : 1 25:19 20:25 25:23 25:20 -:-
 
- III 2137 07.11.10
CSS 1 CONSTANTA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 2138 07.11.10
CSS 3 STEAUA
CSM CSS 2 BUCURESTI
1 : 3 19:25 26:28 25:23 21:25 -:-
- III 2139 07.11.10
CSS DELTACONS TULCEA
CS DINAMO BUCURESTI
3 : 1 25:15 25:18 20:25 25:9 -:-
 
- IV 2140 21.11.10
-
CS DINAMO BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 2141 21.11.10
CSM CSS 2 BUCURESTI
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 1 25:21 23:25 25:15 25:19 -:-
- IV 2142 21.11.10
CSS 1 CONSTANTA
CSS 3 STEAUA
3 : 2 22:25 23:25 25:18 25:19 15:5
 
- V 2143 02.02.11
CSS 3 STEAUA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 2144 02.02.11
CSS DELTACONS TULCEA
CSS 1 CONSTANTA
1 : 3 25:21 17:25 21:25 21:25 -:-
- V 2145 02.02.11
CS DINAMO BUCURESTI
CSM CSS 2 BUCURESTI
0 : 3 19:25 21:25 22:25 -:- -:-
RETUR
- VI 2146 09.02.11
-
CSM CSS 2 BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 2147 09.02.11
CS DINAMO BUCURESTI
CSS 1 CONSTANTA
0 : 3 18:25 23:25 15:25 -:- -:-
- VI 2148 09.02.11
CSS DELTACONS TULCEA
CSS 3 STEAUA
3 : 1 26:24 20:25 25:20 25:12 -:-
 
- VII 2149 16.01.11
CSS DELTACONS TULCEA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 2150 16.01.11
CSS 3 STEAUA
CS DINAMO BUCURESTI
3 : 0 25:13 25:18 25:21 -:- -:-
- VII 2151 16.01.11
CSS 1 CONSTANTA
CSM CSS 2 BUCURESTI
1 : 3 23:25 21:25 25:22 21:25 -:-
 
- VIII 2152 30.01.11
-
CSS 1 CONSTANTA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 2153 30.01.11
CSM CSS 2 BUCURESTI
CSS 3 STEAUA
3 : 1 25:17 23:25 25:16 25:19 -:-
- VIII 2154 30.01.11
CS DINAMO BUCURESTI
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 2 27:25 25:20 15:25 19:25 15:11
 
- IX 2155 13.02.11
CS DINAMO BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 2156 13.02.11
CSS DELTACONS TULCEA
CSM CSS 2 BUCURESTI
1 : 3 27:25 20:25 11:25 24:26 -:-
- IX 2157 13.02.11
CSS 3 STEAUA
CSS 1 CONSTANTA
0 : 3 20:25 13:25 18:25 -:- -:-
 
- X 2158 27.02.11
-
CSS 3 STEAUA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 2159 27.02.11
CSS 1 CONSTANTA
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 0 25:18 27:25 25:17 -:- -:-
- X 2160 27.02.11
CSM CSS 2 BUCURESTI
CS DINAMO BUCURESTI
3 : 0 25:10 25:21 26:24 -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria C Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2161 10.10.10
CSS GALATI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 2162 10.10.10
CSS RAMNICU SARAT
CSS BUZAU
0 : 3 19:25 19:25 16:25 -:- -:-
- I 2163 10.10.10
CNMV PLOIESTI
CSS CFR BUCURESTI
3 : 2 17:25 25:18 25:19 13:25 15:8
 
- II 2164 24.10.10
-
CSS CFR BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 2165 24.10.10
CSS BUZAU
CNMV PLOIESTI
3 : 0 27:25 25:11 25:13 -:- -:-
- II 2166 24.10.10
CSS GALATI
CSS RAMNICU SARAT
1 : 3 16:25 19:25 25:17 21:25 -:-
 
- III 2167 07.11.10
CSS RAMNICU SARAT
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 2168 07.11.10
CNMV PLOIESTI
CSS GALATI
3 : 0 25:12 25:17 25:6 -:- -:-
- III 2169 07.11.10
CSS CFR BUCURESTI
CSS BUZAU
3 : 0 25:10 25:18 25:9 -:- -:-
 
- IV 2170 21.11.10
-
CSS BUZAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 2171 21.11.10
CSS GALATI
CSS CFR BUCURESTI
0 : 3 10:25 12:25 18:25 -:- -:-
- IV 2172 21.11.10
CSS RAMNICU SARAT
CNMV PLOIESTI
0 : 3 13:25 21:25 18:25 -:- -:-
 
- V 2173 02.02.11
CNMV PLOIESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 2174 02.02.11
CSS CFR BUCURESTI
CSS RAMNICU SARAT
3 : 0 25:14 25:8 25:8 -:- -:-
- V 2175 02.02.11
CSS BUZAU
CSS GALATI
3 : 0 25:16 25:18 25:10 -:- -:-
RETUR
- VI 2176 09.02.11
-
CSS GALATI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 2177 09.02.11
CSS BUZAU
CSS RAMNICU SARAT
3 : 0 25:15 25:19 25:16 -:- -:-
- VI 2178 09.02.11
CSS CFR BUCURESTI
CNMV PLOIESTI
3 : 0 25:20 25:15 25:23 -:- -:-
 
- VII 2179 16.01.11
CSS CFR BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 2180 16.01.11
CNMV PLOIESTI
CSS BUZAU
3 : 0 25:22 25:17 25:12 -:- -:-
- VII 2181 16.01.11
CSS RAMNICU SARAT
CSS GALATI
3 : 0 25:0 25:0 25:0 -:- -:-
 
- VIII 2182 30.01.11
-
CSS RAMNICU SARAT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 2183 30.01.11
CSS GALATI
CNMV PLOIESTI
0 : 3 11:25 16:36 11:25 -:- -:-
- VIII 2184 30.01.11
CSS BUZAU
CSS CFR BUCURESTI
0 : 3 14:25 19:25 24:26 -:- -:-
 
- IX 2185 13.02.11
CSS BUZAU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 2186 13.02.11
CSS CFR BUCURESTI
CSS GALATI
3 : 0 25:17 25:12 25:16 -:- -:-
- IX 2187 13.02.11
CNMV PLOIESTI
CSS RAMNICU SARAT
3 : 0 25:8 25:14 25:11 -:- -:-
 
- X 2188 27.02.11
-
CNMV PLOIESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 2189 27.02.11
CSS RAMNICU SARAT
CSS CFR BUCURESTI
0 : 3 12:25 16:25 12:25 -:- -:-
- X 2190 27.02.11
CSS GALATI
CSS BUZAU
0 : 3 16:25 17:25 16:25 -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria D Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2191 10.10.10
CS TEO CNMB RAMNICU VALCEA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 2192 10.10.10
CNNT CRAIOVA
CSS SIBIU
3 : 0 25:16 25:19 25:16 -:- -:-
- I 2193 10.10.10
LPS BRASOV
CSS DINICU GOLESCU
3 : 1 25:18 26:28 25:16 25:21 -:-
 
- II 2194 24.10.10
-
CSS DINICU GOLESCU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 2195 24.10.10
CSS SIBIU
LPS BRASOV
0 : 3 16:25 22:25 21:25 -:- -:-
- II 2196 24.10.10
CS TEO CNMB RAMNICU VALCEA
CNNT CRAIOVA
2 : 3 25:27 25:21 19:25 28:26 10:15
 
- III 2197 07.11.10
CNNT CRAIOVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 2198 07.11.10
LPS BRASOV
CS TEO CNMB RAMNICU VALCEA
0 : 3 25:27 23:25 21:25 -:- -:-
- III 2199 07.11.10
CSS DINICU GOLESCU
CSS SIBIU
3 : 1 26:24 25:19 22:25 25:21 -:-
 
- IV 2200 21.11.10
-
CSS SIBIU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 2201 21.11.10
CS TEO CNMB RAMNICU VALCEA
CSS DINICU GOLESCU
3 : 1 23:25 25:11 25:15 25:19 -:-
- IV 2202 21.11.10
CNNT CRAIOVA
LPS BRASOV
3 : 0 25:16 25:9 25:21 -:- -:-
 
- V 2203 02.02.11
LPS BRASOV
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 2204 02.02.11
CSS DINICU GOLESCU
CNNT CRAIOVA
0 : 3 16:25 24:26 20:25 -:- -:-
- V 2205 02.02.11
CSS SIBIU
CS TEO CNMB RAMNICU VALCEA
1 : 3 25:21 17:25 19:25 27:29 -:-
RETUR
- VI 2206 09.02.11
-
CS TEO CNMB RAMNICU VALCEA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 2207 09.02.11
CSS SIBIU
CNNT CRAIOVA
0 : 3 18:25 21:25 16:25 -:- -:-
- VI 2208 09.02.11
CSS DINICU GOLESCU
LPS BRASOV
3 : 2 25:22 18:25 24:26 25:19 15:12
 
- VII 2209 16.01.11
CSS DINICU GOLESCU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 2210 16.01.11
LPS BRASOV
CSS SIBIU
3 : 1 25:22 25:9 25:27 25:15 -:-
- VII 2211 16.01.11
CNNT CRAIOVA
CS TEO CNMB RAMNICU VALCEA
3 : 0 25:22 25:10 25:16 -:- -:-
 
- VIII 2212 30.01.11
-
CNNT CRAIOVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 2213 30.01.11
CS TEO CNMB RAMNICU VALCEA
LPS BRASOV
3 : 1 25:13 25:14 22:25 25:12 -:-
- VIII 2214 30.01.11
CSS SIBIU
CSS DINICU GOLESCU
0 : 3 22:25 15:25 29:31 -:- -:-
 
- IX 2215 13.02.11
CSS SIBIU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 2216 13.02.11
CSS DINICU GOLESCU
CS TEO CNMB RAMNICU VALCEA
3 : 0 25:22 25:23 25:23 -:- -:-
- IX 2217 13.02.11
LPS BRASOV
CNNT CRAIOVA
0 : 3 15:25 13:25 23:25 -:- -:-
 
- X 2218 27.02.11
-
LPS BRASOV
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 2219 27.02.11
CNNT CRAIOVA
CSS DINICU GOLESCU
2 : 3 20:25 25:15 25:18 2:25 13:15
- X 2220 27.02.11
CS TEO CNMB RAMNICU VALCEA
CSS SIBIU
3 : 0 25:18 25:21 27:25 -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria E Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2221 10.10.10
CSS METALUL OTELUL ROSU
CS SOLEIL ALBA
3 : 0 25:13 25:13 25:12 -:- -:-
- I 2222 10.10.10
CSS BLAJ
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 2223 10.10.10
CSS BEGA TIMISOARA
CSS CARANSEBES
3 : 0 28:26 27:25 25:20 -:- -:-
 
- II 2224 24.10.10
CS SOLEIL ALBA
CSS CARANSEBES
1 : 3 25:20 21:25 17:25 16:25 -:-
- II 2225 24.10.10
-
CSS BEGA TIMISOARA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 2226 24.10.10
CSS METALUL OTELUL ROSU
CSS BLAJ
3 : 1 18:25 26:24 25:18 25:21 -:-
 
- III 2227 07.11.10
CSS BLAJ
CS SOLEIL ALBA
3 : 0 25:13 25:8 25:18 -:- -:-
- III 2228 07.11.10
CSS BEGA TIMISOARA
CSS METALUL OTELUL ROSU
0 : 3 17:25 21:25 13:25 -:- -:-
- III 2229 07.11.10
CSS CARANSEBES
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IV 2230 21.11.10
CS SOLEIL ALBA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 2231 21.11.10
CSS METALUL OTELUL ROSU
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:7 25:16 25:9 -:- -:-
- IV 2232 21.11.10
CSS BLAJ
CSS BEGA TIMISOARA
3 : 0 25:20 25:14 25:17 -:- -:-
 
- V 2233 02.02.11
CSS BEGA TIMISOARA
CS SOLEIL ALBA
3 : 0 25:16 25:12 25:15 -:- -:-
- V 2234 02.02.11
CSS CARANSEBES
CSS BLAJ
1 : 3 14:25 16:25 25:19 21:25 -:-
- V 2235 02.02.11
-
CSS METALUL OTELUL ROSU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
RETUR
- VI 2236 09.02.11
CS SOLEIL ALBA
CSS METALUL OTELUL ROSU
1 : 3 11:25 20:25 25:20 13:25 -:-
- VI 2237 09.02.11
-
CSS BLAJ
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 2238 09.02.11
CSS CARANSEBES
CSS BEGA TIMISOARA
2 : 3 25:23 25:19 18:25 23:25 16:18
 
- VII 2239 16.01.11
CSS CARANSEBES
CS SOLEIL ALBA
3 : 0 25:9 25:7 25:19 -:- -:-
- VII 2240 16.01.11
CSS BEGA TIMISOARA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 2241 16.01.11
CSS BLAJ
CSS METALUL OTELUL ROSU
3 : 1 25:23 22:25 25:20 25:17 -:-
 
- VIII 2242 30.01.11
CS SOLEIL ALBA
CSS BLAJ
0 : 3 10:25 14:25 12:25 -:- -:-
- VIII 2243 30.01.11
CSS METALUL OTELUL ROSU
CSS BEGA TIMISOARA
2 : 3 25:16 25:23 19:25 25:27 10:15
- VIII 2244 30.01.11
-
CSS CARANSEBES
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IX 2245 13.02.11
-
CS SOLEIL ALBA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 2246 13.02.11
CSS CARANSEBES
CSS METALUL OTELUL ROSU
0 : 3 18:25 18:25 22:25 -:- -:-
- IX 2247 13.02.11
CSS BEGA TIMISOARA
CSS BLAJ
0 : 3 19:25 11:25 19:25 -:- -:-
 
- X 2248 27.02.11
CS SOLEIL ALBA
CSS BEGA TIMISOARA
1 : 3 15:25 21:25 25:23 17:25 -:-
- X 2249 27.02.11
CSS BLAJ
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:18 25:13 25:15 -:- -:-
- X 2250 27.02.11
CSS METALUL OTELUL ROSU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria F Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2251 10.10.10
CSS ZALAU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 2252 10.10.10
LPS CSS ORADEA
CSS LAPI DEJ
0 : 3 21:25 12:25 24:26 -:- -:-
- I 2253 10.10.10
CS KEFALONIA OCNA MURES
CSS 2 UKRO BAIA MARE
0 : 3 6:25 2:25 20:25 -:- -:-
 
- II 2254 24.10.10
-
CSS 2 UKRO BAIA MARE
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 2255 24.10.10
CSS LAPI DEJ
CS KEFALONIA OCNA MURES
3 : 0 25:9 25:12 25:11 -:- -:-
- II 2256 24.10.10
CSS ZALAU
LPS CSS ORADEA
3 : 0 25:13 25:17 25:14 -:- -:-
 
- III 2257 07.11.10
LPS CSS ORADEA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 2258 07.11.10
CS KEFALONIA OCNA MURES
CSS ZALAU
0 : 3 13:25 9:25 15:25 -:- -:-
- III 2259 07.11.10
CSS 2 UKRO BAIA MARE
CSS LAPI DEJ
3 : 0 31:29 27:25 25:13 -:- -:-
 
- IV 2260 21.11.10
-
CSS LAPI DEJ
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 2261 21.11.10
CSS ZALAU
CSS 2 UKRO BAIA MARE
3 : 2 21:25 16:25 25:22 25:21 15:5
- IV 2262 21.11.10
LPS CSS ORADEA
CS KEFALONIA OCNA MURES
3 : 0 25:19 25:21 25:14 -:- -:-
 
- V 2263 02.02.11
CS KEFALONIA OCNA MURES
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 2264 02.02.11
CSS 2 UKRO BAIA MARE
LPS CSS ORADEA
3 : 0 25:11 25:13 25:11 -:- -:-
- V 2265 02.02.11
CSS LAPI DEJ
CSS ZALAU
3 : 0 25:22 25:16 25:20 -:- -:-
RETUR
- VI 2266 09.02.11
-
CSS ZALAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 2267 09.02.11
CSS LAPI DEJ
LPS CSS ORADEA
3 : 0 25:18 25:20 25:22 -:- -:-
- VI 2268 09.02.11
CSS 2 UKRO BAIA MARE
CS KEFALONIA OCNA MURES
3 : 0 25:10 25:12 25:15 -:- -:-
 
- VII 2269 16.01.11
CSS 2 UKRO BAIA MARE
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 2270 16.01.11
CS KEFALONIA OCNA MURES
CSS LAPI DEJ
0 : 3 15:25 14:25 17:25 -:- -:-
- VII 2271 16.01.11
LPS CSS ORADEA
CSS ZALAU
1 : 3 21:25 10:25 25:17 14:25 -:-
 
- VIII 2272 30.01.11
-
LPS CSS ORADEA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 2273 30.01.11
CSS ZALAU
CS KEFALONIA OCNA MURES
3 : 0 25:12 25:8 25:16 -:- -:-
- VIII 2274 30.01.11
CSS LAPI DEJ
CSS 2 UKRO BAIA MARE
3 : 2 15:25 25:23 22:25 25:23 15:6
 
- IX 2275 13.02.11
CSS LAPI DEJ
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 2276 13.02.11
CSS 2 UKRO BAIA MARE
CSS ZALAU
3 : 2 25:18 25:19 19:25 12:25 15:9
- IX 2277 13.02.11
CS KEFALONIA OCNA MURES
LPS CSS ORADEA
0 : 3 19:25 15:25 18:25 -:- -:-
 
- X 2278 27.02.11
-
CS KEFALONIA OCNA MURES
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 2279 27.02.11
LPS CSS ORADEA
CSS 2 UKRO BAIA MARE
0 : 3 19:25 22:25 16:25 -:- -:-
- X 2280 27.02.11
CSS ZALAU
CSS LAPI DEJ
3 : 2 25:13 21:25 17:25 25:21 15:10