Faza a III-a TURNEUL FINAL FEMININ - 13.04 - 17.04.2011 Targu Mures
Observator: Stefanescu Alina
 
example2
example2
example2
ACSV Donaris Galati
 
CSS1 Constanta
 
CSM CSS2 Bucuresti
example2
example2
example2
CSS2 Baia Mare
  CSS Turda  
CSU Medicina CSS Targu Mures
CLASAMENT
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSU Medicina CSS Targu Mures 5 4 1 9 14 5 2.8 436 350 1.24
2
CSS2 Baia Mare 5 3 2 8 12 9 1.33 469 434 1.08
3
CSS1 Constanta 5 3 2 8 11 9 1.22 451 449 1.00
4
CSM CSS2 Bucuresti 5 3 2 8 10 9 1.11 422 429 0.98
5
ACSV Donaris Galati 5 2 3 7 10 11 0.90 434 465 0.93
6
CSS Turda 5 0 5 5 1 15 0.06 308 393 0.78
                     
Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
I 3046 13.04.11 ACSV Donaris Galati CSU Medicina CSS Targu Mures 0 : 3 11:25 14:25 20:25 -:- -:-
I 3047 13.04.11 CSS1 Constanta CSS Turda 3 : 0 25:19 25:18 25:22 -:- -:-
I 3048 13.04.11 CSM CSS2 Bucuresti CSS2 Baia Mare 1 : 3 21:25 18:25 27:25 20:25 -:-
 
II 3049 14.04.11 CSU Medicina CSS Targu Mures CSS2 Baia Mare 3 : 2 25:22 25:21 17:25 23:25 15:8
II 3050 14.04.11 CSS Turda CSM CSS2 Bucuresti 0 : 3 17:25 16:25 24:26 -:- -:-
II 3051 14.04.11 ACSV Donaris Galati CSS1 Constanta 3 : 1 23:25 25:21 25:19 25:14 -:-
 
III 3052 15.04.11 CSS1 Constanta CSU Medicina CSS Targu Mures 3 : 2 25:20 25:23 26:28 17:25 15:10
III 3053 15.04.11 CSM CSS2 Bucuresti ACSV Donaris Galati 3 : 2 22:25 23:25 25:21 25:23 15:13
III 3054 15.04.11 CSS2 Baia Mare CSS Turda 3 : 0 25:15 25:16 25:22 -:- -:-
 
IV 3055 16.04.11 CSU Medicina CSS Targu Mures CSS Turda 3 : 0 25:15 25:13 25:17 -:- -:-
IV 3056 16.04.11 ACSV Donaris Galati CSS2 Baia Mare 2 : 3 25:21 16:25 18:25 25:21 7:15
IV 3057 16.04.11 CSS1 Constanta CSM CSS2 Bucuresti 1 : 3 17:25 25:23 23:25 25:27 -:-
 
V 3058 17.04.11 CSM CSS2 Bucuresti CSU Medicina CSS Targu Mures 0 : 3 20:25 22:25 9:25 -:- -:-
V 3059 17.04.11 CSS2 Baia Mare CSS1 Constanta 1 : 3 19:25 19:25 26:24 22:25 -:-
V 3060 17.04.11 CSS Turda ACSV Donaris Galati 1 : 3 22:25 24:26 25:17 23:25 -:-
 
Faza finala 13 - 17.04.2011
Oferta pentru organizarea turneului final va avea loc in data de 29.03.2011 ora 11.00 la sediul F.R.Volei.
Echipele cu rosu organizeaza turneul
FEMININ    
Joc de la nr. 3046-3060    
CSU Medicina Targu Mures    
ACSV Donaris Galati    
CSS2 Baia Mare    
CSS1 Constanta    
CSM CSS2 Bucuresti    
CSS Turda    
     

CLASAMENTELE TURNEELOR SEMIFINALE

Seria I FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSU Medicina Targu Mures 4 4 0 8 12 1 12      
2
ACSV Donaris Galati 4 3 1 7 9 4 2.25      
3
Unic LPS Piatra Neamt 4 2 2 6 7 9 0.77      
4
CSS Lugoj 4 1 3 5 6 11 0.54      
5
CSS Tarnaveni 4 0 4 4 3 12 0.25      
6
                     
                     
Seria II FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS2 Baia Mare 5 5 0 10 15 2 7.5      
2
CSS1 Constanta 5 4 1 9 14 3 4.66      
3
CSS Bega Timisoara 5 3 2 8 9 9 1      
4
CNNT Craiova 5 2 3 7 8 9 0.88      
5
CS Reale Brasov 5 1 4 6 4 14 0.28      
6
CSS LPS Suceava 5 0 5 5 2 15 0.13      
                     
Seria III FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSM CSS2 Bucuresti 5 4 1 9 14 6 2.33      
2
CSS Turda 5 4 1 9 12 9 1.33      
3
CNMB CET Govora Ramnicu Valcea 5 3 2 8 11 6 1.83      
4
CSS Buzau 5 3 2 8 11 6 1.83      
5
CSS Provolei Botosani 5 1 4 6 3 13 0.23      
6
CSS Deva 5 0 5 5 4 15 0.26      
                     
Seria I MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS Lapi Dej 5 5 0 10 15 2 7.5      
2
CSS Buzau 5 4 1 9 13 3 4.33      
3
VCM LPS Piatra Neamt 5 3 2 8 9 6 1.5      
4
CSS Metalul Otelul Rosu 5 1 4 6 6 13 0.46      
5
CSS D.Golescu CPL.Muscel 5 1 4 6 4 13 0.30      
6
CSM CSS2 Bucuresti 5 1 4 6 4 14 0.28      
                     
Seria II MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS CFR Bucuresti 5 5 0 10 15 2 7.5      
2
CNNT Craiova 5 4 1 9 13 5 2.6      
3
CSS Zalau 5 3 2 8 12 8 1.5      
4
CSMU LPS Suceava 5 2 3 7 6 11 0.54      
5
CSS1 Constanta 5 1 4 6 6 12 0.5      
6
CSS Bega Timisoara 5 0 5 5 1 15 0.06      
                     
Seria III MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS2 UKRO Baia Mare 5 4 1 9 13 3 4.33      
2
CSS Blaj 5 4 1 9 14 5 2.8      
3
CNMV Ploiesti 5 4 1 9 12 5 2.4      
4
CSS Triumf Botosani 5 2 3 7 7 12 0.58      
5
CS TEO CNMB Ramnicu Valcea 5 1 4 6 5 13 0.38      
6
CSS3 Steaua Bucuresti 5 0 5 5 2 15 0.13      
                     

CLASAMENTE FAZA I

Seria A FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
VCM LPS PIATRA NEAMT 6 6 0 12 18 2   498 254  
2
CSS PROVOLEI BOTOSANI 5 3 2 8 11 8   399 419  
3
LPS CSS SUCEAVA 6 2 4 5 7 14   396 485  
4
CS PROVOLEI MIERCUREA CIUC 5 0 5 0 3 15   308    
                     
Seria B FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS1 CONSTANTA 9 8 1 17 26 7   782 531  
2
CSM CSS2 BUCURESTI 9 7 2 16 24 12   798 691  
3
AC SV DONARIS 2010 GALATI 9 6 3 14 20 12   729 674  
4
CSS BUZAU 9 4 5 13 17 16   713 667  
5
CNMV PLOIESTI 9 0 9 6 2 27   447 713  
6
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI 9 2 7 5 8 23   530 723  
                     
Seria C FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CNMB RAMNICU VALCEA 8 7 1 15 23 3   621 392  
2
CNNT CRAIOVA 7 6 1 13 18 6   568 469  
3
CSS LPS SLATINA 7 4 3 11 12 9   430 432  
4
REALE BRASOV 8 1 7 9 5 22   530 663  
5
LPS PITESTI 8 1 7 7 4 22   443 636  
                     
Seria D FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS LUGOJ 9 7 2 16 24 6   771 463  
2
CSS DEVA 8 6 2 14 19 11   649 528  
3
CSS BEGA TIMISOARA 8 6 2 14 20 12   704 626  
4
CSS CARANSEBES 9 4 5 4 17 15   680 642  
5
CS SOIMII LIPOVA 9 1 8 1 5 25   486 720  
6
CS SOLEIL ALBA 7 1 6 1 4 20   330 581  
                     
Seria E FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS2 BAIA MARE 9 8 1 17 25 4   713 461  
2
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 9 8 1 16 24 4   665 457  
3
CSS TURDA 8 4 4 12 13 15   558 550  
4
CSS SIGHETUL MARMATIEI 9 2 7 11 10 24   617 773  
5
CSS TARNAVENI 8 2 6 10 8 20   525 630  
6
LPS CLUJ 9 2 7 7 9 22   513 720  
                     
Seria A MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
VCM LPS PIATRA NEAMT 8 5 3 13 18 12 1.5 677 619  
2
CSMU LPS SUCEAVA 8 5 3 13 19 14 1.35 715 638  
3
CSS TRIUMF BOTOSANI 8 4 4 12 16 15   683 688  
4
LPS BISTRITA 8 3 5 11 13 16   612 630  
5
CSS TOPLITA 8 3 5 10 10 19   522 634  
                     
Seria B MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSM CSS 2 BUCURESTI 8 8 0 15 24 6   741 624  
2
CSS 1 CONSTANTA 8 6 2 14 20 9   685 578  
3
CSS 3 STEAUA BUCURESTI 8 3 5 11 14 16   640 638  
4
CSS DELTACONS TULCEA 8 2 6 10 11 20   638 686  
5
CS DINAMO BUCURESTI 8 1 7 9 5 23   497 675  
                     
Seria C MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS CFR BUCURESTI 8 7 1 15 23 3   621 412  
2
CNMV PLOIESTI 8 6 2 14 18 8   587 456  
3
CSS BUZAU 8 5 3 13 15 9   472 472  
4
CSS RAMNICU SARAT 8 2 6 10 6 19   426 531  
5
CSS GALATI 8 0 8 5 1 24   332 567  
                     
Seria D MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CNNT CRAIOVA 8 7 1 15 23 5   671 516  
2
CS TEO CNMB RAMNICU VALCEA 8 5 3 13 17 12 1.41 672 619  
3
CSS D. GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 8 5 3 13 17 14 1.21 672 708  
4
LPS BRASOV 8 3 5 11 12 17   610 646  
5
CSS SIBIU 8 0 8 8 3 24   545 681  
                     
Seria E MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS BLAJ 8 7 1 15 22 5   654 476  
2
CSS METALUL OTELUL ROSU 8 6 2 14 21 8   678 539  
3
CSS BEGA TIMISOARA 7 4 3 11 12 14   545 585  
4
CSS CARANSEBES 8 2 6 9 9 19   560 623  
5
CS SOLEIL ALBA 7 0 7 4 3 21   374 588  
                     
Seria F MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS 2 UKRO BAIA MARE 8 6 2 14 22 8 2.75 679 524  
2
CSS LAPI DEJ 8 6 2 14 20 8 2.5 639 541  
3
CSS ZALAU 8 6 2 14 20 11 1.81 676 550  
4
LPS CSS BIHORUL ORADEA 8 2 6 9 7 18   473 574  
5
CS KEFALONIA OCNA MURES 8 0 8 4 0 24   322 600  
                     

Echipele cu rosu au fost penalizate din cauza nerespectarii conditiilor de talie.

FAZA SEMIFINALA
FEMININ
 
             
Seria I Seria II Seria III        
 
CLASAMENTE TURNEE SEMIFINALE
             
Etapa Joc Data Seria I FEMININ Seturi 1 2 3 4 5
I 3001 16.03.11 ACSV Donaris Galati CSU Medicina Targu Mures 0 : 3 18:25 18:25 19:25 -:- -:-
I 3002 16.03.11 CSS Lugoj CSS Tarnaveni 3 : 2 21:25 27:29 25:9 25:10 15:7
 
II 3003 17.03.11 Unic LPS Piatra Neamt CSU Medicina Targu Mures 1 : 3 15:25 21:25 25:22 14:25 -:-
II 3004 17.03.11 CSS Tarnaveni ACSV Donaris Galati 0 : 3 18:25 10:25 19:25 -:- -:-
 
III 3005 18.03.11 CSS Lugoj Unic LPS Piatra Neamt 2 : 3 25:22 27:25 21:25 24:26 7:15
III 3006 18.03.11 CSU Medicina Targu Mures CSS Tarnaveni 3 : 0 25:14 25:10 25:13 -:- -:-
 
IV 3007 19.03.11 CSS Lugoj ACSV Donaris Galati 1 : 3 25:22 23:25 22:25 14:25 -:-
IV 3008 19.03.11 Unic LPS Piatra Neamt CSS Tarnaveni 3 : 1 25:15 25:8 18:25 25:17 -:-
 
V 3009 20.03.11 ACSV Donaris Galati Unic LPS Piatra Neamt 3 : 0 25:19 25:17 25:20 -:- -:-
V 3010 20.03.11 CSU Medicina Targu Mures CSS Lugoj 3 : 0 25:21 25:22 25:19 -:- -:-
Inapoi
Etapa Joc Data Seria II FEMININ Seturi 1 2 3 4 5
I 3016 16.03.11 CSS LPS Suceava CS Reale Brasov 2 : 3 25:18 20:25 27:25 21:25 15:17
I 3017 16.03.11 CSS2 Baia Mare CSS Bega Timisoara 3 : 0 25:12 25:13 25:11 -:- -:-
I 3018 16.03.11 CNNT Craiova CSS1 Constanta 0 : 3 10:25 14:25 23:25 -:- -:-
 
II 3019 17.03.11 CS Reale Brasov CSS Bega Timisoara 1 : 3 12:25 16:25 27:25 21:25 -:-
II 3020 17.03.11 CSS1 Constanta CSS2 Baia Mare 2 : 3 20:25 15:25 25:17 25:22 20:22
II 3021 17.03.11 CSS LPS Suceava CNNT Craiova 0 : 3 8:25 10:25 15:25 -:- -:-
 
III 3022 18.03.11 CNNT Craiova CS Reale Brasov 3 : 0 25:12 25:18 25:20 -:- -:-
III 3023 18.03.11 CSS2 Baia Mare CSS LPS Suceava 3 : 0 25:9 25:15 25:15 -:- -:-
III 3024 18.03.11 CSS Bega Timisoara CSS1 Constanta 0 : 3 19:25 10:25 13:25 -:- -:-
 
IV 3025 19.03.11 CS Reale Brasov CSS1 Constanta 0 : 3 2:25 12:25 14:25 -:- -:-
IV 3026 19.03.11 CNNT Craiova CSS2 Baia Mare 0 : 3 20:25 16:25 20:25 -:- -:-
IV 3027 19.03.11 CSS LPS Suceava CSS Bega Timisoara 0 : 3 24:26 16:25 16:25 -:- -:-
 
V 3028 20.03.11 CSS Bega Timisoara CNNT Craiova 3 : 2 25:22 24:26 16:25 25:20 15:13
V 3029 20.03.11 CSS1 Constanta CSS LPS Suceava 3 : 0 25:15 25:12 25:7 -:- -:-
V 3030 20.03.11 CSS2 Baia Mare CS Reale Brasov 3 : 0 25:14 25:17 25:7 -:- -:-
Inapoi
Etapa Joc Data Seria III FEMININ Seturi 1 2 3 4 5
I 3031 16.03.11 CSS Turda CNMB CET Govora Ramnicu Valcea 0 : 3 19:25 9:25 20:25 -:- -:-
I 3032 16.03.11 CSS Provolei Botosani CSS Deva 3 : 1 25:23 15:25 25:23 25:15 -:-
I 3033 16.03.11 CSS Buzau CSM CSS2 Bucuresti 0 : 3 14:25 22:25 21:25 -:- -:-
 
II 3034 17.03.11 CNMB CET Govora Ramnicu Valcea CSS Deva 3 : 0 25:20 25:18 25:12 -:- -:-
II 3035 17.03.11 CSS Turda CSS Buzau 3 : 2 18:25 22:25 25:23 25:16 15:7
II 3036 17.03.11 CSM CSS2 Bucuresti CSS Provolei Botosani 3 : 0 25:7 25:14 25:17 -:- -:-
 
III 3037 18.03.11 CSS Buzau CNMB CET Govora Ramnicu Valcea 3 : 0 25:21 25:15 25:16 -:- -:-
III 3038 18.03.11 CSS Provolei Botosani CSS Turda 0 : 3 19:25 18:25 15:25 -:- -:-
III 3039 18.03.11 CSS Deva CSM CSS2 Bucuresti 1 : 3 25:23 20:25 14:25 12:25 -:-
 
IV 3040 19.03.11 CSS Turda CSS Deva 3 : 2 25:20 20:25 20:25 25:23 15:12
IV 3041 19.03.11 CSS Buzau CSS Provolei Botosani 3 : 0 25:15 25:15 25:12 -:- -:-
IV 3042 19.03.11 CNMB CET Govora Ramnicu Valcea CSM CSS2 Bucuresti 2 : 3 16:25 25:17 16:25 25:15 5:15
 
V 3043 20.03.11 CSS Provolei Botosani CNMB CET Govora Ramnicu Valcea 0 : 3 6:25 8:25 10:25 -:- -:-
V 3044 20.03.11 CSS Deva CSS Buzau 0 : 3 15:25 8:25 21:25 -:- -:-
V 3045 20.03.11 CSM CSS2 Bucuresti CSS Turda 2 : 3 25:12 25:6 22:25 26:28 13:15
Inapoi
FEMININ - Faza semifinala 16 - 20.03.2011
La turneul final se califica primele 2 echipe din fiecare serie.
Echipele cu rosu organizeaza turneul
         
Seria I
  Seria a II-a   Seria a III-a
Joc de la nr. 3001-3015   Joc de la nr. 3016-3030   Joc de la nr. 3031-3045
         
CSS Tarnaveni   CSS2 Baia Mare   CSM CSS2 Bucuresti
CSS Lugoj   CSS1 Constanta   CSS Provolei Botosani
ACSV Donaris Galati   CNNT Craiova   CSS Deva
CSU Medicina Targu Mures   CSS LPS Suceava   CNMB CET Govora Ramnicu Valcea
CSS LPS Slatina   CSS Bega Timisoara   CSS Turda
Unic LPS Piatra Neamt   CS Reale Brasov   CSS Buzau

FAZA I
FEMININ
 
         
Seria A
Seria D
   
Seria B
Seria E
   
Seria C
   
CLASAMENTE FAZA I

DIVIZIA JUNIORI FEMININ


Reprogramari Etapa Joc Data Seria A Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1101 10.10.10
LPS CSS SUCEAVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 1102 10.10.10
CSS PROVOLEI BOTOSANI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 1103 10.10.10
LPS VC UNIC PIATRA NEAMT
CS PROVOLEI M.CIUC
3 : 0 25:16 25:7 25:12 -:- -:-
 
- II 1104 24.10.10
-
CS PROVOLEI M.CIUC
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1105 24.10.10
-
LPS VC UNIC PIATRA NEAMT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1106 24.10.10
CSMU LPS SUCEAVA
CSS PROVOLEI BOTOSANI
1 : 3 14:25 20:25 25:22 18:25 -:-
 
- III 1107 07.11.10
CSS PROVOLEI BOTOSANI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 1108 07.11.10
LPS VC UNIC PIATRA NEAMT
LPS CSS SUCEAVA
3 : 0 25:4 25:7 25:8 -:- -:-
- III 1109 07.11.10
CS PROVOLEI M.CIUC
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IV 1110 21.11.10
-
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1111 21.11.10
LPS CSS SUCEAVA
CS PROVOLEI M.CIUC
3 : 1 26:28 25:23 25:17 25:20 -:-
- IV 1112 21.11.10
CSS PROVOLEI BOTOSANI
LPS VC UNIC PIATRA NEAMT
1 : 3 26:24 11:25 19:25 15:25 -:-
 
- V 1113 02.02.11
LPS VC UNIC PIATRA NEAMT
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 1114 02.02.11
CS PROVOLEI M.CIUC
CSS PROVOLEI BOTOSANI
1 : 3 25:19 18:25 9:25 23:25 -:-
- V 1115 02.02.11
-
LPS CSS SUCEAVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
RETUR
- VI 1116 09.02.11
-
LPS CSS SUCEAVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 1117 09.02.11
-
CSS PROVOLEI BOTOSANI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 1118 09.02.11
CS PROVOLEI M.CIUC
LPS VC UNIC PIATRA NEAMT
0 : 3 13:25 14:25 9:25 -:- -:-
 
- VII 1119 16.01.11
CS PROVOLEI M.CIUC
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1120 16.01.11
LPS VC UNIC PIATRA NEAMT
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1121 16.01.11
CSS PROVOLEI BOTOSANI
LPS CSS SUCEAVA
3 : 0 25:22 26:24 25:23 -:- -:-
 
- VIII 1122 30.01.11
-
CSS PROVOLEI BOTOSANI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 1123 30.01.11
CSMU LPS SUCEAVA
LPS VC UNIC PIATRA NEAMT
0 : 3 15:25 10:25 7:25 -:- -:-
- VIII 1124 30.01.11
-
CS PROVOLEI M.CIUC
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IX 1125 13.02.11
-
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1126 13.02.11
CS PROVOLEI M.CIUC
CSMU LPS SUCEAVA
1 : 3 14:25 11:25 25:22 24:26 -:-
- IX 1127 13.02.11
LPS VC UNIC PIATRA NEAMT
CSS PROVOLEI BOTOSANI
3 : 1 25:15 22:25 25:12 25:7 -:-
 
- X 1128 27.02.11
-
LPS VC UNIC PIATRA NEAMT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1129 27.02.11
CSS PROVOLEI BOTOSANI
CS PROVOLEI M.CIUC
3 : 0 25:17 25:17 25:14 -:- -:-
- X 1130 27.02.11
CSMU LPS SUCEAVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria B Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1131 10.10.10
CSM CSS 2 BUCURESTI
DONARIS 2010 GALATI
1 : 3 21:25 25:15 14:25 12:25 -:-
- I 1132 10.10.10
CSS 1 CONSTANTA
CSS BUZAU
3 : 1 24:26 25:14 25:7 25:12 -:-
- I 1133 10.10.10
CNMV PLOIESTI
GSI MIRCEA ELIADE
1 : 3 25:16 18:25 18:25 21:25 -:-
 
- II 1134 24.10.10
DONARIS 2010 GALATI
GSI MIRCEA ELIADE
3 : 0 25:13 25:16 25:21 -:- -:-
- II 1135 24.10.10
CSS BUZAU
CNMV PLOIESTI
3 : 0 25:15 25:9 25:18 -:- -:-
- II 1136 24.10.10
CSM CSS 2 BUCURESTI
CSS 1 CONSTANTA
3 : 2 25:18 19:25 18:25 27:25 15:7
 
- III 1137 07.11.10
CSS 1 CONSTANTA
DONARIS 2010 GALATI
3 : 0 25:9 25:13 25:13 -:- -:-
- III 1138 07.11.10
CNMV PLOIESTI
CSM CSS 2 BUCURESTI
0 : 3 17:25 19:25 21:25 -:- -:-
- III 1139 07.11.10
GSI MIRCEA ELIADE
CSS BUZAU
1 : 3 19:25 26:24 17:25 14:25 -:-
 
- IV 1140 21.11.10
DONARIS 2010 GALATI
CSS BUZAU
3 : 2 22:25 25:22 27:29 25:17 16:14
- IV 1141 21.11.10
CSM CSS 2 BUCURESTI
GSI MIRCEA ELIADE
3 : 0 25:4 25:11 25:8 -:- -:-
- IV 1142 21.11.10
CSS 1 CONSTANTA
CNMV PLOIESTI
3 : 0 25:15 25:5 25:11 -:- -:-
 
- V 1143 02.02.11
CNMV PLOIESTI
DONARIS 2010 GALATI
0 : 3 20:25 25:27 16:25 -:- -:-
- V 1144 02.02.11
GSI MIRCEA ELIADE
CSS 1 CONSTANTA
0 : 3 13:25 13:25 10:25 -:- -:-
- V 1145 02.02.11
CSS BUZAU
CSM CSS 2 BUCURESTI
2 : 3 16:25 25:22 24:26 25:18 13:15
RETUR
- VI 1146 09.02.11
DONARIS 2010 GALATI
CSM CSS 2 BUCURESTI
1 : 3 25:27 25:21 23:25 21:25 -:-
- VI 1147 09.02.11
CSS BUZAU
CSS 1 CONSTANTA
0 : 3 26:28 14:25 22:25 -:- -:-
- VI 1148 09.02.11
GSI MIRCEA ELIADE
CNMV PLOIESTI
3 : 1 25:11 20:25 25:13 25:22 -:-
 
- VII 1149 16.01.11
GSI MIRCEA ELIADE
DONARIS 2010 GALATI
0 : 3 16:25 20:25 10:25 -:- -:-
- VII 1150 16.01.11
CNMV PLOIESTI
CSS BUZAU
0 : 3 11:25 17:25 14:25 -:- -:-
- VII 1151 16.01.11
CSS 1 CONSTANTA
CSM CSS 2 BUCURESTI
3 : 2 25:17 19:25 22:25 25:18 15:12
 
- VIII 1152 30.01.11
DONARIS 2010 GALATI
CSS 1 CONSTANTA
1 : 3 22:25 21:25 25:23 24:26 -:-
- VIII 1153 30.01.11
CSM CSS 2 BUCURESTI
CNMV PLOIESTI
3 : 0 25:14 25:12 25:20 -:- -:-
- VIII 1154 30.01.11
CSS BUZAU
GSI MIRCEA ELIADE
3 : 0 25:8 25:11 25:14 -:- -:-
 
- IX 1155 13.02.11
CSS BUZAU
DONARIS 2010 GALATI
0 : 3 24:26 17:25 17:25 -:- -:-
- IX 1156 13.02.11
GSI MIRCEA ELIADE
CSM CSS 2 BUCURESTI
1 : 3 20:25 12:25 25:21 15:25 -:-
- IX 1157 13.02.11
CNMV PLOIESTI
CSS 1 CONSTANTA
0 : 3 4:25 9:25 2:25 -:- -:-
 
- X 1158 27.02.11
DONARIS 2010 GALATI
CNMV PLOIESTI
3 : 0 25:13 25:15 25:14 -:- -:-
- X 1159 27.02.11
CSS 1 CONSTANTA
GSI MIRCEA ELIADE
3 : 0 25:13 25:11 25:13 -:- -:-
- X 1160 27.02.11
CSM CSS 2 BUCURESTI
CSS BUZAU
0 : 3 19:25 15:25 22:25 -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria C Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1161 10.10.10
CNMB RAMNICU VALCEA
LPS PITESTI
3 : 0 25:16 25:7 25:14 -:- -:-
- I 1162 10.10.10
CNNT CRAIOVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 1163 10.10.10
REALE BRASOV
CSS LPS SLATINA
0 : 3 27:29 22:25 18:25 -:- -:-
 
- II 1164 24.10.10
LPS PITESTI
CSS LPS SLATINA
0 : 3 15:25 15:25 23:25 -:- -:-
- II 1165 24.10.10
-
REALE BRASOV
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1166 24.10.10
CNMB RAMNICU VALCEA
CNNT CRAIOVA
3 : 0 25:19 25:20 25:21 -:- -:-
 
- III 1167 07.11.10
CNNT CRAIOVA
LPS PITESTI
3 : 0 25:21 25:8 25:19 -:- -:-
- III 1168 07.11.10
REALE BRASOV
CNMB RAMNICU VALCEA
0 : 3 13:25 14:25 14:25 -:- -:-
- III 1169 07.11.10
CSS LPS SLATINA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IV 1170 21.11.10
LPS PITESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1171 21.11.10
CNMB RAMNICU VALCEA
CSS LPS SLATINA
3 : 0 25:5 25:12 25:7 -:- -:-
- IV 1172 21.11.10
CNNT CRAIOVA
REALE BRASOV
3 : 0 25:23 25:22 25:21 -:- -:-
 
- V 1173 02.02.11
REALE BRASOV
LPS PITESTI
1 : 3 21:25 25:21 18:25 20:25 -:-
- V 1174 02.02.11
CSS LPS SLATINA
CNNT CRAIOVA
0 : 3 18:25 22:25 13:25 -:- -:-
- V 1175 02.02.11
-
CNMB RAMNICU VALCEA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
RETUR
- VI 1176 09.02.11
LPS PITESTI
CNMB RAMNICU VALCEA
0 : 3 13:25 18:25 10:25 -:- -:-
- VI 1177 09.02.11
-
CNNT CRAIOVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 1178 09.02.11
CSS LPS SLATINA
REALE BRASOV
3 : 0 25:18 25:18 25:19 -:- -:-
 
- VII 1179 16.01.11
CSS LPS SLATINA
LPS PITESTI
3 : 0 25:8 25:13 25:11 -:- -:-
- VII 1180 16.01.11
REALE BRASOV
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1181 16.01.11
CNNT CRAIOVA
CNMB RAMNICU VALCEA
3 : 2 21:25 25:12 18:25 30:28 15:6
 
- VIII 1182 30.01.11
LPS PITESTI
CNNT CRAIOVA
0 : 3 12:25 18:25 17:25 -:- -:-
- VIII 1183 30.01.11
CNMB RAMNICU VALCEA
REALE BRASOV
3 : 0 25:12 25:9 25:10 -:- -:-
- VIII 1184 30.01.11
-
CSS LPS SLATINA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IX 1185 13.02.11
-
LPS PITESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1186 13.02.11
CSS LPS SLATINA
CNMB RAMNICU VALCEA
0 : 3 19:25 18:25 12:25 -:- -:-
- IX 1187 13.02.11
REALE BRASOV
CNNT CRAIOVA
1 : 3 20:25 26:24 20:25 18:25 -:-
 
10.02.11 X 1188 27.02.11
LPS PITESTI
REALE BRASOV
1 : 3 23:25 26:24 26:28 14:25 -:-
- X 1189 27.02.11
CNNT CRAIOVA
CSS LPS SLATINA
3 : 1 25:13 25:16 19:25 25:18 -:-
- X 1190 27.02.11
CNMB RAMNICU VALCEA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria D Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1191 10.10.10
CS SOIMII LIPOVA
CS SOLEIL ALBA
2 : 3 25:19 25:21 21:25 23:25 15:17
- I 1192 10.10.10
CSS DEVA
CSS LUGOJ
3 : 1 21:25 25:21 25:19 25:12 -:-
- I 1193 10.10.10
CSS BEGA TIMISOARA
CSS1 CARANSEBES
3 : 2 19:25 22:25 25:17 25:12 15:9
 
- II 1194 24.10.10
CS SOLEIL ALBA
CSS1 CARANSEBES
0 : 3 8:25 7:25 18:25 -:- -:-
- II 1195 24.10.10
CSS LUGOJ
CSS BEGA TIMISOARA
3 : 0 25:19 25:20 25:23 -:- -:-
- II 1196 24.10.10
CS SOIMII LIPOVA
CSS DEVA
0 : 3 13:25 9:25 9:25 -:- -:-
 
- III 1197 07.11.10
CSS DEVA
CS SOLEIL ALBA
3 : 0 25:4 25:10 25:9 -:- -:-
- III 1198 07.11.10
CSS BEGA TIMISOARA
CS SOIMII LIPOVA
3 : 0 25:23 25:11 25:13 -:- -:-
- III 1199 07.11.10
CSS1 CARANSEBES
CSS LUGOJ
0 : 3 18:25 24:26 19:25 -:- -:-
 
- IV 1200 21.11.10
CS SOLEIL ALBA
CSS LUGOJ
0 : 3 9:25 6:25 12:25 -:- -:-
- IV 1201 21.11.10
CS SOIMII LIPOVA
CSS1 CARANSEBES
0 : 3 18:25 12:25 12:25 -:- -:-
- IV 1202 21.11.10
CSS DEVA
CSS BEGA TIMISOARA
3 : 2 25:17 20:25 11:25 25:16 15:7
 
- V 1203 02.02.11
CSS BEGA TIMISOARA
CS SOLEIL ALBA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 1204 02.02.11
CSS1 CARANSEBES
CSS DEVA
2 : 3 26:24 23:25 25:21 18:25 8:15
- V 1205 02.02.11
CSS LUGOJ
CS SOIMII LIPOVA
3 : 0 25:7 25:9 25:5 -:- -:-
RETUR
- VI 1206 09.02.11
CS SOLEIL ALBA
CS SOIMII LIPOVA
1 : 3 25:22 16:25 20:25 21:25 -:-
- VI 1207 09.02.11
CSS LUGOJ
CSS DEVA
3 : 0 25:11 25:14 25:11 -:- -:-
- VI 1208 09.02.11
CSS1 CARANSEBES
CSS BEGA TIMISOARA
1 : 3 15:25 25:23 15:25 24:26 -:-
 
- VII 1209 16.01.11
CSS1 CARANSEBES
CS SOLEIL ALBA
3 : 0 25:11 25:16 25:12 -:- -:-
- VII 1210 16.01.11
CSS BEGA TIMISOARA
CSS LUGOJ
3 : 2 19:25 25:22 11:25 25:23 15:13
- VII 1211 16.01.11
CSS DEVA
CS SOIMII LIPOVA
3 : 0 25:11 25:11 25:8 -:- -:-
 
- VIII 1212 30.01.11
CS SOLEIL ALBA
CSS DEVA
0 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 1213 30.01.11
CS SOIMII LIPOVA
CSS BEGA TIMISOARA
0 : 3 15:25 19:25 13:25 -:- -:-
- VIII 1214 30.01.11
CSS LUGOJ
CSS1 CARANSEBES
3 : 0 25:13 25:15 25:18 -:- -:-
 
- IX 1215 13.02.11
CSS LUGOJ
CS SOLEIL ALBA
3 : 0 25:8 25:1 25:10 -:- -:-
- IX 1216 13.02.11
CSS1 CARANSEBES
CS SOIMII LIPOVA
3 : 0 25:16 31:29 25:17 -:- -:-
- IX 1217 13.02.11
CSS BEGA TIMISOARA
CSS DEVA
3 : 1 27:29 25:19 25:19 25:19 -:-
 
- X 1218 27.02.11
CS SOLEIL ALBA
CSS BEGA TIMISOARA
0 : 3 9:25 17:25 19:25 -:- -:-
- X 1219 27.02.11
CSS DEVA
CSS1 CARANSEBES
3 : 2 20:25 25:16 17:25 25:16 15:8
- X 1220 27.02.11
CS SOIMII LIPOVA
CSS LUGOJ
0 : 3 6:25 14:25 16:25 -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria E Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1221 10.10.10
CSS TARNAVENI
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
0 : 3 12:25 23:25 20:25 -:- -:-
- I 1222 10.10.10
LPS CLUJ
CSS TURDA
2 : 3 10:25 25:21 9:25 26:24 13:15
- I 1223 10.10.10
CSS SIGHETUL MARMATIEI
CSS 2 BAIA MARE
0 : 3 14:25 8:25 13:25 -:- -:-
 
- II 1224 24.10.10
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
CSS 2 BAIA MARE
0 : 3 12:25 15:25 19:25 -:- -:-
- II 1225 24.10.10
CSS TURDA
CSS SIGHETUL MARMATIEI
3 : 1 20:25 25:17 25:18 25:8 -:-
- II 1226 24.10.10
CSS TARNAVENI
LPS CLUJ
0 : 3 23:25 16:25 19:25 -:- -:-
 
- III 1227 07.11.10
LPS CLUJ
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
0 : 3 23:25 13:25 5:25 -:- -:-
- III 1228 07.11.10
CSS SIGHETUL MARMATIEI
CSS TARNAVENI
3 : 2 22:25 26:24 25:21 19:25 15:7
- III 1229 07.11.10
CSS 2 BAIA MARE
CSS TURDA
3 : 0 25:20 25:16 25:15 -:- -:-
 
- IV 1230 21.11.10
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
CSS TURDA
3 : 0 25:5 25:14 25:8 -:- -:-
- IV 1231 21.11.10
CSS TARNAVENI
CSS 2 BAIA MARE
0 : 3 14:25 13:25 22:25 -:- -:-
- IV 1232 21.11.10
LPS CLUJ
CSS SIGHETUL MARMATIEI
3 : 1 25:10 13:25 25:18 26:24 -:-
 
- V 1233 02.02.11
CSS SIGHETUL MARMATIEI
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
0 : 3 18:25 18:25 18:25 -:- -:-
- V 1234 02.02.11
CSS 2 BAIA MARE
LPS CLUJ
3 : 0 25:10 25:8 25:16 -:- -:-
- V 1235 02.02.11
CSS TURDA
CSS TARNAVENI
3 : 0 25:11 25:18 25:14 -:- -:-
RETUR
- VI 1236 09.02.11
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
CSS TARNAVENI
3 : 0 25:16 25:9 25:13 -:- -:-
- VI 1237 09.02.11
CSS TURDA
LPS CLUJ
3 : 0 25:12 25:12 25:11 -:- -:-
- VI 1238 09.02.11
CSS 2 BAIA MARE
CSS SIGHETUL MARMATIEI
3 : 0 25:9 25:11 25:20 -:- -:-
 
- VII 1239 16.01.11
CSS 2 BAIA MARE
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
1 : 3 28:26 16:25 18:25 20:25 -:-
- VII 1240 16.01.11
CSS SIGHETUL MARMATIEI
CSS TURDA
0 : 3 13:25 15:25 15:25 -:- -:-
- VII 1241 16.01.11
LPS CLUJ
CSS TARNAVENI
0 : 3 19:25 15:25 21:25 -:- -:-
 
- VIII 1242 30.01.11
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
LPS CLUJ
3 : 0 25:4 25:11 25:9 -:- -:-
- VIII 1243 30.01.11
CSS TARNAVENI
CSS SIGHETUL MARMATIEI
3 : 2 25:16 20:25 25:27 25:13 15:12
- VIII 1244 30.01.11
CSS TURDA
CSS 2 BAIA MARE
1 : 3 25:21 23:25 9:25 17:25 -:-
 
- IX 1245 13.02.11
CSS TURDA
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
0 : 3 13:25 23:25 15:25 -:- -:-
- IX 1246 13.02.11
CSS 2 BAIA MARE
CSS TARNAVENI
3 : 0 25:8 25:15 25:15 -:- -:-
- IX 1247 13.02.11
CSS SIGHETUL MARMATIEI
LPS CLUJ
3 : 1 25:10 25:17 25:27 25:23 -:-
 
- X 1248 27.02.11
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
CSS SIGHETUL MARMATIEI
3 : 0 25:15 25:11 25:15 -:- -:-
- X 1249 27.02.11
LPS CLUJ
CSS 2 BAIA MARE
0 : 3 18:25 11:25 21:25 -:- -:-
- X 1250 27.02.11
CSS TARNAVENI
CSS TURDA
3 : 1 25:17 25:12 22:25 25:23 -:-
Inapoi