Faza a III-a TURNEUL FINAL MASCULIN - 27.04 - 01.05.2011 Buzau
Observator: Dumitrescu Virgil
 
example2
example2
example2
CSS Buzau
 
CSS2 UKRO Baia Mare
 
CSS LAPI Dej
example2
example2
example2
CSS CFR Bucuresti
  CSS Nicu Gane Falticeni  
CSS Bacau
CLASAMENT
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS CFR Bucuresti 5 5 0 10 15 0 MAX 379 259 1.46
2
CSS Buzau 5 3 2 8 10 7 1.42 394 345 1.14
3
CSS LAPI Dej 5 3 2 8 9 8 1.12 377 360 1.04
4
CSS Nicu Gane Falticeni 5 3 2 8 10 10 1 420 434 0.96
5
CSS Bacau 5 1 4 6 6 13 0.46 362 439 0.82
6
CSS2 UKRO Baia Mare 5 0 5 5 3 15 0.2 350 445 0.78
                     
Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
I 3806 27.04.11 CSS LAPI Dej CSS2 UKRO Baia Mare 3 : 1 23:25 25:18 25:15 25:12 -:-
I 3807 27.04.11 CSS Bacau CSS Nicu Gane Falticeni 2 : 3 15:25 25:21 25:17 24:26 8:15
I 3808 27.04.11 CSS CFR Bucuresti CSS Buzau 3 : 0 29:27 25:18 25:18 -:- -:-
 
II 3809 28.04.11 CSS2 UKRO Baia Mare CSS Buzau 0 : 3 25:27 20:25 14:25 -:- -:-
II 3810 28.04.11 CSS Nicu Gane Falticeni CSS CFR Bucuresti 0 : 3 15:25 12:25 14:25 -:- -:-
II 3811 28.04.11 CSS LAPI Dej CSS Bacau 3 : 0 25:18 25:21 25:14 -:- -:-
 
III 3812 29.04.11 CSS Bacau CSS2 UKRO Baia Mare 3 : 1 24:26 25:22 25:19 25:18 -:-
III 3813 29.04.11 CSS CFR Bucuresti CSS LAPI Dej 3 : 0 25:22 25:22 25:18 -:- -:-
III 3814 29.04.11 CSS Buzau CSS Nicu Gane Falticeni 1 : 3 13:25 25:17 20:25 21:25 -:-
 
IV 3815 30.04.11 CSS2 UKRO Baia Mare CSS Nicu Gane Falticeni 1 : 3 25:21 23:25 16:25 19:25 -:-
IV 3816 30.04.11 CSS LAPI Dej CSS Buzau 0 : 3 12:25 18:25 12:25 -:- -:-
IV 3817 30.04.11 CSS Bacau CSS CFR Bucuresti 0 : 3 15:25 10:25 15:25 -:- -:-
 
V 3818 01.05.11 CSS CFR Bucuresti CSS2 UKRO Baia Mare 3 : 0 25:17 25:22 25:14 -:- -:-
V 3819 01.05.11 CSS Buzau CSS Bacau 3 : 1 25:17 25:27 25:14 25:15 -:-
V 3820 01.05.11 CSS Nicu Gane Falticeni CSS LAPI Dej 1 : 3 23:25 27:25 21:25 16:25 -:-
 
Faza finala 27.04 - 01.05.2011
Oferta pentru organizarea turneului final va avea loc in data de 12.04.2011 ora 11.00 la sediul F.R.Volei.
Echipele cu rosu organizeaza turneul
    MASCULIN
    joc de la nr. 3806-3820
    CSS Buzau
    CSS2 UKRO Baia Mare
    CSS LAPI Dej
    CSS CFR Bucuresti
    CSS Nicu Gane Falticeni
    CSS Bacau
     

CLASAMENTELE TURNEELOR SEMIFINALE

Seria I MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS Bacau 4 4 0 8 12 2 6 330 252 1.30
2
CSS2 UKRO Baia Mare 4 3 1 7 11 5 2.2 360 310 1.16
3
CNNT Craiova 4 2 2 6 8 6 1.33 320 303 1.05
4
CSS BEGA Timisoara 4 1 3 5 3 11 0.27 234 329 0.71
5
CSS1 Constanta 4 0 4 4 2 12 0.16 287 337 0.85
                     
Seria II MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS Buzau 5 5 0 10 15 0        
2
CSS LAPI Dej 5 4 1 9 12 5        
3
CSM CSS2 Bucuresti 5 3 2 8 10 7        
4
CVM Tomis Constanta 5 2 3 7 8 9        
5
CSS Metalul Otelu Rosu 5 1 4 6 3 14        
6
LPS Suceava 5 0 5 5 2 15        
                     
Seria III MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS CFR A Bucuresti 4 4 0 8 12 0        
2
CSS Nicu Gane Falticeni 4 3 1 7 9 3        
3
CS TEO CNMB Ramnicu Valcea 4 2 2 6 6 8        
4
CS Phoenix Simleul Silvaniei 4 1 3 5 4 10        
5
CSS Zalau 4 0 4 4 2 12        
                     

CLASAMENTE FAZA I

Seria A MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS BACAU 8 7 1 15 23 5   670 495  
2
CSS NICU GANE FALTICENI 8 7 1 15 22 6   657 484  
3
CSS TRIUMF BOTOSANI 8 3 5 10 13 19   613 696  
4
LPS SUCEAVA 8 2 6 10 10 21   584 699  
5
CSS RAMNICU SARAT 8 1 7 9 6 23   535 685  
                     
Seria B MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS BUZAU 8 8 0 16 24 2   629 444  
2
CSS D. GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 8 5 3 13 18 12   685 587  
3
CSS CFR B BUCURESTI 8 5 3 11 15 13   606 598  
4
CSM CSS 2 BUCURESTI 8 2 6 10 10 19   575 651  
5
CNMV PLOIESTI 8 0 8 7 3 24   452 667  
                     
Seria C MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS CFR A BUCURESTI 6 6 0 12 18 4   530 371  
2
CVM TOMIS CONSTANTA 6 4 2 10 14 8   482 416  
3
CSS 1 CONSTANTA 6 2 4 8 10 13   468 493  
4
CSS DELTACONS TULCEA 6 0 6 3 1 18   270 470  
                     
Seria D MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CNNT CRAIOVA 8 8 0 15 24 2   634 458  
2
CS TEO CNMB RM. VALCEA 8 6 2 14 18 9   617 499  
3
CSS METALUL OTELU ROSU 8 3 5 11 12 16   609 607  
4
CSS BEGA TIMISOARA 8 2 6 5 12 20   591 716  
5
CSS CARANSEBES 8 1 7 2 4 23   469 640  
                     
Seria E MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS LAPI DEJ 8 7 1 15 23 3   616 425  
2
CSS 2 UKRO BAIA MARE 8 6 2 13 19 8   594 457  
3
CS PHOENIX SIMLEUL SILVANIEI 8 4 4 11 13 15   584 568  
4
CSS ZALAU 8 3 5 10 10 17   518 608  
5
LPS CSS BIHORUL ORADEA 8 0 8 2 2 24   386 640  
                     
Clasamentul locurilor 4 MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS Zalau 8 3 5 10 10 17   518 608  
2
CSM CSS2 Bucuresti 8 2 6 10 10 19   575 651  
3
LPS Suceava 8 2 6 10 10 21   584 699  
4
CSS BEGA Timisoara 8 2 6 5 12 20   591 716  
                     

Echipele cu rosu au fost penalizate din cauza nerespectarii conditiilor de talie.

FAZA SEMIFINALA
 
MASCULIN
             
        Seria I Seria II Seria III
             
CLASAMENTE FAZA SEMIFINALA
Etapa Joc Data Seria I MASCULIN Seturi 1 2 3 4 5
I 3761 30.03.11 CSS BEGA Timisoara CNNT Craiova 0 : 3 12:25 18:25 18:25 -:- -:-
I 3762 30.03.11 CSS1 Constanta CSS2 UKRO Baia Mare 0 : 3 10:25 22:25 22:25 -:- -:-
 
II 3763 31.03.11 CSS Bacau CSS2 UKRO Baia Mare 3 : 2 21:25 19:25 25:18 25:19 15:9
II 3764 31.03.11 CNNT Craiova CSS1 Constanta 3 : 0 28:26 25:19 25:21 -:- -:-
 
III 3765 01.04.11 CSS BEGA Timisoara CSS Bacau 0 : 3 14:25 15:25 13:25 -:- -:-
III 3766 01.04.11 CSS2 UKRO Baia Mare CNNT Craiova 3 : 2 21:25 27:25 25:21 19:25 22:20
 
IV 3767 02.04.11 CSS Bacau CNNT Craiova 3 : 0 25:14 25:19 25:18 -:- -:-
IV 3768 02.04.11 CSS BEGA Timisoara CSS1 Constanta 3 : 2 25:23 20:25 25:21 24:26 15:9
 
V 3769 03.04.11 CSS1 Constanta CSS Bacau 0 : 3 22:25 21:25 20:25 -:- -:-
V 3770 03.04.11 CSS2 UKRO Baia Mare CSS BEGA Timisoara 3 : 0 25:15 25:8 25:12 -:- -:-
Inapoi
Etapa Joc Data Seria II MASCULIN Seturi 1 2 3 4 5
I 3776 30.03.11 LPS Suceava CSS Buzau 0 : 3 12:25 10:25 20:25 -:- -:-
I 3777 30.03.11 CSS Metalul Otelu Rosu CSS LAPI Dej 0 : 3 17:25 16:25 20:25 -:- -:-
I 3778 30.03.11 CSM CSS2 Bucuresti CVM Tomis Constanta 3 : 1 23:25 25:15 23:25 25:20 -:-
 
II 3779 31.03.11 CSS Buzau CVM Tomis Constanta 3 : 0 25:18 25:22 25:16 -:- -:-
II 3780 31.03.11 CSS LAPI Dej CSM CSS2 Bucuresti 3 : 1 16:25 25:21 25:8 25:7 -:-
II 3781 31.03.11 LPS Suceava CSS Metalul Otelu Rosu 2 : 3 20:25 25:23 21:25 25:22 9:15
 
III 3782 01.04.11 CSS Metalul Otelu Rosu CSS Buzau 0 : 3 21:25 15:25 17:25 -:- -:-
III 3783 01.04.11 CSM CSS2 Bucuresti LPS Suceava 3 : 0 25:19 25:16 25:23 -:- -:-
III 3784 01.04.11 CVM Tomis Constanta CSS LAPI Dej 1 : 3 25:23 19:25 22:25 18:25 -:-
 
IV 3785 02.04.11 CSS Buzau CSS LAPI Dej 3 : 0 25:19 25:23 26:24 -:- -:-
IV 3786 02.04.11 LPS Suceava CVM Tomis Constanta 0 : 3 16:25 11:25 27:29 -:- -:-
IV 3787 02.04.11 CSS Metalul Otelu Rosu CSM CSS2 Bucuresti 0 : 3 18:25 21:25 15:25 -:- -:-
 
V 3788 03.04.11 CSM CSS2 Bucuresti CSS Buzau 0 : 3 18:25 24:26 15:25 -:- -:-
V 3789 03.04.11 CVM Tomis Constanta CSS Metalul Otelu Rosu 3 : 0 25:18 25:10 25:13 -:- -:-
V 3790 03.04.11 CSS LAPI Dej LPS Suceava 3 : 0 25:17 25:22 25:11 -:- -:-
Inapoi
Etapa Joc Data Seria III MASCULIN Seturi 1 2 3 4 5
I 3791 30.03.11 CS Phoenix Simleul Silvaniei CSS CFR A Bucuresti 0 : 3 17:25 17:25 19:25 -:- -:-
I 3792 30.03.11 CS TEO CNMB Ramnicu Valcea CSS N.Gane Falticeni 0 : 3 19:25 19:25 14:25 -:- -:-
 
II 3793 31.03.11 CSS CFR A Bucuresti CS TEO CNMB Ramnicu Valcea 3 : 0 25:18 25:21 25:14 -:- -:-
II 3794 31.03.11 CSS Zalau CS Phoenix Simleul Silvaniei 1 : 3 19:25 13:25 25:18 16:25 -:-
 
III 3795 01.04.11 CS TEO CNMB Ramnicu Valcea CSS Zalau 3 : 1 21:25 25:19 25:17 25:22 -:-
III 3796 01.04.11 CSS N.Gane Falticeni CSS CFR A Bucuresti 0 : 3 22:25 19:25 13:25 -:- -:-
 
IV 3797 02.04.11 CSS Zalau CSS N.Gane Falticeni 0 : 3 15:25 26:28 14:25 -:- -:-
IV 3798 02.04.11 CS Phoenix Simleul Silvaniei CS TEO CNMB Ramnicu Valcea 1 : 3 25:14 21:25 19:25 17:25 -:-
 
V 3799 03.04.11 CSS N.Gane Falticeni CS Phoenix Simleul Silvaniei 3 : 0 25:17 25:11 25:20 -:- -:-
V 3800 03.04.11 CSS CFR A Bucuresti CSS Zalau 3 : 0 25:13 25:14 25:16 -:- -:-
Inapoi
MASCULIN - Faza semifinala 30.03 - 03.04.2011
La turneul final se califica primele 2 echipe din fiecare serie.
Echipele cu rosu organizeaza turneul
         
Seria I
  Seria a II-a   Seria a III-a
Joc de la nr. 3761-3775   Joc de la nr. 3776-3790   Joc de la nr. 3791-3805
         
CSS2 UKRO Baia Mare   CSS Buzau   CS Phoenix Simleul Silvaniei
CNNT Craiova   CSS LAPI Dej   CSS N.Gane Falticeni
CSS D.Golescu CPL.Muscel   CVM Tomis Constanta   CS TEO CNMB Ramnicu Valcea
CSS Bacau   LPS Suceava   CSS CFR B Bucuresti
CSS1 Constanta   CSS Metalul Otelu Rosu   CSS CFR A Bucuresti
CSS BEGA Timisoara   CSM CSS2 Bucuresti   CSS Zalau

GRUPAREA ECHIPELOR PENTRU TURNEELE SEMIFINALE

 
Cadeti Masculin
Seria I   Seria II   Seria III
Loc Grupa   Loc Grupa   Loc Grupa
1 A   1 B   1 C
1 D   1 E   2 A
2 B   2 C   2 D
2 E   3 A   3 B
3 C   3 D   3 E
al 3-lea loc 4   al 2-lea loc 4   Primul loc 4

FAZA I
 
MASCULIN
           
     
Seria A
Seria D
     
Seria B
Seria E
     
Seria C
 
CLASAMENTE FAZA I

DIVIZIA CADETI MASCULIN

Reprogramari Etapa Joc Data Seria A Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2401 03.10.10
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 2402 03.10.10
CSS TRIUMF BOTOSANI
CSS RM. SARAT
3 : 1 25:22 25:13 13:25 25:11 -:-
- I 2403 03.10.10
CSS BACAU
LPS SUCEAVA
3 : 0 25:16 25:13 25:18 -:- -:-
 
- II 2404 17.10.10
-
LPS SUCEAVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 2405 17.10.10
CSS RM. SARAT
CSS BACAU
0 : 3 24:26 14:25 16:25 -:- -:-
- II 2406 17.10.10
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
CSS TRIUMF BOTOSANI
3 : 1 25:16 20:25 25:14 25:12 -:-
 
- III 2407 31.10.10
CSS TRIUMF BOTOSANI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Se joaca la
Falticeni
III 2408 31.10.10
CSS BACAU
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
2 : 3 25:23 28:26 19:25 17:25 10:15
- III 2409 31.10.10
LPS SUCEAVA
CSS RM. SARAT
2 : 3 17:25 25:17 25:21 23:25 13:15
 
- IV 2410 14.11.10
-
CSS RM. SARAT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 2411 14.11.10
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
LPS SUCEAVA
3 : 0 25:11 25:14 25:22 -:- -:-
- IV 2412 14.11.10
CSS TRIUMF BOTOSANI
CSS BACAU
1 : 3 25:22 12:25 12:25 18:25 -:-
 
- V 2413 26.01.11
CSS BACAU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 2414 26.01.11
LPS SUCEAVA
CSS TRIUMF BOTOSANI
2 : 3 27:25 16:25 17:25 25:19 12:15
- V 2415 26.01.11
CSS RM. SARAT
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
0 : 3 15:25 21:25 16:25 -:- -:-
RETUR
- VI 2416 16.02.11
-
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 2417 16.02.11
CSS RM. SARAT
CSS TRIUMF BOTOSANI
1 : 3 22:25 19:25 25:23 17:25 -:-
- VI 2418 16.02.11
LPS SUCEAVA
CSS BACAU
0 : 3 9:25 11:25 26:28 -:- -:-
 
- VII 2419 23.01.11
LPS SUCEAVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 2420 23.01.11
CSS BACAU
CSS RM. SARAT
3 : 0 25:15 25:18 25:10 -:- -:-
- VII 2421 23.01.11
CSS TRIUMF BOTOSANI
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
0 : 3 11:25 13:25 14:25 -:- -:-
 
- VIII 2422 06.02.11
-
CSS TRIUMF BOTOSANI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Se joaca la
Bacau
VIII 2423 06.02.11
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
CSS BACAU
1 : 3 15:25 16:25 25:20 17:25 -:-
- VIII 2424 06.02.11
CSS RM. SARAT
LPS SUCEAVA
1 : 3 23:25 25:20 21:25 20:25 -:-
 
- IX 2425 20.02.11
CSS RM. SARAT
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 2426 20.02.11
LPS SUCEAVA
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
0 : 3 14:25 10:25 22:25 -:- -:-
- IX 2427 20.02.11
CSS BACAU
CSS TRIUMF BOTOSANI
3 : 0 25:16 25:17 25:21 -:- -:-
 
- X 2428 06.03.11
-
CSS BACAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 2429 06.03.11
CSS TRIUMF BOTOSANI
LPS SUCEAVA
2 : 3 25:20 21:25 25:18 15:25 9:15
- X 2430 06.03.11
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
CSS RM. SARAT
3 : 0 25:9 25:20 25:11 -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria B Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2431 03.10.10
CSS DINICU GOLESCU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 2432 03.10.10
CNMV PLOIESTI
CSS BUZAU
0 : 3 10:25 14:25 12:25 -:- -:-
- I 2433 03.10.10
CSM CSS2 BUCURESTI
CSS CFR B
0 : 3 20:25 21:25 16:25 -:- -:-
 
- II 2434 17.10.10
-
CSS CFR B
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 2435 17.10.10
CSS BUZAU
CSM CSS2 BUCURESTI
3 : 0 25:16 25:12 25:7 -:- -:-
- II 2436 17.10.10
CSS DINICU GOLESCU
CNMV PLOIESTI
3 : 0 25:13 25:14 25:9 -:- -:-
 
- III 2437 31.10.10
CNMV PLOIESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 2438 31.10.10
CSM CSS2 BUCURESTI
CSS DINICU GOLESCU
0 : 3 20:25 18:25 12:25 -:- -:-
- III 2439 31.10.10
CSS CFR B
CSS BUZAU
0 : 3 17:25 22:25 18:25 -:- -:-
 
- IV 2440 14.11.10
-
CSS BUZAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 2441 14.11.10
CSS DINICU GOLESCU
CSS CFR B
3 : 0 25:23 25:18 25:18 -:- -:-
- IV 2442 14.11.10
CNMV PLOIESTI
CSM CSS2 BUCURESTI
0 : 3 15:25 25:27 17:25 -:- -:-
 
- V 2443 26.01.11
CSM CSS2 BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 2444 26.01.11
CSS CFR B
CNMV PLOIESTI
3 : 1 25:22 25:12 20:25 25:23 -:-
- V 2445 26.01.11
CSS BUZAU
CSS DINICU GOLESCU
3 : 1 25:15 25:20 20:25 25:14 -:-
RETUR
- VI 2446 16.02.11
-
CSS DINICU GOLESCU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 2447 16.02.11
CSS BUZAU
CNMV PLOIESTI
3 : 0 25:13 25:8 25:18 -:- -:-
- VI 2448 16.02.11
CSS CFR B
CSM CSS2 BUCURESTI
3 : 1 25:23 22:25 25:18 25:18 -:-
 
- VII 2449 23.01.11
CSS CFR B
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 2450 23.01.11
CSM CSS2 BUCURESTI
CSS BUZAU
1 : 3 17:25 27:25 13:25 17:25 -:-
- VII 2451 23.01.11
CNMV PLOIESTI
CSS DINICU GOLESCU
1 : 3 27:25 18:25 21:25 20:25 -:-
 
- VIII 2452 06.02.11
-
CNMV PLOIESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 2453 06.02.11
CSS DINICU GOLESCU
CSM CSS2 BUCURESTI
3 : 2 18:25 25:23 27:25 21:25 15:5
- VIII 2454 06.02.11
CSS BUZAU
CSS CFR B
3 : 0 25:20 25:16 25:13 -:- -:-
 
- IX 2455 20.02.11
CSS BUZAU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 2456 20.02.11
CSS CFR B
CSS DINICU GOLESCU
3 : 2 25:20 15:25 25:17 19:25 15:13
- IX 2457 20.02.11
CSM CSS2 BUCURESTI
CNMV PLOIESTI
3 : 1 25:15 25:13 20:25 25:13 -:-
 
- X 2458 06.03.11
-
CSM CSS2 BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 2459 06.03.11
CNMV PLOIESTI
CSS CFR B
0 : 3 13:25 23:25 14:25 -:- -:-
- X 2460 06.03.11
CSS DINICU GOLESCU
CSS BUZAU
0 : 3 22:25 18:25 19:25 -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria C Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2461 03.10.10
CSS DELTACONS TULCEA
CSS1 CONSTANTA
1 : 3 13:25 17:25 25:20 22:25 -:-
- I 2462 03.10.10
-
CVM TOMIS CONSTANTA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 2463 03.10.10
-
CSS CFR A
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- II 2464 17.10.10
CSS1 CONSTANTA
CSS CFR A
0 : 3 19:25 14:25 15:25 -:- -:-
- II 2465 17.10.10
CVM TOMIS CONSTANTA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 2466 17.10.10
CSS DELTACONS TULCEA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 2467 31.10.10
-
CSS1 CONSTANTA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 2468 31.10.10
-
CSS DELTACONS TULCEA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 2469 31.10.10
CSS CFR A
CVM TOMIS CONSTANTA
3 : 0 25:23 25:18 25:15 -:- -:-
 
- IV 2470 14.11.10
CSS1 CONSTANTA
CVM TOMIS CONSTANTA
2 : 3 15:25 25:19 25:23 13:25 11:15
- IV 2471 14.11.10
CSS DELTACONS TULCEA
CSS CFR A
0 : 3 9:25 13:25 9:25 -:- -:-
- IV 2472 14.11.10
-
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- V 2473 26.01.11
-
CSS1 CONSTANTA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 2474 26.01.11
CSS CFR A
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 2475 23.01.11
CVM TOMIS CONSTANTA
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 0 25:19 25:16 25:15 -:- -:-
RETUR
- VI 2476 16.02.11
CSS1 CONSTANTA
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 0 25:14 25:14 25:19 -:- -:-
- VI 2477 16.02.11
CVM TOMIS CONSTANTA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 2478 16.02.11
CSS CFR A
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VII 2479 23.01.11
CSS CFR A
CSS1 CONSTANTA
3 : 2 23:25 33:35 26:24 25:21 15:5
- VII 2480 23.01.11
-
CVM TOMIS CONSTANTA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 2481 23.01.11
-
CSS DELTACONS TULCEA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VIII 2482 06.02.11
CSS1 CONSTANTA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 2483 06.02.11
CSS DELTACONS TULCEA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 2484 06.02.11
CVM TOMIS CONSTANTA
CSS CFR A
2 : 3 25:23 16:25 16:25 25:20 12:15
 
- IX 2485 20.02.11
CVM TOMIS CONSTANTA
CSS1 CONSTANTA
3 : 0 25:23 25:12 25:16 -:- -:-
- IX 2486 20.02.11
CSS CFR A
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 0 25:15 25:6 25:11 -:- -:-
- IX 2487 20.02.11
-
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- X 2488 06.03.11
CSS1 CONSTANTA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 2489 06.03.11
-
CSS CFR A
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 2490 06.03.11
CSS DELTACONS TULCEA
CVM TOMIS CONSTANTA
0 : 3 14:25 14:25 15:25 -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria D Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2491 03.10.10
CSS CARANSEBES
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 2492 03.10.10
TEO CNMB RM. VALCEA
CNNT CRAIOVA
0 : 3 21:25 24:26 15:25 -:- -:-
- I 2493 03.10.10
CSS BEGA TIMISORA
CSS METALUL OTELUL ROSU
3 : 1 25:22 25:19 15:25 25:20 -:-
 
- II 2494 17.10.10
-
CSS METALUL OTELUL ROSU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 2495 17.10.10
CNNT CRAIOVA
CSS BEGA TIMISORA
3 : 0 25:8 25:14 26:26 -:- -:-
- II 2496 17.10.10
CSS CARANSEBES
TEO CNMB RM. VALCEA
0 : 3 17:25 11:25 15:25 -:- -:-
 
- III 2497 31.10.10
TEO CNMB RM. VALCEA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 2498 31.10.10
CSS BEGA TIMISORA
CSS CARANSEBES
2 : 3 22:25 25:23 18:25 25:17 6:15
- III 2499 31.10.10
CSS METALUL OTELUL ROSU
CNNT CRAIOVA
0 : 3 20:25 22:25 17:25 -:- -:-
 
- IV 2500 14.11.10
-
CNNT CRAIOVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 2501 14.11.10
CSS CARANSEBES
CSS METALUL OTELUL ROSU
0 : 3 22:25 13:25 20:25 -:- -:-
- IV 2502 14.11.10
TEO CNMB RM. VALCEA
CSS BEGA TIMISORA
3 : 0 25:10 25:13 25:16 -:- -:-
 
- V 2503 26.01.11
CSS BEGA TIMISORA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 2504 26.01.11
CSS METALUL OTELUL ROSU
TEO CNMB RM. VALCEA
1 : 3 15:25 25:14 22:25 23:25 -:-
- V 2505 26.01.11
CNNT CRAIOVA
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:21 25:11 25:14 -:- -:-
RETUR
- VI 2506 16.02.11
-
CSS CARANSEBES
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 2507 16.02.11
CNNT CRAIOVA
TEO CNMB RM. VALCEA
3 : 0 25:15 25:16 25:17 -:- -:-
- VI 2508 16.02.11
CSS METALUL OTELUL ROSU
CSS BEGA TIMISORA
3 : 1 26:28 25:11 25:16 25:15 -:-
 
- VII 2509 23.01.11
CSS METALUL OTELUL ROSU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 2510 23.01.11
CSS BEGA TIMISORA
CNNT CRAIOVA
2 : 3 25:19 25:23 14:25 20:25 8:15
- VII 2511 23.01.11
TEO CNMB RM. VALCEA
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:12 25:17 25:15 -:- -:-
 
- VIII 2512 06.02.11
-
TEO CNMB RM. VALCEA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 2513 06.02.11
CSS CARANSEBES
CSS BEGA TIMISORA
1 : 3 25:19 17:25 11:25 18:25 -:-
- VIII 2514 06.02.11
CNNT CRAIOVA
CSS METALUL OTELUL ROSU
3 : 0 25:16 25:21 25:18 -:- -:-
 
- IX 2515 20.02.11
CNNT CRAIOVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 2516 20.02.11
CSS METALUL OTELUL ROSU
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:21 25:16 25:16 -:- -:-
- IX 2517 20.02.11
CSS BEGA TIMISORA
TEO CNMB RM. VALCEA
1 : 3 25:20 17:25 10:25 12:25 -:-
 
- X 2518 06.03.11
-
CSS BEGA TIMISORA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 2519 06.03.11
TEO CNMB RM. VALCEA
CSS METALUL OTELUL ROSU
3 : 1 25:27 25:20 25:15 25:11 -:-
- X 2520 06.03.11
CSS CARANSEBES
CNNT CRAIOVA
0 : 3 17:25 16:25 20:25 -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria E Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2521 03.10.10
LPS CSS BIHORUL ORADEA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 2522 03.10.10
CSS ZALAU
CSS LAPI DEJ
0 : 3 17:25 12:25 16:25 -:- -:-
- I 2523 03.10.10
CSS2 BAIA MARE
CS PHOENIX SIMLEU
3 : 0 25:8 25:16 25:14 -:- -:-
 
- II 2524 17.10.10
-
CS PHOENIX SIMLEU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 2525 17.10.10
CSS LAPI DEJ
CSS2 BAIA MARE
3 : 0 25:19 25:19 25:14 -:- -:-
- II 2526 17.10.10
LPS CSS BIHORUL ORADEA
CSS ZALAU
1 : 3 25:18 14:25 11:25 22:25 -:-
 
- III 2527 31.10.10
CSS ZALAU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 2528 31.10.10
CSS2 BAIA MARE
LPS CSS BIHORUL ORADEA
3 : 0 25:11 25:13 25:12 -:- -:-
- III 2529 31.10.10
CS PHOENIX SIMLEU
CSS LAPI DEJ
0 : 3 19:25 14:25 16:25 -:- -:-
 
- IV 2530 14.11.10
-
CSS LAPI DEJ
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 2531 14.11.10
LPS CSS BIHORUL ORADEA
CS PHOENIX SIMLEU
1 : 3 17:28 25:22 19:25 11:25 -:-
- IV 2532 14.11.10
CSS ZALAU
CSS2 BAIA MARE
0 : 3 16:25 23:25 21:25 -:- -:-
 
- V 2533 26.01.11
CSS2 BAIA MARE
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 2534 26.01.11
CS PHOENIX SIMLEU
CSS ZALAU
1 : 3 25:12 19:25 18:25 21:25 -:-
- V 2535 26.01.11
CSS LAPI DEJ
LPS CSS BIHORUL ORADEA
3 : 0 25:7 25:23 25:12 -:- -:-
RETUR
- VI 2536 16.02.11
-
LPS CSS BIHORUL ORADEA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 2537 16.02.11
CSS LAPI DEJ
CSS ZALAU
3 : 0 25:22 25:14 25:11 -:- -:-
- VI 2538 16.02.11
CS PHOENIX SIMLEU
CSS2 BAIA MARE
3 : 1 18:25 25:9 25:14 25:16 -:-
 
- VII 2539 23.01.11
CS PHOENIX SIMLEU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 2540 23.01.11
CSS2 BAIA MARE
CSS LAPI DEJ
3 : 2 17:25 21:25 25:12 25:17 15:12
- VII 2541 23.01.11
CSS ZALAU
LPS CSS BIHORUL ORADEA
3 : 0 25:23 25:20 25:14 -:- -:-
 
- VIII 2542 06.02.11
-
CSS ZALAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 2543 06.02.11
LPS CSS BIHORUL ORADEA
CSS2 BAIA MARE
0 : 3 9:25 15:25 8:25 -:- -:-
- VIII 2544 06.02.11
CSS LAPI DEJ
CS PHOENIX SIMLEU
3 : 0 25:17 25:18 25:18 -:- -:-
 
- IX 2545 20.02.11
CSS LAPI DEJ
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 2546 20.02.11
CS PHOENIX SIMLEU
LPS CSS BIHORUL ORADEA
3 : 0 25:6 25:18 25:17 -:- -:-
- IX 2547 20.02.11
CSS2 BAIA MARE
CSS ZALAU
3 : 0 25:16 25:7 25:9 -:- -:-
 
- X 2548 06.03.11
-
CSS2 BAIA MARE
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 2549 06.03.11
CSS ZALAU
CS PHOENIX SIMLEU
1 : 3 25:21 21:25 16:25 17:25 -:-
- X 2550 06.03.11
LPS CSS BIHORUL ORADEA
CSS LAPI DEJ
0 : 3 5:25 14:25 15:25 -:- -:-
Inapoi